Lekarz dnia sądu

Cykl: Szpital Kosmiczny (tom 8) | Seria: Science Fiction
Wydawnictwo: Rebis
The Genocidal Healer
Lekarz, dnia, sądu

Kapitan-chirurg Lioren był jednym z najlepszych oficerów orpusu Kontroli. Jednak gdy trafił na planetę Crosmag, na której nastały czasy barbarzyńskich wojen, jedna jego decyzja przyniosła zgubę wszystkim mieszkańcom. Został uznany za winnego, ale odstąpiono od wymierzenia najsurowszej kary. Zdegradowanego funkcjonariusza skierowano na staż do Szpitala Kosmicznego. Tym razem jako adepta psychologii.

źródło opisu: [Rebis, 2005]

Aliath | 2016-11-21