Noc z nim 2

Okładka książki Noc z nim 2 Wiktoria Lange
Okładka książki Noc z nim 2
Wiktoria Lange Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bokser (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bokser (tom 2)
NieZwykłe
2023-12-20
2023-12-20

"To miał być mój dzień, mój wieczór i moje odkupienie winy. A teraz został mi tylko smutek, rozdrażnienie i jedna wielka niewiadoma."

Pamiętacie zakończenie 1 części? Miałam chęć rzucić książką o ścianę 🫣 to było po prostu okropne ze strony autorki 😅 ale dostajemy część 2, gdzie mamy idealną kontynuację losów Davida i Alessii.
🥊
David swoją wygraną walkę chce świętować razem ze swoją ukochaną. Jednak nie może jej znaleźć, jeden szczegół daje mu jasno znać, że została uprowadzona. Jak najszybciej chce poznać kto za tym stoi. Jednak na swojej drodze spotyka Trevora, który przekazuje mu informacje które zmieniają jego dalsze życie.
🥊
Nie powiem autorka trzymała nas w napięciu, nie dostaliśmy odpowiedzi na temat zniknięcia kobiety od razu. Ale to napięcie powodowało, że nie można było oderwać się od książki.
Moim zdaniem pierwsza część była spokojniejsza. W tej mamy więcej niebezpiecznych sytuacji, więcej zaskakujących wydarzeń i więcej intryg. A razem z tym również i więcej emocji podczas czytania. Zaskakująca dla mnie była przemiana Davida, potrafił przewartościować swoje dotychczasowe życie.
Piórko autorki polubiłam już wcześniej, więc pod tym względem nic się nie zmienia.
Świetna książka, którą bardzo polecam, a za niedługo biorę się za 3 część, bo ta część nie zakończyła się wcale lepiej niż poprzednia 😅 Ewidentnie autorka chce mieć za sumieniu nasze serducha 😉
Dziękuję za możliwość przeczytania i zrecenzowania ❤️

🥊
David swoją wygraną walkę chce świętować...

" Noc z nim 2" W. Lange

Q: na jaką premierę marca czekacie najbardziej? 🤔

[...] Za­pa­mię­ta­łam ją jako tro­skli­wą ko­bie­tę o go­łę­bim sercu, która nie była obo­jęt­na na krzyw­dę in­nych. Nawet teraz, gdy ob­ser­wo­wa­ła mnie już tylko z góry, mia­łam wra­że­nie, że to wła­śnie ona da­wa­ła mi na­dzie­ję, szep­cząc nad uchem, żebym się nie pod­da­wa­ła, bo po burzy jesz­cze wyj­dzie słoń­ce.

▫️▪️Recenzja ▫️▪️

Autorka pierwszy tom zakończyła z przytupem wprowadzając mnie w osłupienie i smutek. Sprawiła, że nie mogłam tak tego zostawić i jak najszybciej zabrać się za kontynuacje.

Drugi tom, który według mnie miał być tym wyjaśniający i uspokajający moje serce wcale taki nie był.
Wiktoria doskonale stworzyła początkowe rozdziały zwiększając moje bicie serca.
Przewijałam kartkę za kartką z nadzieją, że za parę stron sytuacja się wyklaruje i moje ciśnienie spadnie. Niestety... To była złudna nadzieja.

[...] - Spalę cały świat, jeśli ktoś jeszcze kiedyś będzie próbował wyrządzić ci krzywdę.

Często się mówi, że drugi wypada słabiej od pierwszego... "Noc z nim 2" to idealne obalenie tej teorii. Nie wiem jakim cudem, ale autorka sprawiła, że pokochałam tą serie jeszcze bardziej. Wczułam się nie tylko w Alessie ale także i męską rolę - Davida. Całym ciałem czułam ich emocje. Mocnym atutem tej książki jest również to, że autorka nie traci czasu i energii na zbędne opisy, zamgatfane historie, oklepane sytuację... Wiktoria znała swój cel jakim było zaciekawienie czytelnika, wzbudzenie w nim niepewności i skrajnych emocji. I powiem wam, że w moim przypadku doskonale jej to wyszło!

Najbardziej rozbawiła mnie moja naiwność nowicjusza, a przecież nie jestem nim... Uwierzyłam, że wszystko się wyklarowało, a to była tylko cisza przed burza!

Autorko jestem na ciebie wściekła! Zakończenie roztrzaskało mi serce... Nie wiem czy będę w stanie je po raz kolejny pozbierać po trzecim tomie. Liczę, że oszczędzisz moje serce i sprawisz, że wreszcie zacznie bić spokojniej. I dasz się nacieszyć tą dwójką.

