365 dni, które zmienią Twoje życie

2024-01-24
2024-01-24
Adam Tuz
motywacja rozwój osobisty

"Stan się osoba, jaką naprawdę chcesz być"

Często sięgacie po książki rozwojowe, poradniki?
Ja przyznaję się bez bicia, że kiedyś każdą taką książkę omijałam szerokim łukiem do dnia kiedy, tak naprawdę potrzebowałam jakiegoś "wsparcia", innego spojrzenia na dany temat...i w ten właśnie sposób zaczęła się moja przygoda z nowym gatunkiem, który bardzo często gościł u moich progów.

~ "365 dni, które już na zawsze zmienia Twoje życie" Brianny Wiest, amerykańskiej dziennikarski, autorki międzynarodowych bestsellerów to najnowszy poradnik, który trafił w moje ręce.
I tak po słynnych "Jak myśleć o sobie lepiej", "101 lekcji które zmienią Twój sposób myślenia" oraz "Jak uzdrowić siebie" przyszedł czas na prezentowana nowość.
Czyli 365 mądrych refleksji, które mają za zadanie w jakiś sposób wpłynąć na nasze życie.

~ Autorka przygotowała dla nas 365 krótkich bardzo przydatnych sentencji, na każdy dzień roku, które możemy czytać tuż po przebudzeniu do porannej kawy...
Osobiste doświadczenia i refleksje które stają się dla nas cenną lekcja, która pomaga w zmianie myślenia, jednocześnie wnosząc coś wartościowego w nasze życie.

~Każdy z rozdziałów to osobny, nowy "aforyzm" który lawiruje wokół ważnych tematów: miłości, szczęściu, odwadze, nadziei, zaufaniu, wdzięczności, cierpieniu, zmianie i przeznaczeniu.

~Polecam wszystkim, zwłaszcza osobą, które chcą zmienić coś we własnym życiu.

Wasza J.K.

"Stan się osoba, jaką naprawdę chcesz być"

Często sięgacie po książki rozwojowe, poradniki?

Dziś krótko o “365 dni, które zmienią Twoje życie” Brianny Wiest. To prawdziwa dawka inspiracji i refleksji, która może wpłynąć na nasze codzienne myślenie i działania. I wiecie co? Nie polecam Wam czytać jej w takim tempie jak ja, a raczej przez ujęte w tytule zresztą 365 dni 😊

Autorka przygotowała 365 krótkich rozważań na każdy dzień roku. To nie jest typowa książka, którą czyta się od deski do deski. Każdy dzień to osobna refleksja, która skupia się na różnych ważnych kwestiach: odwadze, szczęściu, miłości, cierpieniu, nadziei, zaufaniu, wdzięczności, zmianie i przeznaczeniu.

Każdy dzień to krótka lekcja, które wnoszą coś nowego w moje życie. Czasami to tylko kilka zdań, ale mają ogromną moc. Czasami zatrzymywałam się i odnosiłam to o czym czytam do swojej codzienności. Autorka stawia pytania, które skłaniają do refleksji nad własnym życiem. To nie jest tylko czytanie – to praca nad sobą. Dlatego chętnie wrócę do tej książki czytając znacznie wolniej i przetwarzając po jednym dniu 😊
Wiest pisze prostym, ale głębokim językiem. Jej słowa są jak magiczne zaklęcia, które mogą naprawdę zmienić nasze myślenie i podejście do życia.

Co mam więcej powiedzieć. Czytajcie. Jakoś ostatnio potrzebuję takich książek 🫣
Jestem na etapie przeprowadzki, nowego początku. Czasami czuję się zagubiona, ale ta książka dała mi poczucie, że idę właściwą ścieżką. A to już dużo. Brianna Wiest przypomina mi, że osoba, którą się staję, jest już we mnie. To pocieszające i inspirujące.

“365 dni, które zmienią Twoje życie” to nie tylko książka – to codzienny towarzysz, który może pomóc nam odkryć naszą moc i potencjał. Polecam ją wszystkim, którzy odczuwają jakieś zgrzyty w swoim dotychczasowym życiu i chcą sobie co nieco poukładać w głowie.

365 haseł motywacyjnych i/lub złotych myśli na 365 dni.

W tej książce czegoś mi zabrakło. Mam wrażenie, że było tutaj dużo więcej takiego szukania "czegoś" na zewnątrz, a mniej w środku, w sobie samym...

Moja trzecia książka od Pani Brianny Wiest i póki co najsłabsza. Jednak nie na tyle, żeby zniechęcić mnie przed sięgnięciem po czwartą.

365 haseł motywacyjnych i/lub złotych myśli na 365 dni.

To ciepła książka, która kilkukrotnie sprawiła, że poczułam się dobrze z tym jaka jestem. Mam jednak wrażenie, że te wszystkie teksty już słyszałam wcześniej lub później w swoim życiu. Oceniam na 5, bo pomimo 365 tekstów, nie dowiedziałam się z niej nic nowego.

