Grzech w mundurze

Okładka książki Grzech w mundurze Marcelina Baranowska, Kinga Godurowska, Angelika Karaś, Kamila Mikołajczyk, A.B. Obarska, Riva Scott, Gabriela Smusz
Okładka książki Grzech w mundurze
Marcelina BaranowskaKinga Godurowska Wydawnictwo: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
2023-08-10
2023-08-10

fajnie się słuchało z niektórych opowiadań mogłyby być całkiem ciekawe książki

fajnie się słuchało z niektórych opowiadań mogłyby być całkiem ciekawe książki

Zaleta niewątpliwa, że krótkie.

Zaleta niewątpliwa, że krótkie.

"Grzech w mundurze" to antologia zawierająca siedem opowiadań o mundurowych i pięknych kobietach, które stanęły na ich drodze.
I jak to przeważnie bywa w takich krótkich historiach, jedne podobały mi się bardziej inne nie trafiły w mój gust.
Ale z całą pewnością wszyscy znajdą tu coś dla siebie.
Każda historia jest w innym klimacie. Jest tu coś dla miłośniczek motocykli, mafii czy przygody na jedną noc, która przerodziła się w coś więcej.
Ze względu na krótką formę akcja dzieje się szybko, zaskakuje i wywołuje rumieńce na twarzy.
Najbardziej podobały mi się dwa opowiadania - o policjancie i drugie o strażaku. Fajnie jakby powstały kiedyś ich pełne wersje.

Opowiadania dostępne są w formie ebooka i audiobooka.

Ale z całą pewnością wszyscy znajdą tu coś dla siebie.
Każda historia jest w innym klimacie. Jest tu coś dla miłośniczek motocykli,...

❤️‍🔥 „𝔾𝕣𝕫𝕖𝕔𝕙 𝕨 𝕞𝕦𝕟𝕕𝕦𝕣𝕫𝕖” ❤️‍🔥 Opowiadania zbiorowe

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

•• Przenieś się do świata pełnego ekscytujących przygód, w którym postacie należące do różnych służb mundurowych odważnie stawiają czoła nie tylko ryzyku, ale również własnym pragnieniom. ••

„Grzech w mundurze” to antologia zawierają siedem opowiadań o mundurowych bohaterach wydawana przez @ w formie ebooka i audiobooka. Policjant, agent jednostki specjalnej czy ochroniarz wprowadzą cię w świat pełen erotyzmu, zmysłowości i momentów zapewniających szybsze bicie serca. To kto się skusi na takie doznania? 🤭

Podczas poznawania tych historii trzeba pamiętać, że są one krótkie i najlepiej nie doszukiwać się więcej. Bo właśnie ja po przeczytaniu trzech pierwszych opowiadań czułam niedosyt i chciałam więcej, a to jednak są tylko krótkie opowiada, które mnie bardzo przypadły do gustu! Mimo iż były krótkie z wypiekami na twarzy poznawałam je po kolei i dzięki temu, mogłam sama wyobrazić sobie zakończenie.

Od samego początku książka zaskakuje. Jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji, co utrzymuje czytelnika w ciągłym napięciu, a co za tym idzie? A to, że nie sposób się od niej oderwać. Opowiada są idealne na odstresowanie podczas wieczornego odpoczynku z herbatą czy lampką wina po ciężkim dniu. Więc jeśli szukacie książki, która pozwoli wam się odprężyć i zabierze was w świat pełen pożądania i niepohamowanych uczuć, to ta pozycja sprawdzi się idealnie.

