Cienie Ostoi. Zazdrość

Okładka książki Cienie Ostoi. Zazdrość Marcelina Baranowska, S. M. Hegmit
Okładka książki Cienie Ostoi. Zazdrość
Marcelina BaranowskaS. M. Hegmit Wydawnictwo: Wydawnictwo Sabat Cykl: Cienie Ostoi (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Cienie Ostoi (tom 1)
Cienie Ostoi. Zazdrość
Wydawnictwo Sabat
2024-03-09
2024-03-09

CIENIE OSTOI. ZAZDROŚĆ TOM 1
@wydawnictwosabat

"Tacy jak ja nie pła­czą. Nie oka­zu­ją emo­cji. Nie boją się ni­cze­go. Ni­ko­go. Dla ta­kich jak ja nie po­wi­nien li­czyć się nikt. A jed­nak…"

Twórczość Marceliny @slonecznikowa.panna już znam i bardzo przypadło mi do gustu jej pióro, ale to, co stworzył ten duet przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Moje drogie panie, z całego serca Wam gratuluję❤️. Takie historie mogłabym czytać codziennie.
I pomimo iż książka zawiera sporo brutalności, przemocy, wulgarnego języka, to i tak jestem oczarowana tą książką.
Nasza główna bohaterka, to kobieta silna, pewna siebie,która skradła moje serce.

"Kie­dyś byłam ofia­rą. Wy­da­rze­nia z dzie­cię­cych lat do­pro­wa­dzi­ły mnie na skraj wy­trzy­ma­ło­ści. Sto­jąc na kra­wę­dzi i wpa­tru­jąc się w ot­chłań, pod­ję­łam de­cy­zję, która do­pro­wa­dzi­ła do miej­sca, w któ­rym obec­nie je­stem. Sta­łam się łow­czy­nią, naj­lep­szą w tej czę­ści Sta­nów. Nikt nie znał mojej praw­dzi­wej toż­sa­mo­ści. Ist­nia­łam jako cień, zle­pek za­le­d­wie kilku cy­fe­rek, które two­rzy­ły numer te­le­fo­nu w smart­fo­nach nie­licz­nych osób, które było na mnie stać."

Kreacja wszystkich bohaterów jak i ich charakterów sprawiła, że nie mogłam oderwać się od lektury. Autorki idealnie budowały akcje oraz napięcie, które towarzyszyło naszym bohaterom, jak i czytelnikowi. Podczas czytania w mojej głowie przeszedł prawdziwy huragan emocji. Przeżywałam wraz z nimi wszystkie ich sukcesy jak i porażki.
I wiem jedno : chcę więcej. Także moje drogie panie, czekam na szybką kontynuację oraz dalsze losy Zazdrości. Bo coś mi mówi, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa 🔥🔥🔥

CIENIE OSTOI. ZAZDROŚĆ TOM 1
@wydawnictwosabat

„Jak już mówiłam, jesteśmy cieniami, mordującymi duchami. Bezwzględnymi i bezlitosnymi.”

Jakie to było dobre! Drogie Panie czekam na kolejny tom. Nie można zostawić czytelnika w takim miejscu… nie mogę trwać w takim zawieszeniu. 😁🙈
@s_m_hegmit

Na początku zaznaczę, że w książce są poruszane dość ciężkie tematy takie jak nadu*ycia sek**alne, przemoc, znęcanie się, wulgarny język oraz hand** ludźmi. I bardzo się cieszę, że autorki zadbały o czytelnika i również zamieściły w książce takie ostrzeżenie.

