Jutro przyjdzie większa fala

Okładka książki Jutro przyjdzie większa fala Jackie Stevens
Okładka książki Jutro przyjdzie większa fala
Jackie Stevens Wydawnictwo: Elf Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Catching bigger waves
Elf
2008-03-10
2008-03-10
Maria Magdalena Szwarc
wyspa surfing rodzina

Bardzo wciągająca książka, ale niestety zbyt mało kartek przewróciłam pomiędzy śmiercią jednego z bohaterów a szczęśliwym, banalnym zakończeniem, więc czuję się trochę rozczarowana. Jednakże biorąc pod uwagę ogół książka mi się podobała i mogę ją polecić

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, która po trochu zmieniła moje życie. Mogłam się przy niej zastanowić nad moim życiem, czy trzeba coś zmienić. Uczucie, które ona wywołuje to na pewno smutek, ale też zastanowienie nad samym sobą. Bardzo polecam tą książkę! :)

Bardzo fajna, a za razem smutna książka. Jedna z lepszych z tej serii. Polecam ;)

Linda wraca do domu na swoje rodzinne Hawaje. Wraca do domu ale boi się przeszłości tego co się w niej wydarzyło, boi się również spojrzeć w oczy ludziom, których kocha... Czy Linda będzie umiała zacząć żyć od nowa, zacząć wszystko od początku i ujawnić całą prawdę? Przekonajcie się sami, bardzo polecam.

Moim zdaniem jedna z gorszych książek z serii Nie dla mamy... irytowała mnie co raz, gdy główna bohaterka cały czas miała jakieś przebłyski.

Ciekawa książka o tym ,ze zaufanie jest najważniejsze,

Ciekawa książka o tym ,ze zaufanie jest najważniejsze,

Z tej serii książek, wyjątkowo ta mi się spodobała. Polecam ! :)

Z tej serii książek, wyjątkowo ta mi się spodobała. Polecam ! :)

Książka ciekawa, trzymająca w napięciu. Wciągnęła mnie jako jedna z nielicznych z tej serii. Na pewno nie raz do niej powrócę.

Płakałam! Poruszyła mnie do głębi.. Niby taka prosta, jakich wiele, ale nie mogłam oderwać się od czytania. POLECAM!!

Bardzo podobało mi się wykreowane otoczenie.

Bardzo podobało mi się wykreowane otoczenie.

• Młodzieżowe
  • 2011
  • Nie dla mamy nie dla taty...
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty

Dodaj cytat z książki Jutro przyjdzie większa fala