❤️‍🔥 „𝔾𝕣𝕫𝕖𝕔𝕙 𝕨 𝕞𝕦𝕟𝕕𝕦𝕣𝕫𝕖” ❤️‍🔥 Opowiadania zbiorowe

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

@book.moodpl

„Grzech w mundurze” to antologia wydana przez @niegrzeczneksiazki w formie ebook i audiobook. W środku znajdziemy siedem historii o mundurowych, a bardziej o zawodach, gdzie trzeba dbać o bezpieczeństwo drugiej osoby. Bo np. jedno opowiadanie było o ochroniarzu. Ten zawód nie jest mundurowym, ale w jakimś tam stopniu pasował do tych opowiadań.
Jakbym miała oceniać całą książkę to daje mocne 8/10 ⭐️, podobała mi się, a te krótkie opowiadania, na pewno znalazłyby fanki w dłuższych historiach. Ale jakbym miała oceniać każdą z osobna historię, byłoby chyba gorzej 😀 Bo dwa opowiadania, jak dla mnie były niepotrzebne, nie pasowały mi totalnie do książki „Grzech w mundurze”. Jedno z nich to właśnie „Ochroniarz wart grzechu” o wspomnianym wyżej ochroniarzu i drugie „Przy starym dębie”. Według mnie najlepsze opowiadanie w antologii to „Układ” @kamilamikolajczyk_autor Ta historia zasługuje na wyróżnienie i byłabym przeszczęśliwa, gdyby autorka kiedyś zdecydowała się na rozszerzenie historii. Główni bohaterowie - petarda i oczywiście temat motocykli ❤️Jeszcze zapadło mi w pamięci opowiadanie Angeliki Karaś „W szponach miłości” - tu mamy rewelacyjny pomysł na fabułę, temat SWAT i czegoś jeszcze (tu nie zdradzę),myślę że kolejny fajny pomysł na romans, dający świeżość w tej tematyce. Reszta opowiadań było ok. Znajdziecie w tych historiach: strażaka, policjanta, lekarza, leśniczego, ochroniarza. Straż graniczną i SWAT. Jest w czym wybierać 🙂 Pomimo tego, że są to krótkie historie, nie zabraknie w nich intryg, tajemnic, zaskoczeń i miłosnych uniesień. Uważam, że autorki poradziły sobie świetnie z tą krótką formą. Jeżeli jeszcze nie znacie książki „Grzech w mundurze” - koniecznie sięgnijcie po tę pozycje.

@book.moodpl

Jakbym miała...

"Grzech w mundurze" to siedem różnych opowiadań, które niby są całkowicie różnie, ale jedno je łączy- główni bohaterowie, mundurowi. Uwierzcie mi na słowo, że przy nich nie sposób się nudzić, a każde z opowiadań zostało cudownie poprowadzone. Chociaż dwa pierwsze podobały mi się tak bardzo, że chciałam więcej i więcej! Dlatego wyczuwałam lekki niedosyt, bo było to idealne wprowadzenie do dłuższej historii (kto wie, może jeszcze kiedyś autorki pozwolą nam wrócić do bohaterów?). Nie ma tutaj słabszych opowiadań, wszystkie naprawdę intrygują i wywołują przeróżne emocje. Dlatego śmiało sięgnijcie, jeśli chcecie rozpocząć przygodę z niegrzecznymi książkami, lub jeśli jesteście fankami podobnej literatury. 😊

Opowiadania są dostępne w formie ebooka i audiobooka, więc możecie je sobie przesłuchać odpoczywając na leżaku czy na tarasie. Idealnie się sprawdzą w tym wakacyjnym okresie, chociaż mogą Was dodatkowo rozgrzać! ☀️

Długo zwlekałam od napisania recenzji bo jestem średnio zadowolona. Niektóre opowiadania były fajne, przy niektórych zastanawiałam się „co autor miał na myśli?”…

W tej antologii znajdziemy siedem opowiadań- gorszych i lepszych, ale dobrze się przy tym bawiłam. Fajny pomysł na główny motyw mężczyzn w mundurach. Czeka na Was m.in: strażak, lekarz, leśnik, policjant, ochroniarz… czego chcieć więcej!

Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu dwa opowiadania:
• Angeliki Karaś „W szponach miłości”. Szybko wkręciłam się w historię, a końcówka tak mną wstrząsnęła, że bałam się, że padnę na zawał! Zakończyła się w takim momencie, że chętnie poznałabym ciąg dalszy.
• Kamili Mikołajczyk „Układ” działo się tutaj tak dużo! A końcówka sprawiła, że z nerwów wyrwałam sobie niemal wszystkie włosy z głowy.

Plusem takich książek jest fakt, że to lekkie historie, na raz, można czytać jak się chce, od końca, od środka, od początku- jak kto lubi. Ja większości autorek tutaj nie znałam więc czytałam od początku do końca.