Codzienne refleksje zawierające przekaz mający na celu poddania autorefleksji swojego życia.

Każdy dzień roku to szansa na nowe.
Książka pokazuje wiele perspektyw, rozwiewa wątpliwości I napawa nadzieją.
Sentencje w niej zawarte dotyczą szczęścia, wolności, samorozwoju. Krótko mówiąc dotykają tego co leży głęboko w naszej duszy i jeszcze nie jest zrozumiałe.

Czy książka zmienia życie - jak głosi hasło na książce?
Tego nie jestem pewna, ale z całą pewnością pomaga w zmianie myślenia a to już dobry początek.
Polecam czytać książkę powoli i dać sobie czas na rozmyślania, które z pewnością doprowadzą do wysnucia ciekawych wniosków.

Każdy dzień roku to szansa na nowe.
Książka pokazuje wiele perspektyw, rozwiewa wątpliwości I napawa nadzieją.

Czy książka...

Książka składa się z 365 rozdziałów, więc możemy codziennie przeczytać jeden i dobrze przeanalizować słowa autorki.
Brianna Wiest w swoim poradniku porusza bardzo dużo tematów, takie jak miłość, nadzieja, cierpienie oraz wspomina o nadziei.
Refleksje uzmysławiają, że nie jest najważniejsze to co mamy oraz jakie rzeczy posiadamy, a to co robimy dla siebie, co udało nam się osiągnąć i jacy jesteśmy tak naprawdę.
Pomimo, że jeszcze sporo rozdziałów przede mną to jeden wyjątkowo przypadł do mojego gustu. Mowa tu o zamknięciu za sobą przeszłości, co jest bardzo ważne żebyśmy mogli w końcu ruszyć z miejsca i zacząć żyć, a nie rozpamiętywać co było, czy dobrze postąpiliśmy, a może mogliśmy coś zrobić inaczej.
Trzeba żyć teraźniejszością i cieszyć się chwilą, która jest nam dana.

Jest to poradnik, który trzeba czytać ze spokojem, skupiając się na słowach żeby móc mieć czas na analizowanie treści i wyciągnięciu wniosków.
Jeśli chcecie zmienić coś w swoim życiu lub po prostu lubicie takie książki to serdecznie Wam polecam 😊

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Czy macie czasem wrażenie, że życie ucieka Wam przez palce, a lista rzeczy do zrobienia nie ma końca❓️🥺 Jeśli tak, to mam dla Was coś, co może wprowadzić nieco spokoju i refleksji do codziennego zgiełku. 😇 Zapraszam na recenzję książki "365 dni, które zmienią Twoje życie" autorstwa Brianny Wiest❗️

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to kolejna książka motywacyjna, która obiecuje złote góry. ✨️ Cudowny kompas, 🧭 który pokaże nam drogę do lepszego życia. Dajcie jej jednak szansę, bo autorka podchodzi do sprawy z bardzo ciekawej perspektywy. 🤩 Nie serwuje gotowych rozwiązań, ale zachęca do refleksji nad własnym życiem czy wyborami. Każdy dzień roku ma tutaj swoją stronę, która jest nową lekcją. 😌 Według mnie to genialny pomysł, ponieważ dostajemy możliwość skupienia się na jednej, małej dawce inspiracji każdego dnia, a rozłożony na 365 fragmentów poradnik staje się naszym codziennym towarzyszem. 📖 Autorka pisze lekko, jej styl jest przystępny, ale jednocześnie głęboki i pełen empatii. Każda z porad, choć zazwyczaj dość krótka, niesie ze sobą wiele emocji i wartości. 😍 Nie jest to kolejny poradnik w stylu "jak być szczęśliwym bez wysiłku". 🙅‍♀️ To zbiór przemyśleń, które skłaniają do zatrzymania się i zastanowienia nad własnym życiem. To przypomnienie, że czasem warto zwolnić i uświadomić sobie, co jest dla nas naprawdę ważne.

Ale czy ta książka rzeczywiście jest w stanie zmienić nasze życie❓️🤔 Uważam, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zmiana zaczyna się bowiem od nas - autorka dostarcza nam inspiracji, ale to my musimy podjąć wyzwanie i postarać się czegoś dokonać. Ten przewodnik mocno daje do myślenia. Gorąco polecam❗️☺️

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to kolejna książka motywacyjna,...

