Babcia, my i gangsterzy

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-243-5
ostrowska, babcia, gangsterzy
Malinowa

Co łączy czternastoletnią Karolinę i jej zwariowaną babcię z mafią narkotykową? Co tak naprawdę wydarzyło się na Wyspie Przemytników? No i dlaczego Karolina uwielbia straszyć swojego brata bliźniaka? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, setnie się ubawić lub poprawić sobie humor to koniecznie przeczytaj historię o zabawnych przygodach sympatycznych bliźniaków, ich babci, mamy i cioci.

Czternastolatka, która chce być chłopakiem, jej brat - kujon, szalona babcia jeżdżąca samochodem w kwiatki muzą stawić czoła kochaneńkiemu i jego ludziom.

Książka jest bardzo ciekawa i pełna humoru. To była moja ulubiona książka w dzieciństwie. Dlatego polecam ją wszystkim dzieciom.

xxgetuglyxx | 2013-05-06
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 06 maja 2013

Naiwna bajeczka...
... ale za to w jakim wykonaniu i z jakim humorem!
P.S. Zdarzyło się wam kiedyś, żeby własna babcia przylepiła was Kropelką do krzesła? Nie? No to zobaczcie co wtedy!

Airi | 2014-05-26
Na półkach: Przeczytane, Ulubione ♥, 2012

Świetna książka, można się przy niej porządnie pośmiać. Napisana z wielkim humorem czyli coś co uwielbiam. Serdecznie polecam!

Mary14 | 2013-02-26
Przeczytana: 28 października 2011

Po prostu rewelacja! Przygody nastolatki, jej zwariowanej babci, cioteczki, jej brata i mamusi! W jaki sposób wplątują się w aferę z groźnymi gangsterami? Co im z tego powodu grozi? Czy babcia przemyca narkotyki? Czy uda jej się zdobyś sławę? W jaki sposób przeprawią się przez bagno? Aby o tym się dowiedzieć, przeczytaj koniecznie tą książkę!

Basia Łęcka | 2013-12-24

Babcia, my i gangsterzy to pełna chumoru książka przygodowa. Z pewnością każdy jej czytelnik marzy o takiej babci jaką jest starsza pani Sosnowska. No bo kto w końcu nie chciałby mieć babci z którą można chodzić na ryby, która jeździ samochodem niczym rajdowiec i z którą można wyruszyć w środku nocy do lasu abu szpiegować kłusowników? Czy plan moralnego nawrócenia Gogusia to nie jest cudowna wakacyjna przygoda? Z pewnością póki nie wplątacie się w aferę narkotykową...

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: grudzień 2009

Nieco brakło mi humoru z pierwszej części, ale książka i tak zaciekawiła mnie i na jakiś czas oderwała od rzeczywistości.

Bambi33 | 2014-12-15

świetna pełna humoru książka o zwariowanej babci i wnuczce.

TheReadingOne | 2016-08-23
Przeczytana: 2013 rok

Wypożyczyłam z biblioteki - i to był jeden z moich najlepszych książkowych wyborów!

Wakacje Karoliny oraz jej szalonej babci obfitują w wiele niesamowitych, ale i szalonych, przezabawnych przygód z wątkiem kryminalnym w tle.

Wciąga i bawi przez długi czas.

Rewelacyjna lektura, podobnie jak pierwsza część!

sqiki | 2015-10-31
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 2010 rok

Czasami czuję, że wpadam w szarą codzienność, brakuje mi chęci na rozpoczęcie czegoś nowego. Nigdzie nie widzę inspiracji, wszystko wydaje się nudne i takie...zwykłe. Ta książka to doskonała poprawa humoru, genialna rozrywka i mnóstwo zabawy, gdy już nic nie pomaga.