Słodkie pragnienia

Dominika Smoleń Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-04-20
2023-04-20

Chciałabym powiedzieć coś dobrego o tej książce, naprawdę. Szybkie historie romantyczne potrafią znaleźć miejsce w moim sercu... Ale nie ta. Ta niestety nie tylko mi się nie spodobała, a także niesamowicie wkurzyła.

Na początek jednak, żeby ułatwić Wam czytanie, proponuję grę, która wprowadzi Was w taki stan upojenia alkoholowego, że będą Was na noszach wynosić. Walicie za każdym razem, kiedy w tekście:
- jest wzmianka o tym, że Zet zostawił rodzinę;
- Maja Majewska jest nazywana z imienia i nazwiska;
- rodzina bohatera jest nazywana "Rodziną Majewskich";
- Hania wspomina o tym, że kocha kawę;
- Adrian stwierdza, że nikt nie może poznać tajemnicy "Rodziny Majewskich" (czyli tego, że jego mama nadal ma depresję po zniknięciu Zeta),dwa raz jeśli wspomni o artykułach jakie by się pojawiły, gdyby ktoś się dowiedział;
- któryś z bohaterów myśli o ruchaniu, dwa razy jeśli jest to zanim się spiknęli;
- Adrian nazywa Hanię "Cukiereczkiem";
- Hania nazywa Adriana "Przystojniakiem";
- Hania wspomina, że została zdradzona przez chłopaka i przyjaciółkę, dwa razy jeśli wspomni, ze przez to ma problemy z zaufaniem i nie chce się zakochiwać;
- Adrian określa usta Hani jako "słodkie usteczka";
- Hania wspomina, że jest z małej wsi;
- Hania narzeka, że ojciec nie zostawił jej matki, dwa razy jak podkreśli, że jest ona alkoholiczką;
- Adrian przypomina nam, że od zawsze zajmuje się matką i nigdy nie poznał ojca;
Uwierzcie, że możnaby wypisać więcej, ale nie chciałabym, żeby ktoś mi padł trupem...

Przechodząc jednak do samej treści to nie mam wiele do powiedzenia. Bohaterowie są głupi jak but - tak, obydwoje razem tworzą cały jeden but. Jakimś cudem idealnie odgadują myśli drugiej osoby, dają się ponosić popędom seksualnym wobec osób, których nie lubią, wiecznie czują potrzebę wyjaśniania bardzo dokładnie każdego szczegółu swojej myśli, w ten sposób powtarzając masę informacji jakby czytelnik był debilem, a przede wszystkim prezentują szkodliwą postawę wobec osób z depresją i problemami alkoholowymi. Jako, że mam (niestety) doświadczenie z bliskimi ludźmi o tych problemach, poczułam się bardzo dotknięta tym, że zostali opisani jak ostatnie potwory... Szczególnie, że cały ten dramatyczny wątek nie był potrzebny, jeśli miał być poprowadzony tak z dupy i do dupy. Kolejna autorka, która ciężkich doświadczeń używa jako podstawkę pod swój kubek, zamiast faktycznie napisać sensownych, głębokich bohaterów. I w ogóle to, że ogromne problemy jednego z nich załatwiła JEDNA, ŻAŁOSNA ROZMOWA tylko dlatego, że była z kimś, w kim zaczął się zachowywać... Gorzej jak głupie.

Akcja leciała na łeb na szyję, zwłaszcza na końcu. Miałam wrażenie, że książka była pisana na byle jak, byle napisać - ale autorka się chwali, że powstała w dwa tygodnie... To widać.

Zaznaczę też, że jest to poniekąd kontynuacja historii z książki "Candy" (której ja sama nie przeczytałam jeszcze),ale jej znajomość nie jest wymagana.

Nie chce mi się więcej pisać. Zmęczyła mnie ta książka. Bawiłabym się może nawet dobrze na trym krindżu, ale te określenia wobec matek Adriana i Hani oraz ich problemów... No nie. Zepsuły mi wszystko.

Recenzja 😍❤️

"Słodkie pragnienia" to historia o Adrianie który nie narzeka na brak pieniędzy, ale każdego dnia widzi jak jego matka się stacza przez to że Zed zniknął ponad 20 lat temu i mając nadzieję że on jeszcze wróci tym żyje Maja matka Adama.
Ich świat ma się zmienić bo ma z nimi zamieszkać Hania córka przyjaciela Mai.
Chłopak wszystko robi i jeszcze uszczypliwy dla dziewczyny aby wyniosła się z ich domu.
Chłopak nie chce aby dziewczyna dowiedziała się prawdy o jego matce.
Lecz sam nie wie czemu dziewczyna przyjechała akurat do Warszawy studiować nie zna jej przeszłości i zaczyna ją oceniać...
Jednak z czasem chłopak się zakochuje...

Czy ta dwójka może ze sobą być szczęśliwa?
Czy sekrety wyjdą na jaw i czy to coś zmieni w życiu tej dwójki?

Odsyłam do książki ❤️
Polecam w 100%!

