Shades of Revenge

Okładka książki Shades of Revenge Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Okładka książki Shades of Revenge
Magdalena JachnikEwelina Kwiatek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Cleveland MC (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Cleveland MC (tom 1)
NieZwykłe
2022-11-23
2022-11-23
9788383201696
romans

Okładka książki Faces of Revenge Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Faces of Revenge Magdalena Jachnik, ...
Okładka książki Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magdalena Jachnik
Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magda...

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Tytuł: "Shades of revenge"
Wydawnictwo: NieZwykłe
Premiera: 23.11.2022

"Chciałabym się czuć kochana, mieć w nim wsparcie, ale nie zniosłabym uczucia stłamszenia. Nie jestem księżniczką, która pozwoliłaby zamknąć się w wysokiej wieży, nawet za cenę pozornego szczęścia".

Cloe Eaton oraz jej brat Michael długo nie wiedzieli czym tak naprawdę zajmuje się ich ojciec. W dniu 18tych urodzin Michaela dowiadują się prawdy. Michael musi wyjechać wraz z ojcem, który jak się okazało jest prezesem klubu motocyklowego. Michael musi się szkolić, żeby przejąć po ojcu stołek.
Gdy Cloe musiała sobie radzić sama, stała się twardą kobietą, uwielbiająca wyścigi samochodowe. W momencie gdy spadła na nią kolejna druzgocząca wiadomość - ojciec został zamordowany, a jej brat został prezesem klubu. Rodzeństwo planuje zemstę na mordercy, a żeby jej dokonać Cloe musi się zbliżyć do wrogiego klubu motocyklowego, w którym poznaje Theo Bersona, wiceprezesa klubu Dark Knights.
Czy rodzeństwo pozna prawdę o śmierci ojca?
Czy Theo pozna prawdę o Cloe?
Co wyniknie między Theo a Cloe?

"Shades of revenge" jest pierwszym tomem serii Cleveland MC. Dodatkowo jest napisana w duecie, a wiemy jak jest w duetach - albo się zgraja, albo nie. Tutaj autorki zgrały się rewelacyjnie. Książka napisana z perspektywy trójki bohaterów, co jest świetne, bo mamy większy wachlarz emocji, lepiej poznajemy każdego z nich. Akcja toczy się już od pierwszych stron i trzyma w napięciu do ostatniej. Zemsta, tajemnice I porachunki, ale również powoli budzącą się miłość. To tu znajdziecie. Ja osobiście po przeczytaniu czuje niedosyt. Cieszę się, że mam pod ręką tom drugi, więc lecę go czytać! A Was zachęcam do sięgnięcia po tą pozycję.

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Tytuł: "Shades of revenge"
Wydawnictwo: NieZwykłe
Premiera: 23.11.2022

Cloe Eaton oraz jej brat Michael długo nie...

Bardzo udany duet. Fabuła może i jak większość tego typu książek, ale opisy zbliżeń które stworzyły dziewczyny wznieca ogień 🔥🤩. Rewelacja! Książkę pochłonęłam w kilka godzin.

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

''Shades of revenge'' Magdalena Jachnik & Ewelina Kwiatek

✧ Moją pierwszą recenzją w tym roku, będzie opinia o książce, a właściwie serii, którą chcę poznać. Mam nadzieję, że uda mi się Was zachęcić do poznania bohaterów oraz ich losów. Nie od dziś wiadomo, że jestem fanką motywu MC i jak to ja obok tej powieści nie mogłam przejść obojętnie.

