10 kroków do szesnastki

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My nastolatki,". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
10 things to do before you're 16
83-241-2240-0
_Olinka_

Beth i Anna są zdesperowane. Ich cel to przeistoczyć się w dziewczyny super, zanim skończą szesnaście lat - takie jak klasowa gwiazda. Ale urodziny tuż-tuż, a plan niezrealizowany… Sporządzają więc listę dziesięciu rzeczy, które koniecznie muszą zrobić. Ale wszystko - od przedłużania włosów domowym sposobem do powiększenia biustu - kończy się katastrofą. Na domiar złego szkolni przystojniacy Baz i Greg zawsze pojawiają w złym miejscu i w złym czasie - właśnie wtedy gdy Beth i Anna są w kłopotach!

Kasia | 2013-08-19

Książkę przeczytałam parę lat temu i nie zaliczyłabym jej do tych, które zagościłyby na dłużej w mej pamięci.Czytało się ją bardzo szybko. Nie zaliczyłabym jej do "inteligentnych". Powieść ta w zasadzie była o niczym, lecz takie lekkie powieści nadają się dla dzieci w wieku 10-12 lat. Dla starszej młodzieży, jest moim zdaniem za banalna. Niektóre sytuacje mnie drażniły. Nie sięgnęłabym po nią po raz kolejny, ze względu na to, że lubię poważniejsze książki. Aczkolwiek jak już powiedziałam, młodsi czytelnicy mogą być zadowoleni. Książki nie polecam, lecz każdy ma inne gusta, więc innym ta książka może się spodobać.

FajerWerka | 2016-07-01
Przeczytana: 2015 rok

nie wiem dlaczego są takie złe opinie o tej książce według mnie książka bardzo fajna może nie była ona długa ani nie miała dużo dramaturgi ale autorka miała fajny pomysł.

Coffie | 2010-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2010

Nie podobało mi się. Książka praktycznie dla 8-latków. Nie wiem w ogóle, czemu sięgnęłam po tę książkę. Nie lubię, a raczej nienawidzę różowego - to jeden, a dwa to: obrazki jak dla małych dzieci. A tytuł? Niby ma być o 16-latkach, a jak czytałam tą książkę, myślałam, że jest o 11-latkach. I bardzo zadziwia mnie ich inteligencja, no bo jak można wybielacz do środka butów dawać, a później założyć na stopy, albo wyrywać sobie włoski na nogach plastrami do odrywania... wąsów?

Książkoholiczka | 2012-01-20
Przeczytana: 2010 rok

Książka o dwóch nastolatkach, które ustaliły listę, którą muszą zrobić do szesnastki. Doskonała na letnie popołudnie nad jeziorem.Polecam!

Sherlocked | 2013-04-20
Przeczytana: 16 października 2004

Książka dla nastolatek. Wciągająca i zabawna.

Itak | 2016-10-20
Przeczytana: 07 marca 2008