Zgłosuj na książki roku 2017

B jak Bella i Bellini

Tłumaczenie: Monika Gral
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
B FOR BELLA AND BELLINI
miłość
lacerta

Bella - w przeciwieństwie do swoich koleżanek, a zwłaszcza kolegów - wcale nie uważa szkolnej wycieczki do muzeum za nudną. Co więcej - ma wrażenie, że od momentu, gdy zwiedziła Narodową Galerię Sztuki, w jej życiu zaczyna się dziać coś ważnego. Nie wie tylko, czy ma to związek z pewnym obrazem, czy z chłopakiem ze szkicownikiem, którego przez chwilę widziała w jednej z muzealnych sal. Nie wie również, w jakim stopniu to wszystko, co się dzieje, jest przypadkowe. A może nic w życiu nie jest przypadkiem?

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/154099/b-jak-bella-i-bellini.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/154099/b-jak-bella-i-bellini.html

Naprawdę wspaniała. Nie spodziewałam się, że aż tak bardzo mi się spodoba. :D

Jedna z lepszych z tej serii. Jak najbardziej warta polecenia. ;)

Kyou | 2012-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2012

Bella ma wrażenie, że od czasu szkolnej wycieczki do Narodowej Galerii Sztuki w jej życiu dzieje sie coś ważnego. Nie wie tylko, czy ma to związek ze spotkanym tam chłopakiem, czy z pewnym obrazem...

Jedna z lepszych. NIEPRZEWIDYWALNA, w przeciwieństwie do innych książek tej samej serii.

Super :) ale jest wada bo na okładce autorem jest Jackie Stevens a w środku Katherine Parker :( i to jest mylące.

optymistyczna | 2012-08-26
Przeczytana: 06 sierpnia 2012

Jedna z moich lubionych książek z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" :)

Kaktus_xD | 2012-10-24
Przeczytana: 2012 rok

Zabawna oraz pouczająca książka. Przyjemna w odbiorze i przesiąknięta wspaniałą włoską kulturą.

A teraz pytanie dla SPOSTRZEGAWCZYCH...

Dlaczego kiedy mam otwartą „B jak Bella i Bellini” mogłam pomyśleć że czytam książkę Katherine P.?????????????

Odp.: Bo w lewym górnym rogu(np. str 24)widnieje jej nazwisko co jest sprzeczne z okładką... 9 na 10 osób którym pokazałam tą książkę nie zauważyło tego ;) Wada partii produkcyjnej?

Livice | 2015-05-24
Na półkach: Przeczytane, Lekkie

Bella, jako jedna z niewielu osób nie traktuje wycieczki jako nudną wyprawę... na temat książki nie będę szczególnie się wypowiadała. Idealna dla osoby, która nie chce zagłębiać się w fabule. Lekka, opierająca się praktycznie na jednym wątku książka. I nic poza tym- tak jak każda z tych serii. Jednak muszę przyznać, przyjemnie i szybko się czyta.

Sasia_ | 2013-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 18 lutego 2013

Książka zdecydowanie lepsza od innych z tej serii. Byłam naprawdę zdziwiona tym, że akcja tym razem jest nieprzewidywalna, jak to się nie często zdarzało z innymi książkami z tej serii. Myślę, że to jedna z najlepszych książek z serii Nie dla mamy nie dla taty lecz dla każdej małolaty.

lady22 | 2018-02-05
zaczytana | 2017-07-26