Wywiad z potworem

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Wydawnictwo: Harlequin
Second Nature
dona

Kto się kryje za szczelnie zamkniętymi drzwiami - książę czy upiór? Lee Radcliffe podjęła wyzwanie: przeprowadzi wywiad z najbardziej poczytnym i otoczonym aurą tajemnicy autorem horrorów, Hunterem Brownem. Ten człowiek unikał wszelkich kontaktów ze światem, ale ona postanowiła go rozszyfrować. Podstępem zbliżyła się do Huntera, zaś on, o dziwo, zgodził się na wywiad. Postawił jednak swoje warunki. Lee przystała na wspólne dwa tygodnie pod namiotem. Nie przypuszczała, że potem będzie musiała podjąć najważniejszą decyzję w życiu.

wiech | 2015-09-07
Przeczytana: 07 września 2015

Autor bestsellerowych horrorów, unikający kontaktu ze światem –
i ambitna dziennikarka, która koniecznie chciała przeprowadzić z nim wywiad życia.
A co wynikło z tego, podstępnego spotkania ?
- Dowiedziałam się jakimi wyzwiskami może ciskać kobieta w faceta, który ją wkurza i któremu chce dopiec ("ty patentowany durniu, ty wścibski sukinsynu....").
- On – potrafił ją rozbroić i niemal natychmiast zrazić do siebie, ale kiedy chciał, potrafił być zupełnie znośny.
- Ona – wiedziała, że powinna unikać starć i nie dać się zapędzić w kozi róg - musiała przecież mieć ten wywiad.
Styl świetny, cudowni bohaterowie, humorystyczne dialogi – pełny relaks :)
PS
Książka ukazała się również pt. "Wywiad życia".

Angelika | 2015-05-08
Przeczytana: 06 maja 2015

Książka rewelacyjna! Kolejne cudo Nory. Z każdą przeczytaną jej autorstwa książką, moja lista ulubionych się powiększa!
Powieści tej autorki naprawdę warto przeczytać. :)
Jeśli ktoś uwielbia Norę na pewno się nie zawiedzie! A jeśli ma zamiar sięgnąć po raz pierwszy po jej książkę, powinien wiedzieć, że na tej jednej nie poprzestanie. :)

książek: 2010
bookish | 2014-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2014

bardzo mi się podobało. bardzo, bardzo, naprawdę. nie sądziłam, że do tego stopnia spodobają mi się książki tej autorki, jak do tej pory to jest mój numer jeden. podobają mi się postacie: ciekawe, intrygujące, pełne sprzeczności i oczekiwań, ambitne, ale też wyciszone. dialogi: z humorem, ale też przepełnione refleksjami, wprowadzające zainteresowanie, które wzrasta i pozostawia taki niedosyt. chciałoby się więcej, bardziej, dłużej. właśnie i niedosyt czuję z powodu zakończenia, było za krótkie, jakby urwane, pozostawia czytelnika z zapytaniem co będzie dalej.

Zielono_mi5 | 2011-08-23

Jak (chyba) każda ksiązka Nory Roberts: dwoje ludzi o różnych zainteresowaniach, upodobaniach, poglądach połączyło jedno uczucie. Czy uda im się przezwycieżyc przeciwności losu? Na to pytanie odpowiada ta historia. Książka pisana łatwym językiem. Łatwo i przyjemnie się ją czyta.

HanakiLucipher | 2015-06-07

Jeśli ktoś potrzebuje jakąś krótką lekturę na spokojny wieczór - polecam.

Eliza | 2012-11-10

:D zabawne naprawdę ubawiłam się przy niej

axi_1099 | 2011-12-09

Zabawna i ciekawa :D

Lekka przyjemna książka niezbyt skomplikowana w swej fabule. szybko mija lektura przy niej.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-24