✧ ''Shades of revenge'' Jest piękną historią miłosną bikera do pięknej, młodej nieznajomej zupełnie niezwiązanej ze światem MC. Chloe Eaton i jej brat Michael przez całe życie byli przekonani, że wyjazdy ich ojca są związane z delegacjami w pracy. Nie mieli pojęcia, że mężczyzna jest prezesem klubu motocyklowego. W dniu, kiedy dowiadują się prawdy ich świat wywraca się do góry nogami.
Prezes mianuje syna na swojego następcę. Chłopak po skończeniu osiemnastu lat wyjeżdża. Chloe udaje się z tym pogodzić i prowadzi zwyczajne życie. Gdy kończy studia, snuje plany na przyszłość. Jednak jeden telefon od brata wszystko zmienia.
Dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec został zamordowany. Ta szokująca informacja sprawia, że Chloe staje się częścią motocyklowego świata, czego nigdy by się nie spodziewała.
Kobieta planuje zemstę na potencjalnym mordercy ojca. Żeby jej dokonać, będzie musiała zdobyć zaufanie Theo Bensona – wiceprezesa klubu Dark Knights.

✧ Kiedy zobaczyłam, nabór na recenzentów do drugiego tomu z serii Cleveland MC postanowiłam, że czas, abym zagłębiła się w temat. Czy żałuję? Nie. Tak, jak wspomniałam, wątki motocyklowe w książkach lubię i to się raczej nie zmieni. Powieść miałam na uwadze już od jakiegoś czasu i w końcu nadarzyła się okazja, abym do niej przysiadła. Cała historia jest bardzo przyjemna i taka, która wciąga od pierwszych stron. Jest jednak coś, co dla mnie potoczyło się zbyt szybko, a mianowicie chodzi tu o relację bohaterów, która rozwijała się w zastraszającym tempie, co mnie zaskoczyło. Natomiast dreszczyku emocji było dla mnie ciut za mało. Co więcej, pod koniec historii nie powiem, zeszkliły, mi się oczy. Odczułam, dokładnie to samo, co czuła główna bohaterka. Po skończeniu książki potrzebowałam czasu, aby uporządkować emocje. Więcej niż pewne jest to, że za jakiś czas sięgnę po kontynuację. Cóż mogę dodać, czytajcie! Powieść jest naprawdę świetna i mam nadzieję, że tak, jak u mnie spełni wasze oczekiwania czytelnicze.

✧ Fabuła: Nie rozciąga się, dostajemy bardzo dużo konkretów i nie trzeba na nie czekać, aż do połowy powieści. Brutalności też nie zabraknie, w pewnym momencie moje ciało pokryła gęsia skórka. Opowieść poznajemy, z kilku perspektyw, co jest bardzo fajnym zabiegiem w tego rodzaju historiach.

✧ Bohaterowie: Theo i Chloe da się polubić praktycznie od razu. Jednak przez większość książki będzie nam towarzyszyła główna bohaterka i to jej emocje będziemy odczuwać podczas naszej czytelniczej podróży. Theo też ma swoje demony, ale mimo to, jest świetną postacią tej powieści. Ta dwójka razem tworzy bardzo ciekawą mieszankę. Można odnieść wrażenie, że ich historia toczy się na ich własnych zasadach.

✧ Korekta: W każdej książce można natknąć się na literówki itd. Tu też się zdarzają, ale w bardzo małym stopniu.

✧ Narracja i okładka: Oprawa ciekawa i minimalistyczna. Zawsze zwracam na nią uwagę, jeśli w grę wchodzą bikerzy. Niezmiernie cieszy mnie także fakt, gdy już po pierwszej przeczytanej stronie wiem, że historia będzie przedstawiona w narracji pierwszoosobowej.

@legniczanka_z_ksiazka @ewelinkaa.91 jestem, mile zaskoczona. Ten gatunek jest bliski mojemu sercu dlatego, że jeśli w grę wchodzą, powieści MC, to lubię poznawać je z perspektywy różnych autorów. Szkoda, że tak mało lektur z tego gatunku można spotkać na rynku wydawniczym. Podróż z Waszym duetem zaliczam do udanej.

