Całusy i pokusy

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Ehrlich küsst am längsten
978-83-7384-602-9

Czy wiecie, co jest punktem kulminacyjnym w życiu każdego nastolatka? Oczywiście impreza. Tak twierdzi Lucilla. Wybiera się na imprezę urządzaną przez salon fryzjerski „O mały włos” i za wszelką cenę chce zostać jej gwiazdą.

koniaralisa13 | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Super!!!!!! :) Ostatni tom przygód Jojo, Svena, Flippi i reszty ich przyjaciół i troszkę zwariowanej rodzinki!!!!!! :) Polecam jest idealna na poprawę humoru,szczególnie ppo męczącym dniu w szkole!!!!!!!;)

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Donana | 2013-07-12

Czytałam ją już chyba z dwa czy trzy lata temu na wsi, pamiętam, że mnie rozbawiła. :) Taka lekka... Polecam.

Monika | 2011-06-11
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 11 czerwca 2011

Uwielbiam jej książki. Śmieję się cały czas. :D

Emmi | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Książka fajna, chociaż bulwersowałam się, kiedy zaczęłam ją czytać. Denerwowało mnie zachowanie Lucilli i to jak jej przyjaciółka Jojo je przyjmuje. Jednak potem zrobiło się naprawdę ciekawie. Książkę przeczytałam w jedną noc :-)

kaajka9 | 2012-07-05

Tak jak zresztą wszystkie części tej sagi książkia mnie rozbawiła. Jojo jest nie możliwą nastolatką, której cały czas przytrafia się coś zabawnego, z jej głupoty, ale mimo wszystko uczymy się na własnych błędach czyż nie ??

JUSTI | 2011-06-18
Przeczytana: 16 czerwca 2011

bardzo fajna książka przyjemna i z humorem , dobra dla fanek miłości i skorych do kłopotów

Kabayo | 2015-02-24

Całkiem fajna książka, jednak w pewnych momentach robiła się nudna.

Nikola | 2012-08-16

Uwielbiam docinki Svena ! ;)

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 30 czerwca 2008