Horoskop

Okładka książki Horoskop Marian Butrym
Okładka książki Horoskop
Marian Butrym Wydawnictwo: Estymator Seria: Kryminał z myszką kryminał, sensacja, thriller
Kryminał z myszką
Estymator
2023-01-01
1974-01-01
Marian Butrym Horoskop

Wysłuchane jako audiobook
Książka 7/10
Lektor 8/10 (Artur Ziajkiewicz)
To audiobook z zeszytów Ewa wzywa 07
Nie da się ukryć dla wielbicieli milicyjnych kryminałó
Jężeli ktoś lubi klimaty PRLu i dosyć cięty język - polecam
Polska, cinkciarze, ekstramocne z filtrem lub bez - czyli stare minione czasy
A z drugiej strony - pomysł jak zamordować w łazience - pierwsza klasa

Wysłuchane jako audiobook
Książka 7/10
Lektor 8/10 (Artur Ziajkiewicz)
To audiobook z zeszytów Ewa wzywa 07
Nie da się ukryć dla wielbicieli milicyjnych kryminałó
Jężeli ktoś lubi klimaty PRLu i dosyć cięty język - polecam
Polska, cinkciarze, ekstramocne z filtrem lub bez - czyli stare minione czasy
A z drugiej strony - pomysł jak zamordować w łazience - pierwsza klasa

Ok. Podobało mi się. Lepsze niż ostatnio słuchane stare kryminały.

Ok. Podobało mi się. Lepsze niż ostatnio słuchane stare kryminały.

Sporo poczucia humoru i lekki język autora na pewno umilają lekturę. Sama fabuła prościutka, ale nie udaje, że jest czymś więcej. Dla sympatyków gatunku.

„Horoskop”, to bardzo zgrabnie i zabawnie opowiedziana historia o ciekawej fabule. Jej największym atutem jest postać kapitana Morskiego, występującego w roli narratora, osobie o specyficznym, sarkastycznym poczuciu humoru w czym przypomina nieco prywatnego detektywa Philipa Marlowe z powieści Raymonda Chandlera.

Kapitan Morski na tropie międzynarodowej szajki przemytniczej. Napisana w swobodnym stylu z dawką inteligentnego humoru. Solidna intryga. Dla mnie sama przyjemność czytania.

• Ewa wzywa 07
  • Polskie kryminały, sensacje, thrillery i okolice

Marian Butrym Horoskop Zobacz więcej