Faces of Revenge

Okładka książki Faces of Revenge Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Okładka książki Faces of Revenge
Magdalena JachnikEwelina Kwiatek Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Cleveland MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Cleveland MC (tom 2)
Dlaczemu
2023-12-06
2023-12-06
9788367852036
#romans #romansmc

Okładka książki Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magdalena Jachnik
Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magda...
Okładka książki Shades of Revenge Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Shades of Revenge Magdalena Jachnik, ...

„Faces of Revenge” jest drugim tomem cyklu Cleveland MC stworzonym przez duet Eweliny Kwiatek i Magdaleny Jachnik. Przygotowały dla bohaterów nowe wyzwania ukazując jednocześnie to, że spokój nie może trwać zbyt długo, zwłaszcza, kiedy żyje się w takim środowisku. Motyw klubów motocyklowych jest jednym z tych, które bardzo lubię i cenię, dlatego też, kiedy mam okazję i możliwość nie odpuszczam sobie książki, które świetnie się w ten target wpasowują. Pamiętam, kiedy czytałam pierwszy tom tego cyklu „Shades of revenge”, przedstawiał rodzeństwo Chloe i Michaela Eatona. Muszę przyznać, że trochę się za nimi stęskniłam, wyczekiwałam, więc kolejnych tomów i w końcu się doczekałam.
Głównym bohaterem książki autorstwa Eweliny Kwiatek i Magdaleny Jachnik pod tytułem „Faces of Revenge” jest Michael Eaton. Wspólnie z siostrą nie mieli pojęcia, czym tak naprawdę zajmuje się ich ojciec. Prawda się jednak wydała, a rodzeństwo musiało wziąć wiele na swoje barki. Michael mając zaledwie osiemnaście lat został szkolony na przyszłego prezesa klubu motocyklowego, niedane mu było utrzymać kontaktu z bliskimi. Jego życie gwałtownie się zmieniło, stracił także kontakt z Chloe, a po śmierci ojca objął posadę prezesa, mierzył się z wieloma wyzwaniami, wszystko wydawało się układać dobrze, do czasu, kiedy na jego drodze pojawiła się pewna kobieta. Ta jedna, wyjątkowa, z którą coś go niegdyś łączyło. Co się kryje za pojawieniem Rachel? Czy prowadzi swoją własną grę? Komu przeszkadza obecność Outlaw Runners?
„Faces of Revenge” to Książa, na którą czekałam i dopiero, kiedy mogłam się oddać jej lekturze uzmysłowiłam sobie, jak bardzo na nią czekałam. Magdalena Janik i Ewelina Kwiatek potrafiły przykuć mnie do fotela na kilka godzin, dopóki nie dobrnęłam do ostatniej kropki. Między bohaterami da się wyczuć przeciąganie, taka iskrę, która nie zgaśnie pomimo upływu czasu i rozłąki. Rachel niosła na barkach własny bagaż, ból i cierpienie, za które odpowiedzialny był Michael. Zraniona kobieta to bardzo niebezpieczna kobieta, czy dla tej dwójki jest jeszcze szansa na szczęśliwe zakończenie? Tego wam nie zdradzę. „Faces of Revenge” to powieść, która praktycznie czyta się sama, wzbudza w czytelniku wiele emocji i niepewności. Kto czyha na Outlaw Runners? Zadawalam sobie to pytanie przeżywając wszystkie wzloty i upadki. Bardzo chciałabym przeczytać kolejne książki o tym klubie motocyklowym, wierzę, że autorki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

14/2024

Ewelina Kwiatek Magdalena Jachnik "FACES OF REVENGE"

