Podwójna gra

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Wydawnictwo: Jaguar
Shrinking Violet

Życie u boku zwariowanej i przebojowej siostry bliźniaczki może być prawdziwym koszmarem! Wiola ma kompletnie inny charakter niż Lila. Trudno im się dogadać, Wiola postanawia więc poszukać przyjaźni gdzie indziej...

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2006

kukartka | 2014-08-17

Zwykła historia o nieśmiałej dziewczynie poszukującej bratniej duszy. Podobało mi się to, że mogłam się do niej porównać, ale w sumie nic specjalnego.

Weronika Woszczyk | 2014-08-27
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo fajna książka, godna polecenia i zwrócenia uwagi! :) Moim zdaniem wiekowo jest raczej odpowiednia dla 9-12 lat :)

Zaczytana | 2016-01-20

Hmm, cóż mogę powiedzieć... Przeczytałam, bo przeczytałam. Taka zwykła, przyjemna książka. I właśnie o to chodzi: PRZECIĘTNA... Właściwie to nie było żadnej akcji, dziewczyny pisały do siebie te listy, a poza tym nic...

Tą książkę zawsze czytam w jeden-dwa dni. Jest jedną z moich ulubionych tej autorki. Polecam!

Nylia | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, Gimnazjum
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka - moja ulubiona, jeśli chodzi o tematykę bliźniaczek. Miło mi się ją czytało; fabuła była oryginalna i ciekawa. Polecam:)

Rosemarie | 2011-06-30
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Nudna. Pisze na niej, że do 12 lat, przeczytałam to gdy tyle właśnie miałam i muszę stwierdzić, że powinno być do 10 lat maksymalnie.

Karolka | 2011-04-04

Miło się czytało, jedna z pierwszych moich książek o bliźniaczkach. nie powala, ale może być :)

Aria | 2013-09-21
Przeczytana: 13 marca 2010

Książkę przyjemnie się czyta, myślę że większości dziewczynek się spodoba.

mroowkojad | 2011-01-15
Przeczytana: 2009 rok

Świetna. Połknęłam ją w jeden dzień. :)

maniaczka_książek | 2012-11-15
Przeczytana: 2012 rok