Recenzja 😍❤️

Ich świat ma się zmienić bo ma z nimi zamieszkać Hania córka przyjaciela Mai.
Chłopak wszystko robi i jeszcze uszczypliwy dla...

Adrian mimo, że nie może narzekać na brak pieniędzy, czy chociażby sławy, bo poniekąd zawsze już będzie synem znanego rapera Zeda, nie jest szczęśliwy. Od zniknięcia jego ojca prawie dwadzieścia lat temu jego matka powoli stacza się w otchłań depresji. To Adrian od lat jest jej opiekunem. Troszczy się o to by jadła i brała leki. Jest zawsze kiedy go potrzebuje. Dlatego gdy w ich życiu pojawia się Hania młody mężczyzna zaczyna czuć niepokój. Jego wykreowana dla otoczenia bańka pozornie szczęśliwej rodziny może prysnąć, gdy dziewczyna pozna ich tajemnicę. Już od pierwszego dnia próbuje zniechęcić ją do pobytu w ich domu, jednak szybko przestaje być obojętny na jej urodę i na świeżość jaką wnosi w jego życie. Hania, która miała tylko na chwilę zatrzymać się u Milewskich również ulega przyciąganiu jakie ewidentnie panuje między nią a Adrianem. Czy tych dwoje może połączyć coś więcej niż chwila namiętności?

Ta historia choć pozornie opowiada o relacji między dwójką młodych ludzi nie pozwala zapomnieć o zmaganiach ich rodziców z różnymi zaburzeniami. Czy ta walka będzie miała szczęśliwy finał czy też nie, o tym musicie przekonać się sami..

"Słodkie pragnienia" autorstwa Dominiki Smoleń to słodko-gorzka historia Adriana i Hani.
Adrian Milewski jest synem znanej dziennikarki i bardzo popularnego rapera, który zniknął z jego życia, gdy ten był na jeszcze niemowlakiem. To wydarzenie sprawiło, że musiał bardzo szybko dorosnąć. Depresja jego matki sprawiła, że musiał zaopiekować się rodzicielką, a także zadbać o wizerunek medialny ich rodziny. Pewnego dnia matka oznajmia Adrianowi, że zamieszka z nimi Hania - córka jej znajomego.
Hania również nie miała łatwego życia. Dziewczyna mimo to jest bardzo żywiołowa i stara się czerpać z życia pełnymi garściami. Na początku nie zapałali do siebie entuzjazmem. Hania stara się doprowadzać do konfrontacji z Adrianem. Mimo to chłopak zaczyna zmieniać o niej zdanie i patrzeć na nią bardziej przychylnie.
Czy będą w stanie się polubić?
Czy skryty Adrian otworzy się na Hanię i będą w stanie stworzyć coś pięknego?
Aby się tego dowiedzieć musicie przeczytać tą słodką - gorzką opowieść z nutką erotyzmu, do czego szczerze zachęcam.
#słodkiepragnienia #dominikasmoleń #wydawnictwowaspos #waspos #słodkogorzkahistoria #erotyzm @waspos @dominika.smolen_autorka

46/52/2023 ig:@liber.tinea

“Słodkie pragnienia” to soczysty romans z elementami erotycznymi, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników tego gatunku literackiego. Napisana w bardzo obrazowy sposób powieść, przepełniona gorącymi scenami między dwojgiem młodych ludzi, pełnych żądz i pasji, zapewni Czytelnikom wielu radosnych chwil. Nieskomplikowana fabuła, w której pożądanie miesza się z gorzkimi doświadczeniami bohaterów pozwoli zatopić się w lekturze bez pamięci.

Adrian Milewski musiał bardzo szybko dorosnąć i stanąć na czele rodziny. Gdy był niemowlęciem jego ojciec, słynny raper, któregoś dnia wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Wcześniej nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw, więc matka chłopaka, niespodziewająca się nagłego zniknięcia swojego ukochanego męża, popadała z każdym rokiem w coraz większą depresję. Doszło do tego, że to dziecko musiało opiekować się rodzicem, więc dzieciństwo Adriana było z gruntu specyficzne. Poza opieką nad matką, musiał on też dbać o to, aby nic z ich prywatnych spraw nie docierało do mediów, które jak sępy czekały nieustannie na skrawki informacji o rodzinie porzuconej przez wielką gwiazdę estrady. Wszystko to sprawiło, że młody mężczyzna nie udzielał się towarzysko, a teraz wręcz z nadmierną przesadą odstrasza ludzi od siebie i rodzicielki. Poznajemy go w chwili, gdy Maja Milewska, rzeczona matka, bombarduje go nagłą wieścią, że niedługo zamieszka z nimi, tylko na krótki czas, córka jej dawnego znajomego. Tak oto w ich życiu pojawia się Hania. Dziewczyna również posiada ciężki bagaż doświadczeń i wraz z nim przyjeżdża do Warszawy, aby rozpocząć studia. Na start potrzebuje kilku dni w lokum Milewskich, aby spokojnie rozejrzeć się za pokojem do wynajęcia i za pracą. Nie spodziewa się, co będzie ją czekać na miejscu…