Roz.2
RACHEL

Znalezienie informacji i prowadzonych przez Michaela interesach nie przysparza Thomasowi większych trudności.Ten facet ewidentnie zna się na rzeczy i już po kilku dniach mam ogólne pojęcie o aktualnym życiu mojego ekschłopaka.Dodatkowym,a może kluczowym plusem naszej znajomości jest to,że nie zadaje niewygodnych pytań i nie wnika,do czego potrzebna mi jest ta wiedza.
....
Kontynuacja pierwszej części,losy Michaela i Chloe oraz ich najbliższych których wspólny wróg zmobilizował do wspólnego działania.
W tej części poznamy dokładniejsze życie Michaela i Rachel.
Rachel ma w głowie plan zemsty na Michaelu,za to że kiedyś wyjechał bez pożegnania,nic jej nie powiedział i nie wytłumaczył.
Przeprowadza się do Cleveland,zaczyna pracę i zbliża się do Michaela za pomocą swojej przyjaciółki Chloe a jego siostry.Pierwsze spotkanie wywołuje wszystkie wspomnienia w mężczyźnie.Bohaterka chce pokazać mu co stracił i nigdy nie będzie już jego.Czy aby napewo?
Michael robi wszystko aby poznać zamiary swojej pierwszej i jedynej miłości.
Czy tych dwoje nadal łączy uczucie ?
Czy przyjaźń kobiet przetrwa?
Moja ocena 8/10

Czekałam na tę książkę z niecierpliwością,po przeczytaniu pierwszej części i nie zawiodłam się.
Jest tutaj tyle emocji,że sama drżałam o losy bohaterów.Autorki pokazały jak wygląda zdrada klubu,ale i ile są w stanie poświęcić dla swoich blislich.Kiedyś dwa wrogie kluby,dziś dzięki Chloe sojusznicy,nie wchodzący sobie w drogę,wręcz przeciwnie pomagają sobie.

Autorki zrobiły mi dzień,błyskotką dla Rachel,siedziałam i płakałam takiego prezentu to ja się nie spodziewałam🙈🙆‍♀️.
Brawo za tak poprowadzenie akcji książki,że chce się więcej czytać Waszych książek.

Dziękuję autorkom Ewelina Kwiatek i legniczanka oraz wyd.dlaczemu za możliwość współpracy recenzenckiej.

14/2024

Ewelina Kwiatek Magdalena Jachnik "FACES OF REVENGE"

Roz.2

Cykl : Cleveland MC #2

Wydawnictwo : Dlaczemu
@_dlaczemu

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

" Utrzymywałam się na powierzchni, choć potężna otchłań smutku niejednokrotnie próbowała mnie wciągnąć pod powierzchnię, zaciskając wokół mojego ciała swoje macki. Tylko nadzieja trzymała mnie przy życiu..."

" Faces of revenge " to kontynuacja serii Cleveland MC! Jest to kolejna część tej niesamowitej historii o motocyklowym klubie..

To jest naprawdę emocjonująca historia, która trzyma czytelnika w napięciu i chce się więcej!

Autorki od samego początku wprowadzają nas w świat klubów motocyklowych i konfliktów, które się w nich dzieją..
Opisują sojusz między Outlaw Runners MC i Dark Knights MC, który buduje napięcie i ciekawość..
Autorki używają silnych emocji, takich jak szacunek, zaufanie, miłość i zdrada, aby wciągnąć czytelnika w historię.. Wprowadzają również wątek z porwaniem Chloe, który dodaje dramatyzmu i tajemniczości..
Autorki zostawiają nas z wieloma pytaniami i tajemnicami, które sprawiają, że chcemy poznać dalsze losy bohaterów i odkryć, kto stoi za incydentami w klubach..

Opisując emocje bohaterów, autorki potrafią wczuć się w ich sytuację i sprawić, że czujemy się z nimi związani.. Dodatkowo, opisując klub motocyklowy i jego tajemnice, tworzą atmosferę pełną zagadek i intrygi..

Styl autorek jest naprawdę wciągający i pełen napięcia.. Od samego początku, czytelnik jest wplątany w intrygującą historię, która rozwija się stopniowo i zaskakuje na każdym kroku.. Autorki potrafią tworzyć realistyczne postacie, które mają swoje silne emocje i motywacje.. Opisy są bardzo obrazowe i pomagają nam wczuć się w atmosferę świata motocyklowych klubów..

Narracja jest dynamiczna i pełna akcji, co sprawia, że trudno jest oderwać się od książki.. Autorki umiejętnie budują napięcie, stopniowo odkrywając kolejne tajemnice i zaskakujące zwroty akcji.. Czytelnik jest ciągle zaskakiwany i zmuszony do zgadywania, co stanie się dalej..

Ponadto, autorki potrafią poruszać trudne tematy emocjonalne i relacje między bohaterami.. Przeplatają wątki miłości, zdrady, lojalności i zemsty, tworząc wielowymiarowe i interesujące historie..

