Babcia, my i gangsterzy

Okładka książki Babcia, my i gangsterzy Ewa Maria Ostrowska
Okładka książki Babcia, my i gangsterzy
Ewa Maria Ostrowska Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
literatura dziecięca
Skrzat
2007-01-01
2007-01-01
978-83-7437-243-5
ostrowska babcia gangsterzy

Wypożyczyłam z biblioteki - i to był jeden z moich najlepszych książkowych wyborów!

Wakacje Karoliny oraz jej szalonej babci obfitują w wiele niesamowitych, ale i szalonych, przezabawnych przygód z wątkiem kryminalnym w tle.

Wciąga i bawi przez długi czas.

Rewelacyjna lektura, podobnie jak pierwsza część!

Wciąga i bawi przez długi czas.

Rewelacyjna lektura, podobnie jak pierwsza część!

Czasami czuję, że wpadam w szarą codzienność, brakuje mi chęci na rozpoczęcie czegoś nowego. Nigdzie nie widzę inspiracji, wszystko wydaje się nudne i takie...zwykłe. Ta książka to doskonała poprawa humoru, genialna rozrywka i mnóstwo zabawy, gdy już nic nie pomaga.

świetna pełna humoru książka o zwariowanej babci i wnuczce.

świetna pełna humoru książka o zwariowanej babci i wnuczce.

Czternastolatka, która chce być chłopakiem, jej brat - kujon, szalona babcia jeżdżąca samochodem w kwiatki muzą stawić czoła kochaneńkiemu i jego ludziom.

Książka jest bardzo ciekawa i pełna humoru. To była moja ulubiona książka w dzieciństwie. Dlatego polecam ją wszystkim dzieciom.

Świetna książka, można się przy niej porządnie pośmiać. Napisana z wielkim humorem czyli coś co uwielbiam. Serdecznie polecam!

Naiwna bajeczka...
... ale za to w jakim wykonaniu i z jakim humorem!
P.S. Zdarzyło się wam kiedyś, żeby własna babcia przylepiła was Kropelką do krzesła? Nie? No to zobaczcie co wtedy!

Naiwna bajeczka...
... ale za to w jakim wykonaniu i z jakim humorem!

Babcia, my i gangsterzy to pełna chumoru książka przygodowa. Z pewnością każdy jej czytelnik marzy o takiej babci jaką jest starsza pani Sosnowska. No bo kto w końcu nie chciałby mieć babci z którą można chodzić na ryby, która jeździ samochodem niczym rajdowiec i z którą można wyruszyć w środku nocy do lasu abu szpiegować kłusowników? Czy plan moralnego nawrócenia Gogusia to nie jest cudowna wakacyjna przygoda? Z pewnością póki nie wplątacie się w aferę narkotykową...

Dostałam tą książkę od cioci na urodziny, ale ona chyba zapomniała ile mam lat. Ani trochę mnie nie zainteresowała. Bardzo ciężko mi się ją czytało. Może gdybym była młodsza...

Na półkach: , , , , , ,

Po prostu rewelacja! Przygody nastolatki, jej zwariowanej babci, cioteczki, jej brata i mamusi! W jaki sposób wplątują się w aferę z groźnymi gangsterami? Co im z tego powodu grozi? Czy babcia przemyca narkotyki? Czy uda jej się zdobyś sławę? W jaki sposób przeprawią się przez bagno? Aby o tym się dowiedzieć, przeczytaj koniecznie tą książkę!

Nieco brakło mi humoru z pierwszej części, ale książka i tak zaciekawiła mnie i na jakiś czas oderwała od rzeczywistości.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Babcia, my i gangsterzy