Fool for love
ivonyz

Donna umiera z ciekawości, gdy mama zdradza jej, że ojciec zatrudnił do pomocy w swej firmie chłopaka z jej szkoły. Kiedy wychodzi na jaw, którego, dziewczyna jest po prostu wściekła. W szkole jest tylu chłopców, a ojciec musiał przyjąć do pracy akurat Nicka Rileya! Największego błazna! Na domiar złego Nick zaskarbił sobie sympatię całej rodziny Donny, nie wyłączając jej sześcioletniego braciszka.

Po jakimś czasie Donna ze zdumieniem odkrywa, że za maską szkolnego Księcia Pajaców kryje się wrażliwy chłopiec o cechach, których nigdy by się nie spodziewała.

Czy jest szansa, by Donna zobaczyła w nim swojego "księcia"?

Ciekawa książka. Pokazuje, że czasami należy zaufać komuś, chociaż bywa to trudne. Czytając najbardziej spodobała mi się pierwsza połowa książki, później już mniej mnie interesowała.

RebelQueen | 2010-08-24
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo fajna książka.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

shadow | 2011-07-09

mega fajna ksiązka