Ostateczna diagnoza

Cykl: Szpital Kosmiczny (tom 10) | Seria: Science Fiction
Wydawnictwo: Rebis
Hinal Diagnosis
Ostateczna, diagnoza

Po zjedzeniu trującego owocu pessinith i upadku z wysokiego drzewa mały Hewlitt powinien być martwy. Przeżył, jednak cudowne ocalenie stało się początkiem koszmaru. Odtąd przez całe życie z jego organizmem dzieją się dziwne rzeczy, a kolejni lekarze sugerują hipochondrię i problemy psychiczne. Badania w Szpitalu Kosmicznym też zmierzają wyraźnie ku znienawidzonej przez Hewlitta diagnozie... dopóki nie okazuje się, że Ziemianin jest nosicielem wirusa, który może zagrozić całej Federacji.

źródło opisu: [Rebis, 2007]

wiejskifilozof | 2014-06-18

Kiedyś pisałem o chęci polubienia SF.Że bardziej wolę fantasty,bardziej mi odpowiadają smoki niż statki kosmiczne.
Próbowałem polubić tę książkę,bo i kosmitów masa i fabuła nawet niczego sobie.
Lecz nie byłem w stanie,dla mnie to jakiś bełkot.Czułem się tak jakbym czytał nie dobre SF,ale powieść moralizatorską.
A przecież nie oto mi chodziło,czułem się zniesmaczony.

Aliath | 2016-11-21
Artulino | 2016-06-05