Jeżeli chodzi o samych bohaterów to podobała mi się ich przemiana. Choć Alessie przy Davidzie złagodniała umiała pokazać pazur. On natomiast pokazał, że emocje nie są mu obce.

Liczę, że III tom będzie równie dobry i zapadnie nie tylko w mojej, ale i waszej pamięci!

" Noc z nim 2" W. Lange

Q: na jaką premierę marca czekacie najbardziej? 🤔

" -Spalę cały świat, jeśli ktoś jesz­cze kie­dyś bę­dzie pró­bo­wał wy­rzą­dzić ci krzywdę."

David wygrał walkę, jednak jego szczęście nie trwa długo. Odkrywa, że Alessia zniknęła. Nie wierzy, że mogłaby tak po prostu odejść, nie po tym, jak się do siebie zbliżyli. Ma zamiar sprawdzić każdy trop, który może zaprowadzić go do ukochanej. Mężczyzna domyśla się, że za porwaniem Alessii stoi jej ojciec. Bez wahania planuje podróż do Włoch.

Przed wyjazdem odwiedza go stary przyjaciel i wyjawia mu pewną tajemnicę z przeszłości. David jest w szoku, ponieważ to, czego się dowiedział, zmienia jego pogląd na całą sprawę. Co z tym zrobi?

Czy David zdąży na czas dotrzeć do Alessi, zanim kobiecie stanie się krzywda? Czy wrócą szczęśliwie do domu? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

W tej części poznajemy dalsze losy bohaterów, przed którymi wiele trudnych chwil. W Davidzie podobało mi się to, że postawił Alessię na pierwszym miejscu i nie odpuścił, dopóki nie odnalazł ukochanej. Nie poddał się nawet wtedy, kiedy mógł zapłacić za to własnym życiem. W Alessi podobało mi się to, że nie chciała się poddać woli ojca i miała swoje zdanie. Te wszystkie złe wydarzenia sprawiły, że bohaterowie zrozumieli swoje uczucia i w końcu zdobyli się na odwagę, aby mówić o nich głośno.

W tej części nie zabraknie niebezpieczeństwa, intryg i tajemnic. To, co odkryje Alessia będzie dla niej ogromnym szokiem.

Czego zabrakło mi w tej części? Na pewno zaskoczenia i większego dreszczyku emocji. Z łatwością przewidziałam wszystkie wątki,zakończenie również nie powaliło mnie 'na kolana' . Ciekawe jak będzie z trzecią, finałową częścią.

"To miał być mój dzień, mój wieczór i moje odkupienie winy. A teraz został mi tylko smutek, rozdrażnienie i jedna wielka niewiadoma. Zgrzytałem nerwowo zębami i jednocześnie zdałem sobie sprawę, że ta drobna kobieta znaczyła dla mnie o wiele więcej, niż początkowo zakładałem."
"Noc z nim 2" @wiktorialange.autor to drugi tom serii Bokser. Ta książka tak bardzo mi się podobała, że nie wiem, czy jestem w stanie wyrazić to słowami, ale się postaram.
Nie wiem jak wy, ale ja nie mogłam się doczekać kontynuacji losów Alessii i Davida. Wiktoria zakończyła w taki sposób pierwszy tom, że ilość pytań kotłujących się w mojej głowie mnie prześladowała, aż nie wzięłam się za czytanie drugiej części. Ja tę książkę nie przeczytałam, ja ją wciągnęłam nosem.
"Noc z nim 2" zdecydowanie różni się od poprzedniego tomu, ale to tylko dlatego, iż dostajemy dużo więcej wrażeń, emocji, a nawet akcji, nie wspominając już jaką przemianę przeszli bohaterowie, a zwłaszcza David. Ta książka poruszała wiele moich strun. To rodzaj książki, które uwielbiam. To taki romans, jakiego pragnę. Historia, która wywołuje we mnie emocje, które uwielbiam i których potrzebuję podczas czytania.
Pokochałam pióro autorki od jej debiutu i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę jej towarzyszyć z jej każdą kolejną powieścią. To z jaką łatwością idzie jej tworzenie tak cudownych romansów ściska mnie za każdym razem za serce.
Dziękuję Ci Wiktoria 🖤 Dziękuję Ci, że po raz kolejny obdarzyłaś mnie zaufaniem i po raz drugi mogę być cześć historii Alessii i Davida.

🌺 Recenzja 🌺

Po wygranej walce David, szuka Alessii, by cieszyć się razem z nią, ale ona rozpłynęła się w powietrzu. Po chwili mężczyzna domyśla się, kto stoi za jej zniknięciem. Pierwszym podejrzanym jest jej ojciec, chociaż co do tego nie ma pewności. Jednak zanim wyruszy na jej poszukiwania, dowiaduje się od swojego przyjaciela Trevora rzeczy, która może zmienić jego życie.