✧ Książka bierze udział w maratonie książkowym ze słowem. Zorganizowanym przez: @zagubiona_w_swiecie_marzen @zpasjadoksiazek @_create_my_dream_blog_

✧ Egzemplarz nie pochodzi ze współpracy i nie jest moją własnością.

✧ Ilość stron: 244

✧ Ocena: 8/10

✧ Ebook dostępny na Legimi:

Powieść przeczytałam dzięki uprzejmości młodszej siostry @klaudita.99 ❤️

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

''Shades of revenge'' Magdalena Jachnik & Ewelina Kwiatek

✧ ''Shades of...

Ewelina Kwiatek,Magdalena Jachnik "SHADES OF REVENGE"Tom I wyd.niezwykłe.

Chloe i jej ukochany brat Michael mieszkają wraz ze swoją mamą i żyją sobie spokojnie,raz w miesiącu na weekend przyjeżdża ich tata gdyż pracuje daleko w delegacji przynajmniej taką wersję znają.Rodzeństwo uwielbia wizyty ojca.
Pewnego razu kiedy przyjechał pokłócił się z matką rodzeństwa i od tamtej pory wszystko się zmieniło.Michael i Chloe nie rozumieją postępowania swoich rodziców i mają trochę żalu że przez tyle lat ich okłamywali.
Nadchodzi dzień kiedy Michael wyjeżdża razem z ojcem do Jego klubu motocyklowego.Ojciec wprowadza syna w swój świat i mianuje go zastępcą.W dniu kiedy chłopak idzie z kumplami oblać awans na jego oczach ginie ojciec.
Chloe wraz z matką jadą na pogrzeb i dopiero wtedy dowiaduje się że jej ukochany tata został zamordowany,od tej chwili zmienia plany i zostaje z Michaelem.
Czy rodzeństwo odkryje prawdę?
Czy Chloe pozna co to prawdziwa miłość?
Moja ocena 4.8/5

Jest to pierwsze moje spotkanie z autorkami i jestem mega zadowolona,cieszę się że będzie drugi tom bo czuć niedosyt.Autorki w tej części pieknie pokazały co to znaczy miłość rodzeństwa i że dla siebie są w stanie zmienić plany.Bardzo podoba mi się główna bohaterka,została przedstawiona moim zdaniem jako krucha osóbka a może Nas bardzo zaskoczyć ale właśnie o to chodzi aby zaskoczyć czytelnika.

Czytając książkę każdy z czytelników może zadać sobie pytanie czy ma taką osobę która jest w stanie zmienić dla Nas plany?

Autorkom dziękuję za tak świetną książkę i życzę im kolejnych tak dobrych historii.Bawiłam się przy tej książce świetnie.

Ewelina Kwiatek,Magdalena Jachnik "SHADES OF REVENGE"Tom I wyd.niezwykłe.

Pewnego razu kiedy przyjechał pokłócił się z matką rodzeństwa i od...

Ogłuszający ryk silnika.

Ciężar maszyny, tak zgrabnie i lekko dający się prowadzić w ruchu.

Zapach unoszących się wokół spalin.

I ta obezwładniająca prędkość, która wzbudza poczucie wolności.

Czy można w jednej chwili zatracić całego siebie? Oddać się pasji? A może zaprzedać duszę i serce klubowi, który rządzi się swoimi prawami?

Zapytam tylko raz.

Wchodzicie do rodziny?

Skoro tak to.. Co Wy tu jeszcze robicie?

Odpalajcie silniki, wskakujcie na motor i w drogę, ku zemście! To jedyny i słuszny kierunek. Prosto przed siebie!

Bezwarunkowa miłość do bliskiej osoby potrafi zaślepić wzrok i zamącić jasny umysł. Niczym jak w aktywowanym zapalniku, wybuchają skrywane emocje, a konsekwencje tego mogą być nieodwracalne.

