Agnieszka 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-07-06 13:23:30
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: The Rush (tom 2)

Pierwsza część bardzo mnie poruszyła, z tą nie było inaczej. Bardzo czekałam na drugą część i się nie zawiodłam. Warto było. Szacunek dla Rusha za to jakim okazał się wspaniałym mężczyzną i dla Gii za to jaką zachowała zimną krew podczas tych wszystkich zdarzeń. Ta historia nie mogła skończyć się inaczej. Poprostu nie mogła. Oni musieli być razem. Taka miłość w normalnym realnym życiu się... Pierwsza część bardzo mnie poruszyła, z tą nie było inaczej. Bardzo czekałam na drugą część i się nie zawiodłam. Warto było. Szacunek dla Rusha za to jakim okazał się wspaniałym mężczyzną i dla Gii za to jaką zachowała zimną krew podczas tych wszystkich zdarzeń. Ta historia nie mogła skończyć się inaczej. Poprostu nie mogła. Oni musieli być razem. Taka miłość w normalnym realnym życiu się chyba nie zdarza.

pokaż więcej

 
2019-07-05 10:38:48
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Nie wywarła ta ksiazka na mnie takiego wrazenia jak poprzednie dziela autorki. Brakowało mi tutaj tej akcji. Wszystko toczyło sie w sumie swoim tempem, ale jednak zabraklo mi tego wow choc musze powiedziec ze zaskoczyl mnie powod, dla ktorego Misha naprawde sie pojawil w tej szkole. Mimo wszystko jest to dobra ksiazka i polecam z czystym sumieniem.

 
2019-07-03 14:34:21
Został fanem autorki: Anna Szafrańska
 
2019-07-03 14:33:58
Został fanem autorki: Melissa Darwood
 
2019-07-03 14:32:56
Został fanem autorki: K.N. Haner
 
2019-07-03 14:31:56
Został fanem autorki: Sara Ney
 
2019-07-03 14:26:02
Został fanem autorki: Penelope Douglas
 
2019-07-03 14:22:00
Został fanem autorki: Mia Sheridan
 
2019-07-03 14:20:32
Został fanem autorki: Penelope Ward
 
2019-07-03 14:19:42
Został fanem autorki: Vi Keeland
 
2019-07-03 14:17:58
Został fanem autorki: Blanka Lipińska
 
2019-07-03 14:15:25
Został fanem autorki: Marie Lu
 
2019-07-03 12:27:51
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Warcross (tom 1)

Z poczatku nie moglam sie przemoc. Nie wiedzialam po co mi te wszystkie opisy pokojów, pomieszczeń, otoczenia, te wszystkie wspomnienia. Jednak kiedy sie uparłam ze przeczytam, przeczytalam. Duzo emocji mi towarzyszyło podczas czytania, czulam sie jakbym rowniez byla w swiecie gry. Autor bardzo dobrze to wszystko przedstawił. Jest mi dosc przykro, ze tak potoczyła sie ta historia bo zupełnie... Z poczatku nie moglam sie przemoc. Nie wiedzialam po co mi te wszystkie opisy pokojów, pomieszczeń, otoczenia, te wszystkie wspomnienia. Jednak kiedy sie uparłam ze przeczytam, przeczytalam. Duzo emocji mi towarzyszyło podczas czytania, czulam sie jakbym rowniez byla w swiecie gry. Autor bardzo dobrze to wszystko przedstawił. Jest mi dosc przykro, ze tak potoczyła sie ta historia bo zupełnie nie spodziewalam sie takiego obrotu akcji. Jednak tutaj nie moglo byc happy endu. Duzo mysle o tej historii. Mam nadzieję na kolejna czesc. Pelen szacunek dla autora oraz za szatę graficzna.

pokaż więcej

 
2019-06-12 19:01:06
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Gej w wielkim mieście (tom 4)

