Zaginione dziecko

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Vanished child
Zaginione, dziecko
Olala

Nowa Anglia, rok 1887. Znany milioner zostaje brutalnie zamordowany, a jedyny świadek, mały wnuk ofiary, tajemniczo znika. Osiemnaście lat później w Szwajcarii ktoś "rozpoznaje" w człowieku bez wspomnień Richarda Knighta, zaginione dziecko. Pełen napięcia przebieg wydarzeń wiedzie bohatera ku przerażającej prawdzie i ku mordercy, wciąż czyhającemu na wolności.

benia86 | 2015-12-24

Całkiem fajnie się czytało. Podobał mi się główny bohater sam zagubiony w sobie- nie do końca pewien kim jest naprawdę, podobał mi się wątek miłosny, podobał mi się klimat mrocznej tajemnicy. Jeśli ktoś lubi powieści w klimacie osiemnasto- dziewiętnastowiecznym, to ta książka przypadnie do gustu.

Iwona Olpinska | 2012-01-19

Czyta się świetnie i choć domyślamy się w pewnym momencie jak ta historia może się skończyć to dalej czytamy z zapartym tchem. Niestety ostatnie strony książki mnie rozczarowały -ciągną się strasznie i brak atmosfery, którą autorka budowała od początku książki

Eniutek | 2013-05-04
Przeczytana: 02 maja 2013

Bogata rodzina, wielki spadek ,tajemnicza śmierć oraz zaginiony spadkobierca to wszystko znajdziecie w tej powieści. Choć przyznam się ,że były momenty w których się pogubiłam to wybrnąć ,wybrnęłam :)
Klimatyczna powieść trochę z czasów Sherlocka Holmesa :)

Hildegarda | 2015-10-11
aska | 2015-01-10