Borelioza. Strach i nadzieja

Ridero
borelioza poradnik choroba zmagania przemyślenia styl życia
poradniki
borelioza poradnik choroba zmagania przemyślenia styl życia

Bardzo ciekawa książka, która prezentuje nie tylko zmagania z tą niebezpieczną chorobą, ale też zawiera szereg wskazówek, które mogą okazać się przydatne nie tylko dla osób zmagających się z chorobą ale dla wszystkich. Książkę dobrze się czyta. Polecam.

Jestem pod wrażeniem lektury książki Pani Justyny Bordzio, która z przejmującą dokładnością opisuje swoje zmagania z tą coraz powszechniejszą chorobą, o której to współcześni lekarze nie za bardzo chcą słuchać i myślę, że dla czytelnika jej doświadczenia pomogą zrozumieć ewentualne własne "doznania", gdyby im przytrafiła się ta choroba.Gorąco polecam.

Nigdy bym nie pomyślała, że borelioza to tak bardzo poważna choroba, a mam już swoje lata. Coraz częściej się o niej głośno mówi. Bardzo dobrze, że tak jest. Książka pokazuje "walkę" z boreliozą. Bardzo szybko się ją czyta.

Książka pomocna osobom chorym na boreliozę, ich bliskim oraz wszystkim innym czytelnikom. Interesująca, dająca do myślenia.
Kupiłam ją w alimero.pl

Dobra ksiązka, książka na czasie, bo coraz więcej mówi się o boreliozie. Książka nie tylko dla osób chorych na boreliozę, ale także dla tych, którzy chcą dowiedzieć sie wiecej na temat jej diagnozowania, leczenia, zmagania się i funkcjonowania z tą chorobą. Napisana przystępnym językiem.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Borelioza. Strach i nadzieja