Nie... czyli tak

Książka jest przypisana do serii/cyklu "O Mnie, O Tobie, O Nas". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0000-6
literatura polska
Iga

Życie czternastoletniej Anki gwałtownie się zmienia, kiedy w jej domu pojawia się Eliza. Wychowana w Niemczech daleka krewna po śmierci ojca trafia pod opiekę ciotki i wujka, czyli rodziców Anki. Dziewczyna pali "trawkę", okrada kuzynkę i wraz z nowymi polskimi przyjaciółmi knuje intrygę, przez którą Ania, spokojna dziewczyna, może nawet znależć się w poprawczaku...

[wydawnictwo Publicat, 2005]

Tanczaca_z_Ksiazkami | 2010-09-22

Czytało się dobrze i szybko, ale teraz, po paru latach, gdy trafiłam tę książkę na portalu, okazało się, że kompletnie jej nie pamiętam. Przefrunęła mi przez głowę i wyleciała.

KimKolwiek | 2012-08-21

Eliza najlepsza ;p
Fajna książka do przeczytania na nudę .. :)

Alicemoon | 2011-11-02
Przeczytana: styczeń 2011

Na początku podobało mi się przedstawienie bohaterów, narrator w 1-wszej osobie. Mniej więcej w połowie powieści zaczęło mnie to męczyć. Czytając w nocy, pochyły druk "mącił mi w głowie". Znudziła mnie fabuła, ale mimo to do końca przeczytałam książkę i nie żałuję.

| 2011-12-16
Przeczytana: 24 listopada 2010

Świetna książka. Choć krótka, wciągnęła mnie na dobre. Polecam nie tylko nastolatkom :-)

Kasia Grzywna | 2012-04-19
Przeczytana: 05 maja 2012

Fajne :) Anka nudna, jesj kuzynka cad!

Patrycja | 2010-12-26
Przeczytana: 2009 rok

Fajna, jak każda książka z tej serii:)

Marta Marczak | 2016-10-23
Przeczytana: 26 sierpnia 2005