1000 powodów, żeby (nie) podróżować z bliźniakami

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zamęt, Całusy, Katastrofy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
1000 Gründe mit den Kornblums zu verreisen
978-83-245-8855-8
Avenix

Konny, brat bliźniak Sanny, już podczas podróży do Hiszpanii jest pewny, że te wakacje będą hitem roku. Przecież będzie tam Larissa, modelka i obiekt westchnień wszystkich chłopaków! Sanny i Konny nie wyjeżdżają jednak sami! Są z nimi także ich młodszy brat i jego pies Puszek - a to gwarancja, że będzie zamieszanie i poważne przeszkody w planowanych podbojach miłosnych! Piąty tom zabawnych...

Piąty tom zabawnych przygód pary szalonych bliźniaków.

PurpurowaDama | 2016-05-21
Przeczytana: 21 maja 2016

Książka typowo dla dzieci z podstawówki. Nie jest tragiczna, ale w sumie to znam dużo lepsze książki dla młodszych czytelników. W dodatku denerwowały mnie ciągłe przypomnienia - kto kim jest - ile razy można czytać, że obaj bracia mają ksywę "Konny", ale tak na prawdę mają różne imiona... itp
Fabuła średnia, niby czasami jest wplecione trochę humoru, ale ogólnie całość jest taka sobie.

koniaralisa13 | 2015-04-28
Przeczytana: 27 kwietnia 2015

Kolejny tom o przygodach rodzeństwa Kornblum!!!!! Idealna na poprawę humoru i po stresującym dniu w szkole:) Polecam serdecznie ;)

jagoda15@spoko.pl | 2016-09-14
juliaw126 | 2016-08-04