Gladiatorzy. Encyklopedia

Gladiator
gladiatorzy
historyczna
Pistacia

Czy wiesz, że rzymscy gladiatorzy przyjmowali imiona odpowiadające nazwom ich mieczy? Czy wiesz, że w największej walce gladiatorów uczestniczyło ponad 5 tysięcy nieustraszonych wojowników? Czy wiesz, że jedną z form rozgrzewki gladiatorów były biegi ze słoniem po arenie amfiteatru? •poznaj świat najwaleczniejszych i najokrutniejszych wojowników w historii ludzkości •przeczytaj naszą...

•przeczytaj naszą książkę i odkryj tajniki życia, walki i śmierci najznamienitszych gladiatorów starożytnego Rzymu
•spójrz na broń, jaką się posługiwali i poznaj odwagę tych nieustraszonych mężów przeszłości

[opis wydawcy]

Edyta | 2016-09-08