" Czasem miłość to za mało, a czasem jest jedynym, czego potrzeba, by być szczęśliwym..."

Kluby motocyklowe Outlaw Runners MC i Dark Knights MC zawierają sojusz, aby stawić czoła nieznanemu wrogowi.. Po porwaniu Chloe, wrogowie nagle znikają, dając klubom chwilę spokoju..

Jednak spokój nie trwa długo, gdyż Michael, prezes Outlaw Runners, niespodziewanie spotyka Rachel, kobietę, z którą miał silne więzi i młodzieńczą miłość.. Przeszłość wkracza w jego życie, ponieważ Rachel ma własną misję i pojawienie się w klubie zbiega się w czasie z serią tajemniczych incydentów, które zaczynają dotykać oba zaprzyjaźnione kluby..

Michael musi zmierzyć się z własnymi demonami, ponieważ nie wie, że Rachel skrywa własne tajemnice..

♣️♣️♣️ Recenzja ♣️♣️♣️

Ewelina Kwiatek & Magdalena Jachnik " Faces of revenge " #2
@legniczanka_z_ksiazka
@ewelinkaa.91

Cykl : Cleveland MC #2

Wydawnictwo : Dlaczemu
@_dlaczemu

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

Michael prezes klubu Outlaw Runnes w końcu może żyć spokojnie.
Po traumatycznych przeżyciach jego siostra Chloe próbuje od nowa ułożyć sobie życie.
Niestety ich spokój nie trwa zbyt długo.
Do ich miasta wprowadza się Rachael. Dawna miłość Michaela.
Porzucił ją bez słowa. Bez pożegnania.
Ona jednak ma swój plan względem niego. A wraz z pojawieniem się jej dzieją się niepokojące rzeczy.
Czy dawna miłość namiesza w jego życiu?

Po pierwszej części nie mogłam doczekać się drugiej.
Troszkę na nią musieliśmy poczekać, ale było warto.
Michael zmienił się, zrozumiał wiele. Od początku go polubiłam. Zaś Rachael miała względem niego swój plan, który nie do końca mi się spodobał. Między tą dwójką dzieje się wiele. Nie ma tu czasu na nudę.
Wrogowie jego dają o sobie znać co przyniesie niemałe problemy.
Zakończenie potrafi zaskoczyć i to pozytywnie. Polecam. I czekam na kolejną część.

Michael prezes klubu Outlaw Runnes w końcu może żyć spokojnie.
Niestety ich spokój nie trwa zbyt długo.
Do ich miasta wprowadza się Rachael. Dawna miłość Michaela.
Porzucił ją bez słowa. Bez pożegnania.

“Każdy przeżywa w swoim życiu kilka przełomowych momentów. Jedne zmieniają nas bardziej, inne mniej. Ale wszystkie sprawiają, że to, co znane, staje na głowie.”

Gdy Michael wraz z ojcem opuścił rodzinny dom, aby poznać nowe życie w klubie motocyklowym, którego miał zostać w przyszłości prezesem, zostawił również zakochana w nim po uszy Rachel, od której odszedł bez słowa wyjaśnienia.
Lata mijały, a chłopak po śmierci ojca musiał zająć jego miejsce.
Gdy myślał, że wszystkie jego kłopoty się skończyły, do drzwi zapukała przeszłość w postaci jego byłej, a wraz z nią dziwne wydarzenia.

Czy to przypadek?

Dziewczyna nie zapomniała. Miłość przerodziła się w ból, a ból przerodził się w złość, która obudziła w Rachel wolę zemsty na byłym chłopaku.
Stając w jego drzwiach miała gotowy plan.
Tylko czy wystarczy jej woli walki, jeżeli serce zacznie przypominać sobie dawne czasy?

“Czasem miłość to za mało, a czasem jest jedynym, czego potrzeba, być szczęśliwym.”

Po przeczytaniu pierwszej części, serii “Cleveland MC” wiedziałam, że szybko będę chciała więcej. Niestety na kontynuację kazano mi trochę poczekać. Jednak w końcu się doczekałam.