Ostatnia juz część serii 'Gej w wielkim mieście'. 'Trzy po trzy' jest doskonale opisującą sytuację jak życie potrafi być przewrotne i nieobliczalne. To jak relacje bohatera przedstawia autor w książce jest nie do pomyślenia. Niestety w wielu rodzinach to się dzieje naprawdę. Nikt nie docenia naszego dobra i troski, udają dobrych kiedy czegoś potrzebują. Nigdy nie jesteśmy pewni czego się... Ostatnia juz część serii 'Gej w wielkim mieście'. 'Trzy po trzy' jest doskonale opisującą sytuację jak życie potrafi być przewrotne i nieobliczalne. To jak relacje bohatera przedstawia autor w książce jest nie do pomyślenia. Niestety w wielu rodzinach to się dzieje naprawdę. Nikt nie docenia naszego dobra i troski, udają dobrych kiedy czegoś potrzebują. Nigdy nie jesteśmy pewni czego się możemy spodziewać i co na nas za rogiem czeka. Alkoholizm oraz agresywność jest codziennym problemem społeczeństwa.
Idealnie jest w tej książce ukazane jak ludzie są dwulicowi, fałszywi i egoistyczni.
Jednak jest też plus, który odnajduje w sferze przyjaźni. Jest ona prawdziwa. Od dziecka i na zawsze mimo wielu kłótni i cichych dni.

Bohater pochował matkę. Odziedziczył po niej mieszkanie, o które musiał stoczyć walkę w sądzie z ojcem. Pochował ojca. Jednak ten swoje ubezpieczenie przeznaczył dla brata, który go bił.
Nie znalazł miłości, nie założył rodziny, ale stał się odważnym i stabilnym mężczyzną. Nie uległ sekcie, w którą po części wpakowała go przyjaciółka Maria.
Zaskoczyła mnie końcowa sytuacja z Erykiem. Nie ukrywam, że mam nadzieję na 5 część serii, bo nie zniosę niewiedzy, która pozostawiły we mnie ostatnie zdania.

pokaż więcej

 
2019-06-11 20:04:38
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Gej w wielkim mieście (tom 3)

'Nie w moim typie ' jest trzecią częścią 'Gej w wielkim mieście'. Nasz bezimienny bohater jest już dorosłym człowiekiem robiącym karierę w TV. Jego relacje teraz krążą na zmianę z Erykiem i Arkiem. Jeden jest od spraw łóżkowych natomiast drugi od wspierania i pocieszania. Odnoszę wrażenie, że mężczyzna jest na początku drogi do stanu depresyjnego, ponieważ nie może znaleźć partnera na stałe.

...
'Nie w moim typie ' jest trzecią częścią 'Gej w wielkim mieście'. Nasz bezimienny bohater jest już dorosłym człowiekiem robiącym karierę w TV. Jego relacje teraz krążą na zmianę z Erykiem i Arkiem. Jeden jest od spraw łóżkowych natomiast drugi od wspierania i pocieszania. Odnoszę wrażenie, że mężczyzna jest na początku drogi do stanu depresyjnego, ponieważ nie może znaleźć partnera na stałe.

W międzyczasie mężczyzna pchnięty do przodu przez Eryka kończy studia i otrzymuje tytuł magistra. Oczywiście nikogo z rodziny nie ma z nim w tym wielkim dniu, ponieważ mama mimo obietnic zmienia zdanie i zostaje w domu.

Niedługo po tym stan jego matki diametralnie się pogarsza i kobieta umiera. Jednak nawet w tym czasie jego ojciec jak i brat nie potrafią zachować poziomu.

Ta część nie wpędza nas w zakłopotanie i niewiedzę co się stanie za chwilę. Jest to dosc spokojny okres życia mężczyzny pomijając zmianę pracy oraz śmieć matki. Jestem ciekawa co bedzie w kolejnej części, ponieważ zaczęło się dość burzliwie jednak z części do części przechodzi coraz wiekszy spokój i powiedzmy 'stabilizacja'. Uważam, że bohater naszej serii jest dość stabilnym człowiekiem jak na trzydziestolatka. Ma swoje mieszkanie, tytuł magistra, przyjaciół. Co prawda ma bardzo niestabilne życie uczuciowe co go trochę gubi, ale radził sobie z większymi kłopotami. Bardzo dobrze mi się czyta tę serię. Płynę przez nią, nie zmuszam się do czytania. Ta część jest lekka wiec na wieczór bądź odpoczynek na ławce w parku zdecydowanie polecam.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
160 153 634
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (7)

Ulubieni autorzy (10)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd