Marzenia duże i małe

Wydawnictwo: Jaguar

Cztery siostry pod jednym dachem! To dopiero wybuchowa mieszanka! W aktorskiej rodzinie Jonesów, zupełnie jak w kiepskim serialu, kłopoty gonią kłopoty. Ale cztery córki biorą się za porządki na domowej scenie, choć żadna z nich nie rezygnuje z marzeń, tych dużych i tych małych: o karierze, chłopakach, ciuchach i wielkim świecie... Kolejny tom pełnych humoru i życiowych mądrości powieści dla nastolatek. Bezbolesna, łatwa w odbiorze książka również dla tych, którym wydaje się, że literatura gryzie : Dla czytelników (czy też czytelniczek) od 9 roku życia. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Ta książka naprawdę mnie poruszyła. I dzięki niej przeczytałam też Małe Kobietki :D. Jest taka... szczera i niczego jej nie brakuje. No dobra nie wiem co jeszcze napisać, była naprawdę świetna. Szczerze mówiąc brak mi słów (dosłownie:)).

AlexiaS | 2012-05-01

Bardzo fajne ;)