W sercu lasu istnieje posiadłość zwana Ostoja, gdzie cienie starają się sprawiedliwością. Mieszka w nim dość nietypowa rodzina, rodzina najemników. Wśród nich jest Aurora, która jest najlepsza w swoim fachu. Nie ma dla niej zadania, którego nie wykona. Jednak podczas jednej akcji traci najważniejszą osobę w swoim życiu. Wtedy jej życiem zaczyna rządzić zemsta.
Tymczasem do Ostoi wkracza tajemniczy mężczyzna, który od pierwszej chwili staje się wrogiem Aurory. Kobieta musi z nim współpracować w nowej misji. Z czasem okazuje się, że nowa misja skrywa więcej tajemnic niż wcześniej mogło się wydawać.
Jak potoczą się losy Aurory i tajemniczego mężczyzny?
Czy uda im się sprawnie zająć nową misją?
Czy Aurora zaspokoi swoje pragnienie zemsty?

Historię poznajemy z perspektywy Aurory. Jest to kobieta silna, niezależna i pewna siebie. Bardzo ją polubiłam.

Mogę zapewnić, że gdy już zaczniesz czytać „Cienie Ostoi. Zazdrość” to nie możesz się od niej oderwać. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Akcja i tempo książki nie dają czytelnikowi szansy na odpoczynek. Książka angażuje już od pierwszych stron.
Styl autorek jest jasny i przystępny co sprawia, że historię czyta się bardzo szybko. Trochę obawiałam się scen sek** czy nie będą zbyt nachalne lub czy nie będzie ich zbyt wiele. Jednak autorki zadbały o to by wszystko idealnie się zgrało.

Gorąco polecam! I z niecierpliwością czekam na drugi tom.

@s_m_hegmit

Dom w środku lasu zwany Ostoją kryje wiele tajemnic. Cienie zamieszkujące jej wnętrze to tak naprawdę rodzina najemników. Rodzina z przypadku. Każde z nich trafiło tutaj po piekle, które zgotowały im rodziny. Każdy kryje za sobą trudną historię, o której nie mówią za wiele, jednak to właśnie te historie połączyły ich w zgraną całość. Zagubieni w brutalnym świecie, teraz potrafią odnaleźć w nim światło. Dostali nowy cel. Likwidować ludzi, na których inni nawet boją się spojrzeć. Potężne kartele narkotykowe, handel bronią i żywym towarem to ich chleb powszedni. W Ostoi otrzymali również swoje przydomki. Grzechy główne. Jedną z członków tej nietypowej rodziny jest Aurora, znana też jako Zazdrość. To z jej perspektywy czytamy całą historię. Niesamowicie dobra w swoim fachu, bezwzględna i zadziorna, od najmłodszych lat wychowana w najemniczym świecie. W pełni oddana temu, co robi, postanawia jednak zadbać, by nie stracić na dobre swojego człowieczeństwa. Za dnia pracuje w kawiarni, gdzie przyjmuje zupełnie nową osobowość. W nocy jednak łapie za broń wykonując bezbłędnie powierzone jej zadania. Kiedy dziewczyna