Romeo and Juliette
romans, Julia, Romeo
Stoned_dreams

Leslie, która nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, zupełnie nie podoba się pomysł grania Julii w szkolnym przedstawieniu. Jednak kiedy poznaje Marcela nie wie, że chłopak zmieni jej życie.

lacerta | 2012-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2012

Zawsze szybko czytało mi się książki z tej serii, ale tym razem jakoś nie mogłam przez nią przebrnąć, pomimo niewielu stron. Cała historia trochę za cukierkowa i jakby mdła.

Dominika | 2014-05-01
Przeczytana: 01 maja 2014

Cudna książka. Bardzo przypominająca oryginalną książkę "Romeo i Julia" tylko we współczesnym wydaniu. Lesilie to dziewczyna, która nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ale nagle do szkoły trafia chłopak, który od razu wpada jej w oko. Zaczynają się spotykać i mieszkają po sąsiedzku, ale gdy ojciec Leslie dowiaduje się jak nazywa się chłopak zakazuje spotykać się jej z nim w szkole i poza szkołą. Leslie dowiaduje się, że to ma związek z przeszłością i jedyną jej nadzieją na dowiedzenie się prawdy jest jej babcia...

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Ewka | 2012-09-01
Przeczytana: 01 września 2012

Książkę jak wszystkie z tej serii szybko i przyjemnie się czyta. Historia opisywana w książce jest trochę jak Romeo i Julia, jednak polecam ją bo jest bardzo fajna ;) typowa młodzieżówka

Koara | 2011-05-05
Przeczytana: 2005 rok

Świetna książka dla nastolatek. Historia typowa dla tej serii, ale pamiętam, że przeczytałam ich większość z zapartym tchem. Lekkie i czyta się szybko. Polecam!

Fajna książka o miłości nastolatków pochodzących z dwóch nielubiących się domów. Polecam ;)

kelly12 | 2010-12-09
Przeczytana: styczeń 2008

...

Madzia | 2011-06-06

Dopiero niedawno odkryłam tą serię książek ale tak są wciągające że jedną mogę przeczytać w jeden dzień tą jeszcze nie przeczytałąm ale lada dzień ją przeczytam :P

Martyna Czołba | 2013-08-18

Bardzo spodobala mi sie ta ksiazka , mogla by byc dluzsza o raz autorka mogla rozwinac niektore watki ale i tak Bardzo mi się spodobala :)