“Faces of revenge” jest to zdecydowanie udana kontynuacja, jak pierwsza część z początku trochę mnie nudziła tak druga od pierwszej strony mnie wciągnęła. Bohaterowie to osoby, za którymi się tęskni i choć mierzą się z przeciwnościami losu i każde chce udawać, że już nic między nimi nie ma to jednak przyciąganie jest tak silne że aż iskrzy.
Oczywiście autorki zapewniły nam zaskakujące zwroty akcji, emocjonalny rollercoaster i uczucia nie do opisania.
Jest to idealna książka dla fanów klubów motocyklowych i niegrzecznych chłopców, która zapewni niezapomniane chwile.
Książkę czyta się szybko, bardzo przyjemnie, a to za sprawą wciągającej fabuły i lekkiemu pióru autorek, które wiedzą jak wciągnąć czytelnika w niebezpieczny motocyklowy świat.
Jeżeli lubicie książki pełne adrenaliny, dwukołowych bestii, to jest idealna książka na spędzenie przyjemnego czasu.

Członkowie klubów Outlaw Runners MC i Dark Knights MC mogą się cieszyć chwilowym spokojem. Zawarli silny sojusz przeciwko nieznanemu wrogowi. Michael, prezes Outlaw Runners, stanie oko w oko z kolejnymi problemami – nagłym i niespodziewanym pojawieniem się Rachel. To z nią przed wstąpieniem w szeregi klubu łączyła go silna więź i młodzieńcza miłość. Nie wie jednak, że Rachel ma swoją własną misję, w dodatku jej pojawienie zbiega się w czasie z serią niepokojących incydentów, które uderzają w oba zaprzyjaźnione kluby.
Jest to drugi tom serii Cleveland MC. Już pierwsza część bardzo mi się podobała, więc gdy okazało się, że mogę zostać patronem drugiego tomu, bardzo się ucieszyłam. Już po przeczytaniu pierwszego fragmentu wiedziałam, że to będzie genialna historia. I się nie pomyliłam.
Bardzo polubiłam bohaterów tej książki. Michael to taki genialny facet o jakim skrycie marzą kobiety. Z jednej strony niezwykle silny, męski i odważny. Z drugiej czuły i kochający. Rachel, porzucona bez słowa, niezwykle mocno zraniona, pojawia się z gotowym planem, który rodził się w niej przez lata. Jednak kiedy się spotykają, dawne uczucia zaczynają powracać. Oboje myśleli, że uporali się z przeszłością, jednak żadne z nich tak naprawdę nie zapomniało. Chemia miedzy nimi jest dosłownie namacalna.
Siła młodzieńczego uczucia, które nie wygasa mimo upływu lat. Konsekwencje odejścia bez wyjaśnień. Ból zranienia. Siła rodziny, przyjaźni i miłości. Niebezpieczne sytuacje, niedomówienia, kłamstwa i intrygi. Pożądanie, namiętność, przyciąganie. Pikantne sceny, które zostały przez dziewczyny napisały z idealnym wyczuciem. Są rumieńce, ale nie ma przesady. Uśmiech, nadzieja, ciekawość. Masa emocji i uczuć.
„Faces of revenge” to książka, którą czyta się bardzo szybko. Wciąga, intryguje, ciekawi, a momentami szokuje. Całość napisana została z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy dokładnie poznać ich myśli, emocje i motywy działania. Dużym plusem dla mnie jest także pojawianie się bohaterów, których mieliśmy okazję poznać w pierwszej części tej serii – Chloe i Theo.
Osobiście bardzo lubię książki z motywem klubów MC i chętnie po nie sięgam. Uwielbiam ten dreszczyk, gdy czytam takie historie i poznaje ich bohaterów. Wydają mi się oni bardzo męscy i na swój sposób pociągający.
Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty. Napisały książkę, przy której zdecydowanie nie można się nudzić. Posługują się świetnym stylem, całość napisana jest w dobry sposób, dzięki czemu czytanie to czysta przyjemność. Ja już czekam na kolejny tom, po który z pewnością sięgnę.
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Koniecznie musicie przeczytać całą serię.
Dziękuję Magdzie i Ewelinie za zaufanie i możliwość objęcia tej historii patronatem.

