Rycerze. Encyklopedia

Knights
978-83-7670-051-9
edukacyjne, rycerze
Pistacia

Czy wiesz, że średniowieczni rycerze rozpoczynali naukę wojennego rzemiosła w siódmym roku życia? Czy wiesz, że średniowieczni rycerze ozdabiali swoje tarcze wielobarwnymi symbolami? Czy wiesz, że średniowieczni wojownicy sprawdzali swe umiejętności podczas licznych turniejów? •zapoznaj się ze szlachetnymi i nieustraszonymi mężami średniowiecznej Europy •odkryj tajniki ich życia...

•zapoznaj się ze szlachetnymi i nieustraszonymi mężami średniowiecznej Europy
•odkryj tajniki ich życia codziennego, uzbrojenia i dalekich wypraw
•wejdź w świat zaciekłych potyczek, rycerskich zwyczajów i dawnych wartości

[opid wydawcy]

Paweł_B | 2016-03-20