Obietnicy należy dotrzymać i to za wszelką cenę, czyż nie?
To niczym zabawa odpaloną zapałką w pomieszczeniu pełnym benzyny... Czuć ekscytację, niebezpieczeństwo, a w Waszym ciele narasta adrenalina.
Co ma w sobie Shades of Revenge? 🤔🤔
Świat niebezpiecznych konfliktów, morderczej broni, przebiegłych poczynań. 🥰🤗🤗

Ale również to szereg obaw i zakazane uczucia, przynależność i pasja. Walka o prawdę i miłość. Walka ze wspomnieniami.

Czy zaplanowany przez Chloe i Michaela plan, wypali? Czy zemsta usatysfakcjonuje ich oboje?
Rodzeństwo wrzucone w świat gangów motocyklowych. Poświęcenie siebie dla dobra planu - planu idealnego.
Czy Chloe pozostanie wierna rodzinie? A może w nowym miejscu znajdzie coś czego zawsze jej brakowało?

Dziewczyny zrobiły kawał roboty! Oderwać się od książki? W moim przypadku się nie dało! Obie autorki zapewniły mi dawkę sycących emocji, niebezpieczeństwa i podniesionego ciśnienia. To historia pełna zakrętów i wyboi na drodze ku miłości! To bohaterowie którym lepiej nie nadepnąć na odcisk. Uczucia, jakich nie powinno się czuć względem wroga. I nadzieja, że to nie skończy się rozlewem krwi...
Wrzucenie w świat klubu motocyklowego przedstawiony od podszewki- rewelacja!

Czytając miałam dreszcze!
Brutalna namiętność, nienawiść i palpitacje serca.

Chcę więcej! Koniecznie!
Bezwarunkowo!

Ogłuszający ryk silnika.

Ciężar maszyny, tak zgrabnie i lekko dający się prowadzić w ruchu.

Zapach unoszących się wokół spalin.

I ta obezwładniająca prędkość, która wzbudza poczucie wolności.

Zapytam tylko raz.

Wchodzicie do...

2007

Jestem wielką fanką klubów MC w książkach i uwielbiam tych niegrzecznych chłopców na swoich maszynach.
Z wielką przyjemnością przeczytałam tę powieść, która jest trochę inna niż te które przeczytałam o bikerach.
Początek trochę rozwlekły ale potrzebny, bo dowiadujemy się o latach młodości Chloe, która mimo że miała oboje rodziców, wychowywana była tylko przez matkę.
Okazało się, że ojciec był prezesem klubu motocyklowego i gdy jej brat Michael uzyskała pełnoletność, został przez ojca zabrany i wychowywany na jego następcę.
Po pewnym czasie Chloe otrzymuje od brata wiadomość, że ojciec został zamordowany. Opuszcza matkę i jedzie do brata z zamiarem zemsty nad mordercą.
Przypuszczają, że jest nim ktoś z drugiego klubu.
Chloe ma trudne zadanie, żeby dostać się do klubu i zyskać ich zaufanie.
Plan, który wymyślili z bratem się udał, Chloe dostaje się pod skrzydła Theo prawej ręki prezesa. Tylko nie przypuszczali, że ich plany pokrzyżuje uczucie.
Autorki w świetny i bardzo emocjonujacy sposób opisują budzące się uczucie i to do tego z obu stron.Sceny zbliżeń są bardzo gorące a jednocześnie bardzo wyważone .
Szybka akcja, dużo emocji sprawia, że od książki trudno się oderwać.
Ciekawa intryga i bardzo dobrze wykreowane postacie bohaterów z ich rozterkami. które pozwalają lepiej ich poznać.
Polubiłam wszystkich bohaterów i cieszę się, że o Michaelu jest oddzielna powieść.