To moja pierwsza przygoda z Brianna Wiest i na pewno nie ostatnia.
Afirmacja to potężne narzędzie, które może zmienić nasze życie. Polega ona na powtarzaniu pozytywnych stwierdzeń o sobie, swoich celach i możliwościach, w celu wzmocnienia naszej wiary w siebie i przyciągnięcia pozytywnych energii do naszego życia.
Ta książka posiada 365 sentencji/afirmacji dla Ciebie.
Uwierzcie mi, że zaczynam z nią każdy dzień ❤️
Afirmacje mają też ogromny wpływ na moje samopoczucie. Kiedy powtarzam sobie "Jestem kochana i doceniana", czuję się bardziej akceptowana i silniejsza emocjonalnie.
Dzięki afirmacjom mogę naprawdę wpłynąć na swoje myśli i uczucia, eliminując negatywne myśli i zastępując je pozytywnymi.
Wiem, że afirmacje mogą wydawać się banalne, ale naprawdę działają!
Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na ich powtarzanie żeby zobaczyć, jak zmienia się nasze podejście do siebie i swojego życia.
To jest siła auto-sugestii, która działa na naszą podświadomość i pomaga nam manifestować to, czego pragniemy ❤️
Dlatego zachęcam wszystkich do wypróbowania afirmacji. Może to być coś tak prostego, jak powiedzenie sobie "Jestem silny/a i zdeterminowany/a" przed ważnym wyzwaniem. Pamiętajmy, że słowa mają moc, a afirmacje mogą naprawdę pomóc nam osiągnąć sukces i pełnię życia.
Warto spróbować!

Będę Was codziennie kusić tą książką 😊

To moja pierwsza przygoda z Brianna Wiest i na pewno nie ostatnia.
Ta książka posiada 365 sentencji/afirmacji dla...

🤍„𝟥𝟨𝟧 𝒹𝓃𝒾, 𝓀𝓉ó𝓇𝑒 𝓏𝓂𝒾𝑒𝓃𝒾ą 𝒯𝓌𝑜𝒿𝑒 ż𝓎𝒸𝒾𝑒” 𝐵𝓇𝒾𝒶𝓃𝓃𝒶 𝒲𝒾𝑒𝓈𝓉 🤍

•• Zrób krok, a pojawi się ścieżka. ••

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

„Pewnego dnia uświadomisz sobie, że szczęście nie zależy od wyglądu twojego domu, tylko od miłości, jaką darzysz mieszkających w nim ludzi. Szczęście nie polega na posiadaniu wszystkiego, co najlepsze, tylko na umiejętności zrobienia ze wszystkiego jak najlepszego użytku.” 🤍

Autorka Brianna Wiest w swoim najnowszych poradniku zaprasza do rozważań o odwadze, szczęściu, miłości, cierpieniu, nadziei, zaufaniu, wdzięczności, zmianie, przeznaczeniu i wielu innych fundamentalnych kwestiach.🤍

To moje trzecie spotkanie z twórczością autorki. I jest to dla mnie kolejny poradnik, który zostanie ze mną już na zawsze. Brianna Wiest jak nikt inny potrafi przemówić do człowieka. Nie narzuca swoich racji, tylko z umiejętnością przekazuje nam pewne aspekty, nad którymi musimy trochę pomyśleć, by odkryć to co jest dla nas najlepsze. 🤍

„365 dni, które zmienią twoje życie” to świetny pomocnik w odnalezieniu ukojenia podczas nadmiernego myślenia. Autorka pomaga nam zdefiniować rzeczy, które mają dla nas największą wartość. To książka, której ćwiczenia pozwalają na wyciszenie się, skupienie swojej uwagi na obecnym momencie i docenieniu go. ✨ To książka, którą polecam mieć blisko siebie i każdego dnia czytać po kilka stron. Nie warto pochłonąć ją na raz, tylko powoli delektować się tymi lekcjami jakie funduje Brianna Wiest. 🤍

🤍„𝟥𝟨𝟧 𝒹𝓃𝒾, 𝓀𝓉ó𝓇𝑒 𝓏𝓂𝒾𝑒𝓃𝒾ą 𝒯𝓌𝑜𝒿𝑒 ż𝓎𝒸𝒾𝑒” 𝐵𝓇𝒾𝒶𝓃𝓃𝒶 𝒲𝒾𝑒𝓈𝓉 🤍

•• Zrób krok, a pojawi się ścieżka. ••

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

Jeśli chcesz coś zmienić. Jeśli szukasz motywacji, podpowiedzi to sięgnij po tę pozycję.

W tej książce znajdziesz refleksję na każdy dzień. Możesz przeczytać tekst na konkretny dzień w roku, bądź otworzyć książkę na przypadkowej stronie i zdać się na intuicję ❤️ Ja tak lubię robić i zawsze wtedy przychodzą do mnie słowa, zdania, które trafiają w punkt.
Słowa, które mówią o ciszy i jej głębi. O spokoju, który jest potrzebny, aby zauważyć co nas boli i jest niewygodne.

Słowa mają Moc ✨

Spróbuj i zobacz co dzisiaj do Ciebie przyjdzie ❤️ Jakie przesłanie zmieni Twoje życie dzisiaj?

Słowa, które mówią...

• Poradniki