Nikt nie robi tego lepiej

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Cykl: Plotkara (tom 7)
Wydawnictwo: Amber
Nobody Does It Better
DafNe

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części -; Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół. Jest wiosna, a atmosfera coraz bardziej gorąca. Wszyscy są już w college’ach i przyszedł czas na imprezy -; jakbyśmy nie to ciągle robili! Czy romans B i N będzie trwał? I czy B dostanie się do Yale? A może N i S się zejdą, a B będzie sama? Jedno jest pewne: miłość wisi w powietrzu i pachnie jak Envy Gucciego.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2005

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

nadzieja1925 | 2014-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Wszyscy w ciągu najbliższych 2 tygodniu muszą zdecydować gdzie iść do collegu. B i N są teraz po prostu nierozłączni. D i V się rozstali. V szuka współlokatora. D jest teraz wokalistą sławnego zespołu. J staje się niegrzeczna i tylko szuka kłopotów. S jest według plotek z Damianem (członek zespołu D).

Chociaż wszyscy mają jak zawsze pełno spraw na głowie, to jednak nadszedł czas na imprezy!

Czy związek B i N przetrwa? Czy B dostanie się do Yale? Czy z V i A będzie jakaś para? Kto zamieszka z V? Czy to będzie tylko chwilowa sława D? Czy J wyrzucą ze szkoły? Czy S i N wybiorą Yale, nawet jeżeli B się nie dostanie?

Książka jak zawsze lekka i miła, chociaż trochę poplątana.

isabelle142 | 2014-06-01
Przeczytana: 31 maja 2014

Kolejne diabelstwo, które odciągało mnie od nauki ;)
Cóż szczególnego można powiedzieć o każdej części z osobna, kiedy wszystkie są utrzymane na podobnym poziomie? No, może początkowe na trochę niższym, dalej akcja nieco się rozkręca, choć w porównaniu z zawrotnym tempem serialu, tutaj momentami wieje nudą... Na szczęście, parę nieoczekiwanych zwrotów akcji i tutaj się znalazło, dzięki czemu element zaskoczenia pozostał. Jeśli ktoś lubi taką literaturę, proszę bardzo, niech czyta. Jeżeli wolicie jednak ciut ambitniejsze dzieła... Cóż... To nie ten adres :)

Natalia | 2013-01-04

Książka napisana jest lekkim, młodzieżowym językiem. Bardzo szybko się ją czyta. Przeczytałam ją w przeciągu kilku godzin.

Ela | 2016-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 lutego 2016

Zdecydowanie mój wiek nie jest odpowiedni do czytania tego typu książek, ale... Lubię Plotkarę! Naprawdę :). Wciąga w swój bogaty, pełen przepychu świat nastolatek. Nie zmusza do przemyśleń. I dobrze. Nie zawsze musimy czytać by myśleć, prawda? Ja, lubię czasami poczytać coś zupełnie niezobowiązującego, co nie powoduje natłoku w moich zwojach mózgowych. Ostatnimi czasy nawał obowiązków w pracy powodował, że do książek było mi daleko, a do tych ambitnych jeszcze dalej, a kolejny tom plotkary (po bardzo długiej przerwie) okazał się trafem w dziesiątkę.
Polecam, nawet tym 25+ :)

aisah | 2016-09-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 września 2016

Kolejny tom "serialowej" książki - nie dzieje się za dużo, ale czyta się przyjemnie.

Wiedźminka | 2012-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2012

Nie czytałam jeszcze chyba tak pokręconej książki.
W pozytywnym znaczeniu :)

Monika | 2014-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2014

jedna z najprzyjemniejszych części, bardzo w stylu starego Hollywoodu.

Summerinparis | 2012-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2012

PRZERWAŁAM CZYTANIE KSIĄŻKI.

Rudzianna | 2013-03-05
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe
Przeczytana: 04 marca 2013

Mała Jenny coraz bardziej odnajduje się w imprezowym świecie. Spędza noce w hotelu, gdzie rezyduje zespół jej brata.
Niestety, zespołem Dana długo nie był, bo wrażliwy poeta okazał się zbyt wrażliwy na gwiazdę rocka. Młodsza siostra z radością z tego skorzystała. Czy wobec tego grozi jej wydalenie ze szkoły?

Czy ze szkoły wyleci też Nate, który ośmielił się ukraść łódź swoich rodziców i wybrał na rejs z przyjaciółmi? Kim jest tajemnicza Lexi, która sporo w jego życiu namiesza? No i kto wyląduje z nim w wannie w czasie weekendu piękności?

Niezmienne marzenia ma jedynie Blair. Chce dostać się do Yale a potem założyć szczęśliwą rodzinę z Natem. Wobec faktu, że jej pragnienia się nie spełniają, Blair postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.
Na początek zamieszkuje z jedną ze swoich koleżanek. Z która? Przekonajcie się sami, duża niespodzianka gwarantowana!

Część wyjątkowo nudna, akcja rozkręca się dopiero pod koniec.

Grafitowa_ | 2010-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2010

Szkoda, że wątek B i V nie był rozszerzony. Ale ogólnie to książka była ciekawa.