Czy ktoś z Was kocha Bikerów tak jak ja?? 😉 😈 Na samym wejściu mają u mnie +100 punktów.
Historia Chloe i Theo intensywna i pełna sprzecznych uczuć. Chęć zemsty miesza sie z pożądaniem. Intrygi między klubami dostarczają coraz to nowych wrażeń. Mimo, ze od początku wiemy, że sytuacja nie jest tak prosta jakby się wydawało to i tak kolejne rozdziały budzą niezłe emocje.
Znajomość Chloe i Theo nie jest łatwa. Zemsta, nienawiść i intrygi nie należą do zdrowych podwalin związku. A jednak uczucie, które między nimi sie rodzi jest mocniejsze...
Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Od pierwszego rozdziału czytelnik może poczuć klimat i zatracić się w świecie wykreowanym przez autorki.

⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️ Recenzja ⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️

Seria : Cleveland MC #1

Wydawnictwo: Niezwykłe
@Wydawnictwoniezwykle

⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️

" Zjebałam po całości. Nie spodziewałam się, że spotkam na swojej drodze akurat JEGO. Wiedziałam, że proponując mojemu bratu pomoc, nie przygotuję się na każdą możliwość i właśnie teraz jedna z tych niewiadomych śmieje mi się prosto w twarz…"

"Ooo, "Shades of Revenge" to pierwsza część serii Cleveland MC, która wciągnie Cię od pierwszych stron..
Ta historia pełna jest emocji, intryg i niebezpieczeństwa.. Przeniesie Cię w świat motocyklowego klubu i jego członków, gdzie tajemnice i zemsta są na porządku dziennym..
Jeśli lubisz mocne emocje i nieprzewidywalne zwroty akcji, ta książka jest dla Ciebie..

Styl autorek Magdaleny Jachnik i Eweliny Kwiatek w powieści jest bardzo wciągający i pełen napięcia.. Opisują sceny i emocje w sposób, który pozwala czytelnikowi wczuć się w historię i odczuwać to, co bohaterowie przeżywają.. Używają prostego języka, który jest łatwy do zrozumienia, ale jednocześnie potrafią stworzyć atmosferę, która trzyma czytelnika w napięciu..

Opisując postacie, autorki skupiają się na ich emocjach, motywacjach i działaniach, co sprawia, że bohaterowie stają się żywi i realistyczni.. Opisują także otoczenie i atmosferę, tworząc w ten sposób wizualne obrazy, które umożliwiają czytelnikowi wyobrażenie sobie miejsca, w którym toczy się akcja..

Ważnym elementem stylu autorek jest także dynamika narracji. Akcja jest szybka i pełna zwrotów akcji, co sprawia, że czytelnik nie może oderwać się od powieści..
Autorki potrafią zaskakiwać czytelnika, trzymając go w niepewności co do tego, co się stanie dalej..

Autorki potrafią oddać emocje bohaterów w sposób autentyczny i poruszający.. Czytelnik może współczuć im, przeżywać ich radość i smutek, co sprawia, że historia staje się bardziej osobista i angażująca..

" Chciałabym się czuć kochana, mieć w nim wsparcie, ale nie zniosłabym uczucia stłamszenia. Nie jestem księżniczką, która pozwoliłaby zamknąć się w wysokiej wieży, nawet za cenę pozornego szczęścia..."

Chloe Eaton i jej brat Michael przez całe życie myśleli, że ich ojciec jeździ w delegacje..
Ale okazuje się, że jest prezesem klubu motocyklowego.. Kiedy dowiadują się prawdy, ich świat się wywraca...

Po tym odkryciu, ich ojciec mianuje Michaela na swojego następcę..
Kiedy Michael kończy osiemnaście lat, opuszcza rodzinę i wchodzi w świat motocyklowy..
Z racji tego, iż jedną z żelaznych zasad Outlaw Runners MC jest zakaz przebywania w klubie kobiet..
Chloe, choć jest z tym smutna, próbuje prowadzić normalne życie i skupia się na studiach i planowaniu przyszłości..
Chloe musiała stać się silna i niezależna..

Ale los znów dla nich przygotował niespodziankę..