otrzymuje pozornie prostą misję na Kubie, bez zastanowienia opuszcza Ostoję. Życie jednak nie jest przewidywalne i nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. Zadanie na Kubie komplikuje się na tyle, że Aurora traci tam coś naprawdę dla niej cennego. Po powrocie do Ostoi jedyne, o czym myśli to zemsta na człowieku, który śmiał odebrać jej tę cząstkę życia. Kiedy niespodziewanie do najemniczej rodziny dołącza Elijah, Aurora od razu widzi w nim wroga. Oboje, jednak będą musieli zostawić swoje spory za sobą, bo czeka ich misja, która może ocalić życie wielu osobom. Czy wyjazd do Meksyku w towarzystwie nieznajomego może jeszcze bardziej namieszać w życiu Aurory? Czy tym razem misja zakończy się sukcesem? Zazdrość będzie musiała wykorzystać każdy możliwy sposób, by dojść do prawdy, która może okazać się brutalniejsza, niż jest w stanie sobie to wyobrazić. Cienie ostoi to książka, która pochłonęła mnie i wciągnęła w swój mroczny świat. Absolutnie przepadłam, czytając owładnięte niebezpieczeństwem akcje, na które zabierała nas Aurora. Bohaterka sama w sobie była twardą babką. Mocny język i sarkastyczne odpowiedzi świetnie budowały napięcie między bohaterami i niejednokrotnie powodowały u mnie wybuch śmiechu. Ale nie tylko to powoduje, że bohaterka ma mocny charakter. Niejednokrotnie udowadniała nam, jak wiele potrafi przetrwać i wyjść z sytuacji z podniesioną głową. Mimo że historia jest raczej przesiąknięta brutalnością, to nie zabrakło tam zabawnych i czułych momentów. Wszystko idealnie wyważone dopełniało się nawzajem. Do tego świetny wątek romantyczny. Iskry między bohaterami były wręcz namacalne. Atmosfera ciągłego niebezpieczeństwa i zasad dodawała dodatkowego smaczku w całej relacji. Choć kręcimy się wokół trudnych tematów, zdecydowanie przeznaczonych dla pełnoletnich czytelników, to książka pisana jest lekkim i przyjemnym językiem. Była czymś, czego zdecydowanie od dawna potrzebowałam. Książka w swoim napięciu trzyma aż do ostatniej strony. Świetne zwroty akcji zostawiały mnie za każdym razem z tak wieloma pytaniami. Na niektóre nadal nie znam odpowiedzi i to właśnie powoduje, że potrzebuje drugiego tomu, jak najszybciej się da. Absolutnie wciągnął mnie świat Ostoi i cała zagadkowa, niebezpieczna misja w Meksyku. Bo choć wydawała się prosta, to w świecie zawładniętym mrokiem, zło kryje się pod najmniej oczekiwaną postacią. Czy to możliwe, że wszystko, co Aurora widziała na Kubie, było tylko złudzeniem? Elementem układanki w tej niebezpiecznej grze? [współpraca reklamowa @wydawnictwo sabat]