Na kontynuację „Shades od Revenge" przyszło nam trochę poczekać, ale cierpliwość się opłaciła. Autorki powróciły bowiem z drugą częścią serii, która w moim odczuciu jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Widać, że autorki od początku do końca wiedziały, jak ta historia ma wyglądać. Każdy wątek, każda postać dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, tak by dopuścić gusta najbardziej wymagających czytelników.
🏍️
Po tym, jak członkowie klubów Outlaw Runners i Dark Knights zawarli sojusz mogą cieszyć się względnym spokojem.

Michael i Chloe bardzo długo żyli w nieświadomości, czym tak naprawdę zajmuje się ich ojciec. Szokująca prawda uderzyła w rodzeństwo w dniu osiemnastych urodzin Michaela, kiedy to zabrany został do klubu motocyklowego w celu szkolenia na przyszłego prezesa. Chłopak stracił kontakt z matką i siostrą. Musiał też odciąć się całkowicie od dotychczasowego życia…
Po śmierci ojca Michael skupił się na odnalezieniu jego mordercy i wymierzeniu kary. Mijały lata, a dawne, nastoletnie życie Michaela wydawało się już tylko ledwo widoczną mgiełką, coraz bledszym wspomnieniem. Do czasu, gdy przeszłość stanęła w progu jego domu…

Do czego zdolna jest skrzywdzona kobieta?

Rachel nie zapomniała bólu, jaki trawił jej duszę po tym, jak Michael zniknął bez słowa. Z czasem ból ten przerodził się w złość, a teraz jedyne, czego dziewczyna pragnie to zemsta. Jej ponowne pojawienie się w życiu Michaela nie jest, więc przypadkowe. Rachel ma plan, który zamierza za wszelką cenę zrealizować. Jednak czy wystarczy jej na to siły? Czy zderzenie ze wspomnieniami i uczuciami, które jak się okaże nie zniknęły, a jedynie były uśpione pozwolą Rachel na upragnioną zemstę?

Pojawienie się Rachel zbiega się w czasie z serią niepokojących incydentów, które uderzają w oba zaprzyjaźnione kluby. Kto stanowi dla nich realne zagrożenie? Z której strony nadciągnie kolejny cios? Czy bracia będą w stanie ochronić siebie nawzajem przed niebezpieczeństwem?
🏍️
Dopiero gdy wzięłam do ręki „Faces of Revenge" uświadomiłam sobie jak bardzo brakowało mi tych bohaterów i jak bardzo tęskniłam za klimatem MC.
Jest to zamknięte społeczeństwo, kierujące się swoimi własnymi zasadami, ale łączy ich tak silna więź, że jedno za drugim gotowe jest wskoczyć w ogień. Są przykładem na to, że aby tworzyć rodzinę niepotrzebne są więzy krwi, bo rodzina to ludzie, którym ufasz i którzy są przy tobie zawsze, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz.
🏍️
Pamiętam, jak ogromne wrażenie zrobiła na mnie pierwsza część serii Cleveland MC i nie zawiodłam się również tym razem. Autorki po raz kolejny sprawiły, że książka wręcz przykleiła mi się do rąk i nie było szans by odłożyć ją, nie poznawszy uprzednio zakończenia tej historii. I błagam, drogie autorki, piszecie dalej, bo wasza współpraca daje niezwykłe efekty, sprawiając nam czytelnikom niesamowitą przyjemność.

Rachel pojawia się w klubie Outlaw Runners MC pod pretekstem spotkania z przyjaciółką, tak naprawdę jednak planuje od lat zemstę na swoim byłym chłopaku, który porzucił ją lata temu i zniknął bez słowa.
Michael, prezes klubu motocyklowego, po wyjściu z jednych kłopotów zaraz wpada w kolejne, które wywołuje pojawienie się kobiety z przeszłości. Każde z nich myśli że ich uczucia to przeszłość, jednak nie jest to prawda, okazuje się że miłość jest silniejsza niz mijający czas. W dodatku w pobliżu wciąż czai się nieznany wróg mężczyzny.

Czy Rachel osiągnie swój cel i zemści się na Michael'u, a może to uczucia okażą się silniejsze i przejmą dowodzenie? Czy miłość tych dwojga jest dość silna by zmierzyć się z przeciwnościami i przyczajonym wrogiem?