„Noc z nim 2” to drugi tom z serii „Bokser”. Alessia i David zaznali chwili szczęścia, jednak nie dane im było zaznać jeszcze spokoju. Muszą mierzyć się z nowymi wyzwaniami i to nie byle jakimi. Każde z nich już swoje przeszło i niestety to nie koniec. Niektórzy nieustannie starają się przeszkodzić tej parze w byciu razem i niestety czasami im się to udaje. Jednak oni mimo wszystko się nie poddają i chcą odnaleźć sposób, by ich pokonać. David staje na głowie, żeby sprowadzić do domu ukochaną, ale nawet ze wszystkimi przeciwnościami losu, nic nie jest w stanie go powstrzymać, bo napędza go uczucie do Alessii. To samo dzieje się w przypadku kobiety – dzielnie znosi różne rzeczy, bo ma dla kogo walczyć. Pytanie tylko, czy te uczucia wystarczą, by pokonać wszystko, co przyniesie im los.

Po tym jak zakończył się pierwszy tom, nie mogłam doczekać się kontynuacji tej serii. Akcja w tej części nie czeka, a już od początku coś się dzieje. Czytelnik towarzyszy bohaterom w chwilach słabości, podejmowanej walki, czy dostawania wiadomości, zwalających z nóg. Jednak tak naprawdę to tylko część z tego wszystkiego, co możecie tutaj dostać, choć największe zaskoczenie czeka was na końcu, ale co to dokładnie jest, to już musicie się sami przekonać. Bardzo czekam na trzeci tom, bo już się nie mogę doczekać, jak zostaną rozwiązane sprawy, z którymi na koniec zostawiła nas autorka, bo zdecydowanie jest co tutaj wyjaśniać.

🌺 Recenzja 🌺

Czy ja mogę prosić o lekarza, kardiologa? Kilka dni temu była petarda, ledwo się otrząsnęłam po niej, i teraz znowu! Takie zakończenie! Co tu się wydarzyło? Jak? O Matko, ja potrzebuję tomu III natychmiast! Tak zakończyć?! Będę miała traumę z czytaniem dobrych dobrych książek.

Wdech… wydech…

Nie ratuje sytuacji, że cała książka była pełna akcji, emocji i plot twistów. Ja czytałam jak zahipnotyzowana. Skupię się na postaci Davida, ponieważ to on w tej części bardzo mi imponował. Brawo chłopie, moje serducho jest z Tobą, tylko pod koniec troszkę się namieszało, ale… ale. Niech będzie. Również do Alessii zbliżyłam się trochę. Po prostu ta historia coraz bardziej mi się podoba, wczułam się i dobrze się bawiłam. Pozwoliłam aby to wszystko zawarte między stronami było w jakimś stopniu ze mną. I było. Polecam gorąco. III część będzie istną petardą! Już nie mogę się doczekać.

Wdech… wydech…

🔴RECENZJA 🔴
Wiktoria Lange
"NOC Z Nim 2"
@wiktorialange.autor
@wydawnictwoniezwykle

Kontynuacja historii Davida i Alessii.

Kto czytał pierwszy tom ten wie ,że Alessia zniknęła w momencie walki Davida, kiedy ten odkrywa, że kobieta Została porwana bez wahania postanawia ją odnaleźć.
Trop prowadzi do Włoch i do piekielnego ojca dziewczyny, który postanowił ją oddać za swoje długi. Ojciec dziewczyny w ogóle nie zdaje sobie sprawy, że David gotowy jest na wiele, aby odzyskać kobietę ,którą pokochał.

Sięgając po ten tom byłam nastawiona na to, że bohaterowie w końcu zaczną ze sobą żyć i będzie ckliwie i długo i szczęśliwie, ale jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się ,że autorka zafundowała nam dużo bardziej emocjonującą część niż poprzednia.Oprócz tego ,że David jest w stanie poruszyć niebo i ziemię aby odzyskać ukochaną kobietę dowiadujemy się wiele faktów z przeszłości dziewczyny, które dają nowe światło na pewne sprawy. Walka o ukochaną będzie drastyczna, piekielna, i pełna ran,ale czy Włoski Mafiozo ot tak pozwoli sobie zabrać sprzed nosa taką kobietą?
Jeżeli myśleliście, że ta część będzie łatwa lekka i przyjemna to od razu wyprowadzę was z błędu i muszę stwierdzić, że osobiście mi się bardziej podobała niż pierwsza .Było w niej więcej emocji i więcej napięcia. Natomiast końcówka tak jak w pierwszej części znowu spowodowała, że jestem wkurzona bo nie wiadomo ile będziemy musieli czekać na następną część ,a autorka znowu postawiła ogromny niedosyt.
Mnóstwo pytań.....Tak mało odpowiedzi...