W ostatnim czasie zarwaliście noc dla książki? Jeśli tak, to dla jakiej?
Ja ostatnio dwa razy i to dla tej samej książki 😎  Za pierwszy razem gdy dostałam propozycję patronatu do tej historii, dosłownie nie mogłam się od niej oderwać , a wręcz nawet byłam zła jak mi ktoś przeszkadzał, a zaczęłam ją czytać w pracy 🫣 kto mi zabroni 😉 kolejny raz to był research i emocje były takie same jak za pierwszym razem , historia wciąga od pierwszej strony i nie ma możliwości, żeby ją odłożyć wcześniej dopóki nie skończymy i nie przewrócimy ostatniej strony , a wtedy mamy takie , Ja Chcę Więcej 😍😍🔥

"Tacy jak ja nie płaczą. Nie okazują emocji. Nie boją się niczego. Nikogo. Dla takich jak ja nie powinien liczyć się nikt. A jednak…"

Dziewczyny napisały genialną, pochłaniającą historię, w której cały czas coś się dzieje, nawet jak jest chwilowy spokój, to wiemy i odczuwamy, że to naprawdę jest chwilowe i że za chwilę coś się wydarzy, niekoniecznie dobrego a może tak ?
Ta książka wciąga i to dosłownie, jest to rewelacyjne uczucie, gdy czytasz a historia cię wciąga, pochłania , są momenty gdy łzy same płyną, czujesz oddech strachu, bezbronność , bezradność ale także nadzieję, te emocje są tak odczuwalne jakbyś sama przeżywała to co się tam dzieje. Aurora Wells  w Ostoi odnalazła swój azyl, dom oraz rodzinę którą stworzył jej i reszcie jej przybranego rodzeństwa Terry , nie ważne jest to że są najemnikami ale , że przede wszystkim są rodziną dla siebie.
Zalecenie na Kubie miało być proste jak bułka z masłem, ale coś poszło nie tak i Aurora nie ma pojęcia jak to się mogło wydarzyć, z tej misji ta odważna i niebezpieczna kobieta , która na co dzień należy do elitarnej i tajnej grupy najemników wraca pokonana i złamana całkowicie, gdyż utraciła tam coś dla niej najważniejszego, kogoś kogo kochała a taka strata jest najbardziej bolesna. Nadszedł moment, żeby ukryć ból i rozpacz a wzniecić chęć zemsty i to ona jest w tym momencie jej paliwem,a ten pozorny spokój przerywa pojawienie się jego... Elijah White pojawia się w domu Cieni niespodziewanie, wzbudzając zainteresowanie ale i ciekawość, gdyż do tej pory zawsze pracowali sami ale tym razem mają wspólnie współpracować nad pewną sprawą. Pojawienie mężczyzny nie podoba się Aurorze co daje  wyraźnie odczuć, między tą dwójką aż iskrzy od wrogiego nastawienia , czym tak ją zdenerwował tajemniczy mężczyzna... Czy wspólne zadanie ociepli trochę ich wspólne relacje ? A może chęć zemsty i dopadnięcie winowajcy będzie ważniejsze dla kobiety?
Jak ich współpraca się ułoży?
Co się  wydarzy w Meksyku?

"Pierwsze, co poczułam, to intensywny zapach pomarańczy i mięty. Przed twarzą pojawiły mi się jego dłonie. Kiedy zapinał łańcuszek, przez przypadek musnął moją nagą skórę palcami. Przez ciało przeszedł mi dreszcz i chciałam się odsunąć, ale wtedy poczułam jego usta w okolicy ucha."

Nie chcę wam , za dużo zdradzać, żeby nie zabierać wam przyjemności z czytania tej rewelacyjnej historii 💀💀 bo dzieje się w niej oj dzieje sporo
Gorąco wam polecam, nie tylko dlatego, że jestem patronką ale przede wszystkim jestem czytelnikiem który kocha czytać, uwielbia gdy historia wciąga go w swój świat i tak jest w przypadku tej historii , dajcie się jej pochłonąć,a po skończeniu będziecie chcieli więcej. Jednak  także ostrzegam, że to nie jest książka dla każdego, więc proszę pamiętajcie o tym gdy zaczniecie czytać 😊
Te ostrzeżenia +18 są właśnie po to ‼️
Dziękuję bardzo autorką i wydawnictwu za zaufanie i możliwości objęcia patronatem tej cudownej, porywającej, brutalniej , pełnej emocji historii , dziewczyny ogromne gratulacje za waszą pracę i cóż mogę powiedzieć

W ostatnim czasie zarwaliście noc dla książki? Jeśli tak, to dla jakiej?

Aurora Wells należy do rodziny najemników, ale prowadzi podwójne życie, pracując jednocześnie w kawiarni. Jest doskonała w eliminowaniu niebezpiecznych osób. Przy jednym ze zleceń ,staje się nieszczęście, ginie jej miłość życia, to wpływa na dalsze życie dziewczyny...
Tyle mogę napisać, by nie zdradzić fabuły.
Książka jest bardzo interesująca, wciągająca i intrygująca. Toteż czyta się ją lekko i szybko. I choć napisana jest przez dwie autorki - Marcelinę Baranowską i S.M. Hegmit, nie można znaleźć różnic w stylu pióra obu pań.
W opowieści znajdziemy wątki sensacyjne, kryminalne, miłosne, jest i erotyka. Tempo jest wręcz zawrotne - akcja goni akcję. Na pewno nie będziecie się nudzić. Ale trzeba nastawić się też na mocne sceny z przemocą i brutalnością. Poruszane są trudne tematy np handel ludźmi czy gwałt. To pozycja dla osób pełnoletnich o mocnych nerwach. Ale jak już zaczniesz czytac- nie możesz się oderwać od lektury.
Polecam zapoznanie się z losami niesamowitej Aurory Wells. Jeśli jesteście gotowi na emocjonalny rollercoaster - bierzcie się za lekturę.
Bardzo dziękuję autorkom i Wydawnictwu Sabat za świetną książkę. Teraz czekam na kolejne propozycje tego zgranego duetu.