To drugi tom serii ,,Cleveland MC" w którym bohaterowie nadal mierzą się z nieznanym wrogiem, jednak głównym wątkiem jest to co dzieje się między Michaelem i Rachel. Między tą dwójką niesamowicie iskrzy, kobieta bardzo przeżyła porzucenie przez ukochanego, on również, chodź starał się zapomnieć o przeszłości to mu się to nie udało i po zobaczeniu byłej dziewczyny wszystkie uczucia wracają do niego z podwójną mocą. Jednak oczywiście nie może być za prosto, los rzuca im liczne kłody pod nogi, a nieznany wróg czyha na życie i szczęście Bikera, oraz jednego bliskich.
Bardzo dobrze czytało mi się tą historie, po przeczytaniu 1 tomu nie mogłam się doczekać kolejnego i nie zawiodłam się, pełno tu emocji i uczuć. Już teraz z przyjemnością przeczytała bym kolejny tom przygód mężczyzn z klubu MC, zwłaszcza o Cobrze, czuję że tu też nie zabrakło by emocji

📚E.Kwiatek i M.Jachnik "Faces of revenge"
📖Wyd. @dlaczemu
Kluby, które połączyły siły póki co mają spokój od problemów. Jednak losy Michaela dalej są z problemami i chce jak najszybciej odnaleźć sprawcę porwania siostry. Wszyscy komplikuje się jeszcze bardziej kiedy niespodziewanie do miasteczka wprowadza się Rachel. To właśnie ją musiał zostawić i zająć miejsce ojca w klubie.
Czy dziewczyna ulegnie zmianie planów czy dalej będzie chciała zemścić się na Michaelu?
Kochani jest to druga część serii #Cleveland MC i powiem wam, że ta część jest równie rewelacyjna jak poprzednia. To był strzał w dziesiątkę z pomysłem na książkę. Kocham klimaty gangów motocyklowych w tle, bo to napełnia mnie taką super dawką adrenaliny. Od zawsze kręcą mnie właśnie te maszyny i to one powodują przyspieszenie mojego serca.
Tym razem mamy tutaj historię pokazaną przede wszystkim oczami Michaela i Rachel i powiem wam, że mi się to bardzo podobało. Dzięki temu mogę poznać bardziej uczucia, które towarzyszą naszym bohaterom. Michael okazał się świetnym facetem, który kocha raz ale prawdziwie. Jest silnym i dążącym do celu mężczyzną, który potrafi postawić wszystko na szali aby tylko ocalić swoich bliskich. Jako przywódca klubu spisuje się bardzo dobrze i dzięki temu dwoje wrogich klubów połączyło swoje siły.
Rachel bardzo przeżyła rozstanie z ukochanym i dlatego postanowiła się na nim zemścić i sprawić, żeby poczuł to samo co ona. Jednak kiedy ponownie go spotyka to uczucia wymykają jej się spod kontroli. Idealnie pasuje do Michaela i czuć to na kilometr. Czuć, że to nie jest byle jaka miłość, lecz taka, która nigdy nie mija .
Bardzo podobało mi się także to, że dalej mogłam czytać o losach Chloe i Theo, których także pokochałam. Cała historia wciąga nas od początku do końca i wciąż mam mało i mało.Ta historia potrafi rozgrzać nasze serduszka i wywołać na naszych twarzach uśmiech. Jestem pewna, że pokochacie te postacie i będziecie tak jak ja wyczekiwać kolejnych części, które mam nadzieję powstaną. Historia ta zawiera wszystko to co powinien mieć w sobie dobry romans a pikantniejsze sceny są dobrze napisane i ze smakiem.
Autorki spisały się na medal i to powoduje, że pragnę aby pisały jeszcze więcej, bo widać, że idealnie się do tego nadają. Razem potrafią tworzyć cuda i możecie się o tym przekonać właśnie czytając tą serię. A więc gorąco polecam tylko uważajcie, bo wasze serca zostaną skradzione przez tych właśnie przystojniaków.

