Ciao, bambina

Włoskie pochodzenie prawdopodobnie nie przeszkadzałoby Camilli, gdyby nie jej nazwisko. Bo jeśli ktoś nazywa sie Soprano-jak szef mafii z serialu telewizyjnego-musi się liczyć z głupimi uwagami. Do tej pory jakoś je znosiła, ale kiedy jeden z najprzystojniejszych chłopców z liceum również zaczął żartować na ten temat, Camilla uznała, że musi coś z tym zrobić.

KaMiLa | 2014-07-23

Ciekawa historia, ale jakość niespecjalnie mnie porwała.

Natasha16 | 2011-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2011

uwielbiam tę autorkę i myślę, że ta książka będzie równie dobra jak pozostałe
---
i taka właśnie była ;) zapierajaca dech w piersiach przygoda ,ktora wciąga tak,że mozna ją przeczytać w kilka godzin

ina3 | 2015-12-28
Przeczytana: 21 grudnia 2015

Powiem tak - spodziewałam się po tej książce więcej niż po innych z tej serii, ale właśnie ona nie zawiodła. Postawa głównej bohaterki jest trochę irytująca, a sama książka jest po prostu nudna.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

bardzo miło wspominam tę książkę, mimo że, jak inne tej serii, jest lekka, infantylna i chwilami przesłodzona. ale to dobra odskocznia. wracałam do niej kilka razy. ;)

zaczarowana_123 | 2011-07-02
Przeczytana: wrzesień 2010

Książki z tej serii ogólnie są bardzo przewidywalne. Jednak i tak mnie wciągają co jest dość dziwne. ; D. To krótkie romansidło jest dość ciekawe, bywały lepsze ...

Justyna903 | 2012-03-05

bardzo bym chciała przeczytać tą książkę

Kociakowa | 2012-05-04

Książki z tej serii bardzo wciągają .

Patrycja | 2010-12-25
Przeczytana: luty 2010

Super, jak każda z tej serii:)

Mackula | 2012-08-01

Miło się czyta :) Polecam !

Justyna Wróblewska | 2012-02-01
Przeczytana: 28 stycznia 2012