Tyle mogę napisać, by nie zdradzić fabuły.
Książka jest bardzo interesująca, wciągająca i intrygująca....

W środku lasu stoi ogromna budowla otoczona wysokim murem. Jest to Ostoja, w której przetrwanie znajdują dzieci z patologicznych rodzin lub bez rodzin. Gniew się nimi opiekuje, a oni z czasem biorą udział w zleceniach.
Każdy członek rodziny jest określony jednym z grzechów głównych.

Aurora na jednej z misji traci coś co wzbudza w niej rządzę mordu na "złodzieju". Czy zemsta rozwiąże sprawę? Czy dzięki temu poczuje się lepiej?

Kobieta jest jedną z najlepszych w tym fachu więc zostaje wysłana na misję do Meksyku. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że dowodzić tej misji ma pewien irytujący jegomość.
Kiedy Aurora odkrywa zatrważające fakty, postanawia działać na własną rękę nie myśląc o tym, że naraża całą akcję na niepowodzenie.
Na szczęście Elijah w porę się dowiedział i zapobiegł nieszczęściu ratując nie tylko naszą bohaterkę lecz i resztę załogi.
Z chwili na chwilę pojawiają się nowe tropy, trupy i informacje aż Aurora znika.
Jakie tajemnice wyjdą na jaw?
Czy Aurora wyjdzie z tego cało?

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Do chol*ry gdzie jest druga część ja się pytam? Mam nadzieję, że już się drukuje i zaraz ją dostanę, bo jestem naprawdę zła, że ta książka zakończyła się w takim momencie. Autorki ewidentnie lubią sobie stroić żarciki z nas.

Z początku sobie myślałam "fajnie, lekka książka mi się teraz przyda". Wywnioskowałam to po opisie relacji rodzinnych w Ostoi i jakich delikatnych akcjach.
Kiedy pojawił się Elijah to poczułam, że coś się wydarzy. I nagle jakby ktoś mnie walnął w łeb, bo wszystko zaczęło nabierać takiego tempa, napięcia i emocji, że czytałam z zapartym tchem. Dla mnie nic wtedy nie istniało. Nie mogłam się oderwać.
Genialnie stworzone postaci, genialny plan akcji i genialnie wymyślone sposoby tortur to coś co tygryski lubią najbardziej.😈
Zakończenie mnie zaskoczyło, bardzo polubiłam bohaterów i tych głównych, i tych troszkę bardziej pobocznych.
Potrzebuje już koniecznie kolejnej części, proszę...

Każdy członek rodziny jest określony jednym z grzechów głównych.

„Zastanawiało was kiedyś, jak to jest prowadzić podwójne życie? Mieć dwie zupełnie inne osobowości?”

Aurora należy do rodziny najemników. Dziewczyna w ciągu dnia pracuje w kawiarni, jednak po godzinach staje się bezwzględną i bezlitosną łowczynią…

Kobieta dostaje kolejne zadanie, razem ze swoim chłopakiem Liamem ma wyjechać na Kubę, aby zlikwidować jednego z głównych dostawców kokainy. Jednak coś idzie nie tak. To, co tam się wydarzy będzie miało ogromny wpływ na dalsze życie Aurory. Jej celem stanie się chęć zemsty.

Do Ostoi przybywa Elijah, tajemniczy mężczyzna, który od samego początku staje się wrogiem Aurory. Jednak będą musieli połączyć siły, aby wykonać kolejne niebezpieczne zadanie…

Czy uda im się dogadać?
A może połączy ich coś więcej niż tylko współpraca przy wykonaniu zlecenia?

