Cowboy Kisses
młodzieżowe, romans, praca, konie
alex2586

Świat Kenzie wali się, gdy dziewczyna dowiaduje się, że firmie jej ojca grozi bankructwo. Cała rodzina musi się zmobilizować. Wszyscy muszą zredukować wydatki. Również Kenzie. Nie będzie jej już stać na członkostwo w ekskluzywnym klubie, nie będzie już mogła trzymać tam ukochanego konia. Musi znaleźć dla swego ulubieńca inne - tańsze - miejsce i oczywiście będzie musiała sama na nie zarobić. Czasem jednak coś, co na początku wydaje się tragedią, nieźle się kończy. Kenzie poznaje w nowej pracy ludzi, którzy - choć na początku patrzą z rezerwą na "bogatą" dziewczynę - szybko się do niej przekonują. Czy dotyczy to również Steve'a, chłopca, wobec którego Kenzie nie potrafi być obojętna?

Carnivore_ | 2014-06-28
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Książka na jeden wieczór. Lekka, bardzo przyjemna. Może to nie jest cos ambitnego, ale można z niej się nauczyć, że nie warto oceniać ludzi przez pryzmat pozorów.

Fajna książka o dziewczynie, której życie wywraca się do góry nogami. Polecam! ;)

MaryLou | 2010-10-12

Jedna z najlepszych książek z tej - nie oszukujmy się - mało ambitnej serii dla nastolatek. Wiem, że czytałam ją kilka razy, bo jest po prostu ładna, bez tych dramatyzmów i głupich zbiegów okoliczności. Kenzie, postawiona w trudnej sytuacji, musi odzwyczaić się od dawnego, wygodnego życia i zacząć pracować, jeżeli chce zatrzymać swojego ukochanego konia. I oto spotyka Steve'a, który, wierząc, że jest bogata, a praca to jej kaprys, odnosi się do niej z rezerwą.

Oczywisty happy end, ale miło - na przykre, tęskne wieczory. A przeczytanie zajmuje trochę ponad godzinę.

Niki151 | 2011-07-16
Przeczytana: 02 września 2011

Książka lekka, w sam raz na długie popołudnie.Autorka jak zwykle zahacza o wątek miłosny bez którego ta książka była by nudna i nie do zniesienia.Napisana łatwym stylem,przeznaczona dla dużego grona odbiorców.

Eliza Elizka | 2013-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2013

Moim zdaniem ta książka jak dla mnie była super

Dominika | 2017-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2012