Jednak wszystko się zmienia, gdy Chloe otrzymuje telefon od Michaela.. Dowiaduje się, że ich ojciec został zamordowany.. To szokujące odkrycie sprawia, że Chloe zostaje wciągnięta w motocyklowy świat, czego nigdy by się nie spodziewała..

Teraz Chloe ma jeden cel - zemścić się na potencjalnym mordercy ojca.. Aby to osiągnąć, musi zdobyć zaufanie Theo Bensona, wiceprezesa klubu Dark Knights.. To nie będzie łatwe zadanie, ale Chloe jest zdeterminowana i gotowa na wszystko..

Czy Chloe odnajdzie mordercę i dostanie sprawiedliwość? Musisz przeczytać, żeby się dowiedzieć..

⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️ Recenzja ⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️

Wydawnictwo: Niezwykłe
@Wydawnictwoniezwykle

⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️⚙️

❗️Recenzja❗️

Słuchajcie to była szybka i nagła podróż. Niespodziewanie pojawił się ten tytuł w moim otoczeniu, uwielbiam takie zwroty akcji.
Jestem jednak zadowolona i wdzięczna, że istnieje taki twór jak @legimibooks.

Lubię serie o klubach MC. Parę ich przeczytałam - lepszych, gorszych. Jest to taki gatunek do, którego wracam.

Za mną pierwszy tom Cleveland MC. To nie jest książka z serii tych gdzie fabuła się rozciąga. Jak przystało na takich ludzi jest szybko i brutalnie. Dostajemy wiele konkretów i nie musimy na to czekać biliarda stron.

Historię obserwujemy z paru perspektyw. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że główny prym wiedzie Chloe. Jej oczami najczęściej obserwujemy sytuację, z jej emocjami najczęściej się mierzymy.

Są pewne stałe w tego typu opowieściach, których i tu wam nie zabraknie tj. zemsta, trudna przeszłość, niedopowiedzenia czy walka klubów.

Obowiązkowym elementem jest również postać skomplikowanego mężczyzny, przystojnego ale mającego twarde usposobienie. Cóż, która z nas nie lubi czytać o tym typie 😉.

Theo i Chloe tworzą ciekawą mieszankę. Kreują własną historię na swoich zasadach. Chętnie poznam dalsze losy bohaterów, na, które już pod koniec jesteśmy naprowadzeni.

Myślę, że autorki stworzyły przyjemną książkę, przy, której można odpocząć po ciężkim dniu.

Książka zwierciadłem duszy.

❗️Recenzja❗️

Jestem jednak zadowolona i wdzięczna, że istnieje taki twór jak @legimibooks.

Za mną pierwszy tom Cleveland MC. To nie...

Chloe dowiedziawszy się o śmierci ojca postanawia pomóc bratu i całemu klubowi go pomścić. W tym celu próbuje wkraść się w łaski zastępcy prezesa innego klubu, który to podejrzewaja o morderstwo, udając przed nim pokrzywdzoną, bezradną, słabą kobietę.
Czy Chloe uda się oszukać Theo? Czy to on i jego klub są winni śmierci jej ojca? Co wyniknie z uknutej przez kobietę intrygi?
Chloe jest bardzo silna, gotowa na wiele by odkryć prawdę, jednak tym razem chyba przeceniła swoje siły i nie doceniła przeciwnika. Dla Theo klub i bracia są najważniejsi, nie chce się angażować, bardzo boi się że znów straci i zawiedzie bliskie mu osoby.
Dawno już nie czytałam książki o klubach MC, a przy tej naprawde dobrze się bawiłam. Między dwójką bochaterów niesamowicie iskrzy, pojawiają się też pikantniejsze sceny, na szczęście nie ma ich za dużo. Historia wciąga i trzyma w napięciu a ja nie mogę się doczekać kolejnego tomu, z chęcią poznała bym już losy brata Chloe.

• Romans
  • Klub MC