„Cienie Ostoi. Zazdrość” to pierwszy tom serii.
Książka przeznaczona jest dla osób dorosłych.
Jest to powieść napisana w duecie. Historię poznajemy z perspektywy Aurory. Uważam, że postać ta została świetnie wykreowana, Aurora to silna kobieta, która funkcjonuje w bardzo niebezpiecznym świecie. Mimo tego, czym się zajmuje, nie straciła swojego człowieczeństwa. W książce znajdziecie wątki kryminalno-sensacyjne, śmierć i morderstwa, przemoc, znęcanie się oraz sceny seksu. Fabuła wciąga nas w świat Cieni już od pierwszych stron i trzyma w napięciu aż do samego końca. Z tą książką nie da się nudzić, dynamiczna akcja oraz niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że nie chce się jej odłożyć na później. Autorki miały bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na tą powieść. Ich styl pisania jest lekki i przystępny, dzięki czemu lekturę czyta się szybko i przyjemnie. Ta historia strasznie mnie wciągnęła, nie mogłam się od niej oderwać. Spodobał mi się też pomysł z grzechami głównymi, nie chcę Wam za dużo zdradzać o co chodzi, przekonajcie się sami. W książce znajdziecie także motyw zemsty. Jest to rewelacyjna historia, pełna emocji i brutalności. Jestem nią zachwycona, mam nadzieję, że Wam również się spodoba. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy tej serii, a Wam gorąco polecam tą lekturę.

Aurora Wells należy do rodziny najemników, a ich domem jest Ostoja. To Terry przygarnoł ich wszystkich. Wraz z przybranym rodzeństwem byli szkoleni na groźnych najemników a każdy z nich specjalizuje się w czymś innym. Aurora jest najlepsza w trafianiu do celu. Podczas jednej akcji traci najważniejsza osobę. Teraz musi nauczyć sobie radzić sama, a jej chęć zemsty jest ogromna. Pewnego dnia do rodziny zostaje przyjęty Elijah a ona sama nie potrafi z nim współpracować, dlatego często dochodzi między nimi do przepychanek słownych. Podczas kolejnego zlecenia muszą razem współpracować a to nie będzie takie proste.
Kim tak naprawdę jest Elijah?

Marceliny pióro poznałam przy książce CICHY WIELBICIEL więc już trochę miałam zarys czego mogę się spodziewać. Tylko że ta pozycja okazała się jeszcze lepsza. Choć napisana w duecie to wcale nie odczuwałam tego podczas czytania która autorka pisała dany rozdział, dla mnie to wszystko było spójne i nic się nie odróżniało.

Książka napisana z perspektywy głównej bohaterki Aurory. Jest ona bardzo dobrze opisna, na pewno należy do twardych kobiet które wiedzą czego chcą. Ma bardzo dużo determinacji i odwagi aby zemścić się na pewnej osobie. Nie boi się żadnego nowego wyzwania i jest twarda psychicznie choć przeszła brutalne rzeczy to ból zostanie, ale jej walka nadal trwa.
Motyw od wrogów do kochanków który tu mamy bardzo dobrze wpleciony w fabułę. Aurora od początku nie dążyła sympatią Elijahana ale wszystko co razem przeszli zaczęło ich zbliżać do siebie.

Podczas czytania tworzyłam swoje teorie co będzie dalej, ale niestety w żadnym stopniu się nie sprawdziły. Autorki zagwarantowały nam bardzo dużo zwrotów akcji i przyznam że nie raz mnie zaskoczyły. Dlatego dzięki zaskakującej fabule książkę czyta się szybko a na pewno te końcowe rozdziały, które są mega zaskoczeniem. To nie jest lekka historia, bo poruszane są tu trudne tematy wręcz brutalne. Mamy tu handel żywym towarem problem który jest na skalę światową. Opis tego co tam się działo był wręcz brutalny i to przykre co spotyka te kobiety. Na pewno jest to pozycja dla osób o mocnych nerwach.

❗️Recenzja❗️

Oj było mrocznie, ciekawie i wciągająco.
Duet Pań mnie nie zawiódł. Wykreowały rzeczywistość brutalną i spaczoną.