Z niecierpliwością wyczekują kolejnego tomu i mam nadzieję ,że dostaniemy odpowiedzi na wszystkie pytania jakie się narodziły w naszej głowie i wszystkie sprawy między naszymi bohaterami się wyjaśnią i dostaną swój szczęśliwy zasłużony Happy End🥰
#czytamdużo
#lutyzksiążką
#czytambotegopotrzebuję #bookstagrsmtopasja #bookscomfort #booksismylife #czytanienieboli #czytamzcórką #kochamksiażki #zaczytana #środazksiążką

🔴RECENZJA 🔴
Wiktoria Lange
"NOC Z Nim 2"
@wiktorialange.autor
@wydawnictwoniezwykle

Kontynuacja historii Davida i Alessii.

🌼 "Noc z nim 2" autorstwa Wiktorii Lange to romans z motywem sportowym, oraz druga część serii pod tytułem "Bokser".

🌼 Alessia zostaje uprowadzona w czasie walki Davida. Gdy mężczyzna nie może jej odnaleźć po walce i odkrywa, że została ona porwana, postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć. Tropy prowadzą do Włoch i ojca dziewczyny, który nie zdaje sobie sprawy, że David jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, aby odzyskać ukochaną.

Czy David zdoła odnaleźć Alessię?
Co takiego przed dziewczyną ukrywała jej matka?
Co kieruje ojcem Alessi?

🌼 Czytałam większość książek autorki i podoba mi się jej styl pisania, który jest lekki i przyjemny. Ta seria zawiera wątek sportowy, który nie jest zbyt częsty w książkach, a który bardzo lubię. Książka jest kontynuacją losów bohaterów, dlatego musicie najpierw zapoznać się z pierwszą częścią, zanim sięgniecie po tą.
W tym tomie mamy zdecydowanie więcej akcji niż w tomie pierwszym, oraz zdeterminowanego mężczyznę, który nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać dziewczynę, którą pokochał. Autorka wprowadziła również element zaskoczenia odkrywając tajemnicę z życia Alessi, której się nie spodziewałam. Bohaterowie zyskali moją sympatię, i nie mogę się doczekać, aż poznam zakończenie tej historii. Mam nadzieję, że trzecia część da nam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jeśli szukacie książki przy której możecie się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich problemach to ta seria was nie rozczaruje.

Zdecydowanie bardziej dramatyczna historia niż wcześniejszy tom. Dałabym nawet wyższą ocenę, ale coś mi się końcówka mało podobała przy powrocie bohaterów do Chicago. Chociaż można było się spodziewać, że była dziewczyna Davida namiesza ponownie w jego życiu. Z niecierpliwością będą czekać na kontynuację i zakończenie historii Alessii i Davida.

„Noc z nim 2” to bezpośrednia kontynuacja „Noc z nim” autorstwa Wiktorii Lange. Jest to również drugi tom serii „Bokser”.

Nie mogłam doczekać się kontynuacji tej serii. Pierwszy tom wzbudził we mnie mnóstwo emocji i byłam przekonana, że sięgając po tę część, już nic mnie nie zaskoczy, a historia bohaterów będzie „jasna i klarowna”. Nic bardziej mylnego. Autorka zagrała tu na emocjach, jak mało kto.

Z racji tego, że jest to bezpośrednia kontynuacja, nie będę przybliżać fabuły zarówno pierwszego tomu, jak i drugiego. Mogłabym niepotrzebnie chlapnąć czymś istotnym, a tego nie chciałabym zrobić. Dlatego serdecznie zachęcam was do poznania losów Davida i Alessi, a obiecuję wam, że się nie zawiedziecie. We mnie ta historia wzbudziła mnóstwo emocji.

W tej części akcja nabiera tempa już od pierwszych stron, a książka wciąga niemalże od razu. Mogłabym rzec, że prze do przodu i nie zatrzymuje się ani na chwilę, ale to nieprawda. Są momenty, w których zwalnia, ale są one po coś. Poza dobrą akcją dostaniemy również liczne plot twisty i tajemnice.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jaką przemianę przeszedł David. I to w tej części to on jest postacią, która zaskoczyła mnie najbardziej. Wywołał we mnie sporo emocji.

Uwielbiam pióro autorki, uwielbiam jej lekkość pióra, i to, jakie historię tworzy. Ile wkłada w nie czasu i jak bardzo wszystko jest spójne i dopracowane.

Ta seria jest, mimo iż jest emocjonująca, to jest na swój sposób cudowna. Mimo nagromadzonych emocji, otuliła mnie i pozwoliła w pełni rozkoszować się dobrze poprowadzona fabułą. Jestem naprawdę nią oczarowana. I polecam z całego serca!

• Erotyk