Dziewczyna w różowych skarpetach

Okładka książki Dziewczyna w różowych skarpetach Justyna Bordzio
Okładka książki Dziewczyna w różowych skarpetach
Justyna Bordzio Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2023-06-14
2023-06-14
czas przestrzeń innywymiar podróżwczasie rzeczywistość spotkanie dziewczynaw rożowe skarpety stolica powrót

Przed rozpoczęciem czytania nie wiedziałam kompletnie czego się po tej książce spodziewać. Zaintrygował mnie opis książki i to, że nie miałam okazji wcześniej czytać dzieł autorki.

Opowiadanie nie jest długie i czyta się praktycznie jednym tchem. Fabuła rozwija się powoli, poznajemy dziewczynę z problemami, która nie do końca może odnaleźć się w otaczającym świecie. Problemy ją przytłaczają, więc w pewnym momencie daje się ponieść impulsowi i wsiada do tajemniczej taksówki.

Akcja dziejąca się w samochodzie jest spokojna, ale cały czas byłam ciekawa do czego to zmierza. W pewnym momencie otrzymałam nagły zwrot akcji i historia zalazła się w zupełnie innym miejscu i czasie.

Opowiadanie zaskoczyło mnie swoim obrotem oraz zakończeniem, którego w pierwszej połowie czytania totalnie się nie spodziewałam.

Książka napisana jest lekkim przystępnym językiem więc czyta się bardzo szybko. Lubię od czasu do czasu sięgnąć właśnie po takie książki, które mogę przeczytać od razu w pewien wolny wieczór.

Książka wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

Ot, opowiadanie.
Dobry pomysł, chociaż dość przewidywalny. Dialogi koszmarne. Całość poprawna, bardzo "szkolna".

Ot, opowiadanie.

Współpraca reklamowa z autorką Justyna Bordzio - autorka

Cześć!
Nadszedł czas na recenzję, a właściwie opinię pewnego dosyć ciekawego i niepozornego opowiadania "Dziewczyna w różowych skarpetach".

Mówiąc szczerze- patrząc na okładkę oraz brak opinii, nie sięgnęłabym po tę bardzo krótką książkę.
Jest taka jednolita, zwyczajna, niezachęcająca.
Dlaczego więc jednak zdecydowałam się na jej lekturę?
Zrobiłam to dzięki temu, że poznałam już pióro Pani Justyny i miałam pewność, że to opowiadanie tylko stwarza pozory nieciekawej, nie wartej uwagi.

Dochodząc do sedna.
Opowieść jest o młodej, bardzo zagubionej dziewczynie, która nie ma w życiu łatwo. Często zmieniała domy, rodziny, przebywała nawet w zakładzie dla psychicznie chorych.
Pewnego wieczoru, błąkając się po ciemnej ulicy, zauważa taksówkę i postanawia do niej wsiąść.
Okazuje się, że to nie jest zwykła taksówka, a od teraz to, co zobaczy nie będzie mieściło jej się w głowie.

Nie będę zdradzała nic więcej, ponieważ sama książka ma zaledwie 61 stron, więc totalnie zepsułabym Wam frajdę z czytania.

Mogę zagwarantować, że całe opowiadanie a w szczególności zakończenie wprawi Was w niedowierzanie i ogólną ciekawość.
Ja zdecydowanie polecam, idealna na leniwy, relaksujący wieczór.

‼️Najtańszy ebook kosztuje niecałe 13 zł ‼️

Macie w planach?

Współpraca reklamowa z autorką Justyna Bordzio - autorka

Cześć!

Jest taka jednolita, zwyczajna, niezachęcająca.
Dlaczego więc jednak...

• Wyzwanieczytanie
  • Współpraca

Dodaj cytat z książki Dziewczyna w różowych skarpetach