No tak, wchodząc w ten świat dowiadujemy się, że nie wszystko musi być zero - jedynkowe.

Całą historię śledzimy oczami naszej bohaterki Aurory. Oczywiście dzięki temu to z jej odczuciami się utożsamiamy.
Nie jest to lekka podróż. Aurora przeżywa tyle skrajnych momentów, że mogłoby rozsadzić czaszkę.

Jesteśmy w tym jednak co rusz to głębiej, aż przychodzi moment, że nie ma już odwrotu. Kartka za kartką przerzucamy strony aby dostać wyjaśnienie.

To pozycja w, której faktycznie poruszane są drastyczne tematy. Miałam momenty gdzie Autorki tak dobrze wykreowały pewne postacie, że faktycznie krzywiłam się na samo brzmienie ich imion.

Była to ujmującą podróż, z pewnością jeszcze się nie kończy.
Doświadczycie tu sporo bólu, traumy, straty i strachu.

Pomiędzy tym wszystkim za najważniejsze uznałam walkę o człowieczeństwo.
Jestem bardzo zadowolona, że mogłam pobyć wśród cieni. Zagadek nie koniec więc będę wypatrywać kolejnej wiadomości z prostym hasłem "Ostoja".

Współpraca reklamowa

Książka zwierciadłem duszy.

❗️Recenzja❗️

Oj było mrocznie, ciekawie i wciągająco.
Duet Pań mnie nie zawiódł. Wykreowały rzeczywistość brutalną i spaczoną.

Nie jest to lekka podróż. Aurora...

Ja pier*ole jakie to było dobre! ❤‍🔥
Przepraszam ale tak, właśnie tak chciałabym opisać tą książkę. I jeszcze wiele innych, niedozwolonych słów ciśnie się na usta.
W środku lasu, w domu zwanym Ostoją mieszka grupa najemników. To dość specyficzna i niespokrewniona ze sobą rodzina, na której czele stoi Terry zwany Gniewem. Od najmłodszych lat szkolił ich, by w przyszłości nie zawahali się użyć broni wymierzając sprawiedliwość.
Ta książka jest po prostu genialna, to połączenie kryminału i sensacji, który tworzy mieszankę wybuchową! Jak możecie zobaczyć, ta historia powstała z rąk dwóch autorek, jednak kompletnie nie da się tego odczuć. Całość jest bardzo spójna, do tego fabuła jest poprowadzona wręcz idelanie. Mimo wielu wątków nie można się pogubić, wszystko jest klarownie opisane i wyjaśniane. Co nie zmienia faktu, że wchodzimy w tę sieć intryg i niebezpieczeństwa dosłownie z buta, od razu dostając niesamowite akcje, pełne niespodziewanych i nagłych zwrotów. Tempo w tej książce jest zawrotne. Emocje jakie towarzyszą przez cały czas to mieszanina przerażenia, podekscytowania, rosnącego napięcia, ciekawości, a zarazem bólu, radości, smutku i pożądania. To historia o miłości, stracie ale i zemście, przez którą również co rusz dochodzi do kolejnej tragedii. Nie raz i nie dwa byłam w totalnym szoku i do dziś nie mogę się pozbierać po tej lekturze. Tu nie ma czasu na odpoczynek, podczas tej lektury umysł pracuje na pełnych obrotach i nie przestanie, dopóki nie przeczytasz ostaniego słowa. To było coś niesamowitego!! Autorki wprowadziły nas do niebezpiecznego i mrocznego świata, poruszyły bardzo trudne tematy, w tym np. handel żywym towarem ale i zafundowały mi najbardziej emocjonalną podróż. Chapeau Bau drogie Panie. Wiem, że będzie kontynuacja i nie mam pojęcia jak wytrwać do tego dnia ❤‍🔥

Ja pier*ole jakie to było dobre! ❤‍🔥

• Współpraca reklamowa