Mimo, że są to krótkie opowiadania idzie się zżyć z niektórymi bohaterami, wczuć się w ich historie, a zakończenia niemalże we wszystkich są dla mnie satysfakcjonujące.

*To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.

7 kobiet i 7 mężczyzn, których nieoczekiwanie połączy płomienny romans. 7 opowiadań, a w nich panowie tak przystojnie się prezentujący w swoich służbowych strojach i kobiety, którym na ich widok miękną kolana. Zapraszam do świata, gdzie rządzi niebezpieczeństwo, wrogowie, złamane serca i niezobowiązujące relacje.
Black Panthers to gang motocyklowy, którym przewodzi Raven. Czy są nieskazitelni? Nie, ale nie rozprowadzają narkotyków po całym stanie, o co oskarża ich policja. Wszystko za sprawą Sancheza i Tigersów, którzy pałają chęcią zemsty. Zaczyna robić się niebezpiecznie, a to wymaga drastycznych kroków. Raven zaczyna współpracę z Aaronem. Czy policjant zorientuje się kim jest Raven i że ta współpraca nie jest dziełem przypadku? Czy Tigersi poniosą karę?
Samuel Morton ma złamane serce. Choć minęło kilka lat, nadal nie pogodził się ze zdradą. Od niedawna jego rany rozdrapywane są na nowo, za każdym razem, gdy widzi Roselyn na służbie. Jak to możliwe, że musieli trafić do tego samego oddziału? I jak ona może udawać, że go nie zna i patrzeć mu prosto w oczy po tym co zrobiła? To był odruch. Powinien był ratować życie cywila, zamiast tego uratował życie jej. Puszczają nerwy, a cierpliwość się kończy. Czas wyjaśnić kilka spraw, a prawda będzie zaskakująca.
Niegrzeczne książki serwują nam ciekawą antologię, w której kilku przystojniakom praca zawodowa stawia na drodze niebanalne kobiety. Choć są to opowiadania, autorki fantastycznie poradziły sobie z tą krótką formą i nie zbrakło tu dynamicznej akcji, emocji i zaskoczeń. Co ważne, uważam, że wszystkie opowiadania mają fajne zakończenie i wcale nie urywają się w połowie, co często bywa bolączką tej formy.
Bardzo fajnie się przy niej bawiłam. Lekarz, policjant, ochroniarz, a nawet leśnik 😀 Tak, ten czas spędzony w lesie, zachody i wschody słońca i piękne opisy przyrody fantastycznie uzupełniały tu cały wątek romansu. A może bardziej kręci was naburmuszony strażak? 😃
Po opowiadania możecie sięgać osobno, lub czytać ciągiem. Do wyboru, do koloru. Polecam, fajna opcja na babski relaks.

Black Panthers to gang motocyklowy, którym przewodzi Raven....

"Grzech w mundurze" to antologia składająca się z siedmiu opowiadań. Lubię takie krótkie formy danej historii, choć nie ukrywam, że po przeczytaniu tych czuje pewien niedosyt i z chęcią poznałabym ich dłuższe wersje. Część z autorek, które napisały opowiadania znam, natomiast niektóre nazwiska były dla mnie całkiem nowe, a co za tym idzie również ich pióro i twórczość. Nie miałam jednak problemu z żadną z historii i wszystkie bardzo mi się podobały. Podczas czytania towarzyszyły mi różne emocje. Dałam się pochłonąć tym opowieścią i wspólnie z bohaterami wszystko przeżywałam. "Grzech w mundurze" to bardzo dobra książka, od której ciężko się oderwać. Bywa tutaj niebezpiecznie, groźnie, gorąco i fascynująco. Bohaterowie dostarczają nam sporej dawki wrażeń i podkręcają atmosferę. Dałam się pochłonąć tym opowiadaniom i z wielką przyjemnością śledziłam losy bohaterów. Bardzo miło spędziłam czas na czytaniu tej antologii. Polecam Wam po nią sięgnąć.

• Antologia
  • Niegrzeczne

Dodaj cytat z książki Grzech w mundurze