Z Nowego Jorku do Hollywood

Cykl: Na Topie (tom 1) | Seria: My Nastolatki
Wydawnictwo: Amber
The A-list
_Olinka_

Po dwunastu latach bycia najlepszą uczennicą, popijania z mamą herbatki w Waldorf-Astorii i uczestniczenia w imprezach dobroczynnych Anna Percy ma świetne perspektywy przed sobą i… nudne życie panienki z dobrego domu za sobą. Wybiera się na podbój Los Angeles, gdzie czekają ją wizyta na ślubie zdobywcy Oscara, bal w wytwórni filmowej Warner Brothers i spotkanie chłopaka, w którym się zakocha. Nie mogło być lepiej. Aż do chwili, gdy na scenę wkraczają rywalki. Są NA TOPIE i nic nie przyćmi ich blasku!

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2005

Natalia | 2013-01-04

Po przeczytaniu całej Plotkary miałam ochotę poczytać coś podobnego, dlatego postanowiłam sięgnąć po książki Zoey Dean "Na topie". Okazała się ona przyjemna i ciekawa. Na pewno wypożyczę koleiną część.

Anxa | 2011-07-02
Przeczytana: 01 lipca 2011

Typowa młodzieżówka o bogatych dziewczynach, które lubię się bawić. Jedne są wredne, inne trochę mniej, a jeszcze inne miłe.
"Plotkarą w Hollywood" nie nazwałabym tego, ale nie jest też najgorsza.
Pochłonięta w jeden wieczór, lekka i dość przyjemna.

Rosenrot | 2011-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2011

Taka lekka i przyjemna, nawet fajnie się czyta. Baardzo przewidywalna, ale takie książeczki mają to do siebie.

Rossa | 2011-08-14
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka, polecam serdecznie

Niehalo | 2011-05-21
Na półkach: Pożyczki, Przeczytane

Nic specjalnego, ale też nic złego.

Mayka | 2010-10-30

super książka, serio polecam !

Maer | 2013-02-08

I love it ♥