📚E.Kwiatek i M.Jachnik "Faces of revenge"
📖Wyd. @dlaczemu

📜RECENZJA 📜

,,CHCĘ WIERZYĆ, ZE NIC NIE DZIEJE SIĘ PRZYPADKOWO,ŻE MUSIAŁAM PRZEJŚĆ PRZEZ TO,PRZEZ CO PRZESZŁAM,BY ZNALEŹĆ SIĘ TU,GDZIE JESTEM TERAZ.BEZPIECZNA W JEGO RAMIONACH...,,

Michael wraz z ojcem opuścił rodzinny dom ,aby poznawać tajniki klubu motocyklowego.Wyjeżdżając bez słowa wyjaśnienia pozostawił za sobą przeszłości I jedyną miłość swojego życia. Wstępując do klubu nie wiedział z czym przyjedzie mu się zmierzyć.Niespodziewana śmierć ojca ,przejęcie władzy nad klubem i walka z tajemicznym wrogiem mocno go zahartowały i nie pozwalały na powroty myślami do przeszłości.

Rachel porzucona bez słowa przez chłopaka, którego darzyła głebokimi uczuciami ,jest mocno zraniona przez co nie potrafi stworzyć stałego zwiazku.Myślała, że pogodziła się z przeszłością i zamknęła dawne uczucie w najgłębszych zakamarkach.Jednak pomimo upływu lat nie zdołała zapomnieć I zaleczyć dawnych ran.
Teraz planuje odegrać się i sprawić, aby jego cierpienie było równie mocne jakiego ona doznała.
Nie zaplanowała jednak tego ,że zemsta będzie odwrotna w skutkach.....

,,Faces of revenge,, to drugi tom serii #clevelandmc
Historia dwójki ludzi, których połączyła niezwykła relacja i mocne młodzieńcze uczucie.O rozpoczęciu nowego etapu w życiu i pozstawieniu za sobą przeszłości.O niewyjaśnionych sprawach ,które ciążą na przyszłości.Nie pogodzeniu się z przeszłością.Poczuciu rozgoryczenia i zranienia. Wielu niedopowiedzeniach I niewyjaśnionych sprawach.Chęci odegrania się i wyrównania rachunków. Uczuciach ,które pomimo upływu czasu nadal nie wygasły.O trudnej i skomplikowanej relacji.Pełnej niedopowiedzeń,sprzecznych emocji I uczuć. Odbudowaniu na nowo zaufania I uczuć.
Historia o mierzeniu się z wieloma problemami I przeciwnościami. Konieczności zapewnienia bezpieczeństwa o ochrony najważniejszym osobą. Potrzebie odkrycia zagrożenia i stawienia im czoła.O sile ,odwadze, potędze.Determinacji w dążeniu do obranego celu. Podejmowaniu trudnych I niełatwych decyzji.
Historia o pięknych relacjach tych przyjacielskich i rodzinnych pomimo braku łączących więzów krwi. O wsparciu, pomocy,zaufaniu I szacunku.
Historia pełna intryg, niebezpieczeństwa, chwil grozy I strachu.Ale też pełna pożądania, pasji ,namiętności I uczuć...

Z zakończeniem poprzedniego tomu czułam ogromy niedosyt czytelniczy.Z niecierpliwością wyczekiwałam poznania dalszych losów bohaterów. Autorki stworzyły genialna historię. Idealnie łącząc wątki i przedstawiając w szczegółowy sposób świat bikerów.Fabuła wciągającą od pierwszej, aż do ostaniej strony i powodująca, że nie sposób się od niej oderwać. Akcja poprowadzona dynamicznie bez zbędnego przeciagania tworząc spójną całość powieści.Niejednokrotnie zaskakując zwrotami I trzymając w napięciu. Bohaterowie świetnie wykreowani zarówno ci główni jak i poboczni,dostarczający mnóstwa wrażeń.A ich losy śledziłam z zaciekawieniem I zapartym tchem.
Intrygująca, gorąca, pobudzająca zmysły I wywołująca całą masę emocji historia.
Napisana niezwykle swobodnym ,subtelnym i przyjemnym w odbiorze stylem, którą pochłania się w mgnieniu oka I chce się więcej.Książkę zdecydownie zaliczam do gatunku tych, które jak najszybciej chcesz poznać a jednocześnie przeciągać czytanie aby móc jak najdłużej się nią delektować. Zakończenie pozostawia ogromny niedosyt.Liczę na kolejny tom tej serii ❤️
Polecam

📜RECENZJA 📜