Sny nocy letniej

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Sommernachtstraume
teatr, Sen nocy letniej, przyjaźń
Pistacia

Teatr jest nudny, tak przynajmniej uważa Lara i nie rozumie, dlaczego jej najlepsza przyjaciółka Saskia koniecznie chce zagrać w „Śnie nocy letniej” Szekspira. Gdy jednak dowiaduje się, że w sztuce zagra również super przystojny Sebastian, Lara radykalnie zmienia zdanie. W ostatniej chwili udaje jej się dostać jeszcze rolę dla siebie. Podczas prób Sebastian, niestety, nie spuszcza oczu z Saski i Lara podejmuje decyzję: czas na realizację obmyślonego wcześniej planu.

[opis wydawcy]

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Kamcia08 | 2010-11-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 listopada 2010

Czasem dobrze jest oderwać się od rzeczywistości i właśnie wczoraj, kiedy sięgnęłam po tą książkę poczułam, że wszystko inne przestaje istnieć. Poczułam się, jakbym znowu miała 14 lat i zaczytywała się w zabawnych książkach. Póki jeszcze mam te naście lat, będę sięgać po takie książki, ot tak, dla zabawy.

Główną bohaterką jest 14-letnia Lara, której matka uważa branie ślubu za hobby. Gdy dziewczyna świętuje z mamą jej czwarty ślub, zauważa bardzo przystojnego chłopaka. Gdy się dowiaduje, że Sebastian razem z jej przyjaciółką Saskią ma zagrać w sztuce teatralnej, Lara odrzuca na bok niechęć do teatru i również dostaje rolę. Niestety, podczas prób chłopak cały czas przygląda się jej przyjaciółce, a Larze - wymarzony chłopak Saskii. Wszystko zaczyna się komplikować, więc dziewczyny postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Nie jest to jednak takie proste.

Książka, choć krótka, ma w sobie wiele humoru i przezabawnych scen. Potrafiłaby rozbawić każdego, bez względu na wiek. Dodatkowo...

Aga2003 | 2015-08-04

genialna