Moja najlepsza książka o starożytnym Rzymie

Okładka książki Moja najlepsza książka o starożytnym Rzymie
Deborah Murrell Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Moja najlepsza książka popularnonaukowa dziecięca
31 str. 31 min.
2004-01-01
31 min.
Janusz Ochab
Rzymianie Rzym starożytność cesarstwo

Okładka książki Wszystko, co warto wiedzieć. Encyklopedia dla dociekliwych Deborah Chancellor, Deborah Murrell, Philip Steele
Ocena 7,8
Wszystko, co w... Deborah Chancellor,...

więcej Więcej

Jeśli chodzi o historyczne, krótkie książki dla dzieci traktujące o Rzymie - ta jest chyba najlepsza. Chodzi przede wszystkim o formę przekazywania informacji. Są one krótkie, zwięzłe i ciekawe, dzięki czemu nawet najbardziej oporne dziecko nie znudzi się podczas czytania. Do tego świetne ilustracje i przepis na zaciekawienie najmłodszych wielką historią gotowy! :D

• ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • ● Posiadam ●