Adrian nie byłby sobą, gdyby nie dał odczuć przyjezdnej, że nie jest ona mile widziana w jego domu. Obawia się, że ma styczność z jedną z tych pustych kobiet, szukających taniej sensacji, próbującej zarobić przez przekazanie dziennikarzom łakomych kąsków o stanie zdrowia psychicznego matki. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie, musicie przekonać się sami, ale zapewniam Was, że w tej relacji aż iskrzy i wrze. Początkowa niechęć obojga powoli przeradza się w coś innego, a momenty, które wydarzyły się pomiędzy nimi, mogą spowodować szybsze bicie serca ;)

Tak jak wspomniałam we wstępie, książkę polecam osobom, które lubują się w tym gatunku literackim. Wielokrotnie podkreślam w swoich opiniach, że tego typu literaturę uważam za świetną rozrywkę, dającą rozluźnienie po trudnym dniu. Jeśli potrzebujesz publikacji, która ma Cię rozwijać, czy uduchawiać, to lepiej sięgnij po inną pozycję. Choć nie brak w “Słodkich pragnieniach” spojrzenia na większe problemy życiowe i psychologiczne, to jednak jest to powieść nieskomplikowana i niewymagająca od Odbiorcy wchodzenia na intelektualne, mentalne czy jeszcze inne wyżyny. Czyta się tę książkę szybko i przyjemnie, więc osobom zdecydowanym do sięgnięcia po nią i uzbrojonym w powyższą wiedzę życzę słodkiej lektury!

46/52/2023 ig:@liber.tinea

Historia dwojga młodych ludzi, którzy musieli szybko dorosnąć.
Adrian to syn zaginionego rapera ZETA i dziennikarki Mai Milewskiej. Jego mama , zmaga się z depresją, dlatego Adrian opiekuje się nią przez 24 h . Z racji tego, że media śledzą ich losy, chłopak za wszelką cenę ukrywa problemy matki, aby żadna informacja nie wyciekła na zewnątrz. Rezygnuje ze swoich marzeń i "zamyka" się w mieszkaniu razem z matką , aby móc ją pilnować i chronić. Jedyną osobą, którą wpuszcza do swojego świata jest jego przyjaciel, na którego zawsze może liczyć.
Pewnego dnia w ich mieszkaniu pojawia się młoda studentka, która chwilowo zamieszka z nimi. To córka przyjaciela Mai Milewskiej. Dziewczyna podejmuje studia w Warszawie, a tak naprawdę próbuje ułożyć sobie życie w stolicy, z dala od rodzinnego domu, w którym też nie dzieje się zbyt dobrze.
Młodzi trzymają się na dystans, oboje chronią swoją prywatność. Artur za wszelką cenę, pragnie zniechęcić Hanie do siebie.
Czy dadzą sobie szansę?
Czy Artur otworzy się przed dziewczyną i zaufa jej na tyle, by dopuścić ją do swoich sekretów?

Dominika Smoleń stworzyła historię bardzo prawdziwą. Bohaterowie, którzy zmagają się z problemami dnia codziennego, stają się nam bliscy. Autorka pokazuje, że mimo trudności i problemów, w końcu zaświeci słońce i będziemy mogli odnaleźć rozwiązanie naszych problemów, zwłaszcza gdy u boku mamy ukochaną osobę i oddanych przyjaciół.
W połowie książki chciałam się poddać. Jednak nie lubię zostawiać niedokończonych spraw, więc czytałam dalej. Warto było, tak mnie wciągnęła relacja Adriana z Hanią, że nie zauważyłam, kiedy doszłam do ostatniej kropki. Im bliżej tym akcja bardziej się rozkręca.

Historia tych młodych ludzi , pokazuje, że dwoje osób tak doświadczonych życiowo, może wzajemnie sobie pomóc, potrzebne jest do tego zaufanie i determinacja.

Zachęcam do lektury.

Historia dwojga młodych ludzi, którzy musieli szybko dorosnąć.

Dobry wieczór😊
Dzisiaj wieczorową porą znalazłam czas ,aby tu do was przyjść 😁
Robi się ciepło i pracę na ogródku się zaczęły,a i powoli rośnie u mnie bez no w końcu 😆
Kocham zapach Bzu oraz lawendy 😍

Współpraca reklamowa Wydawnictwo WasPos

Z piórem Dominika Smoleń - strona autorska ,znam się bardzo dobrze i zawsze czyta mi się jej książki przyjemnie 😊
Plusy za okładkę ,bo skradła mi serce od ,kiedy ją zobaczyłam 😁

Słodkie pragnienie

Znana dziennikarka zachodzi w ciąży ze znanym raperem
Owocem ich miłości jest syn, którego nazwali Adrian .
Jednak niedługo po narodzinach sielanka się kończy,a ojciec znika bez śladu 🤷‍♀️
My poznajemy Adriana jako dorosłego chłopaka, który całe swoje życie poświecił opiece nad matka ,która pogrążona w depresji nie była w stanie już normalnie funkcjonować .
Wie, że ma cudownego syna, cześć zaginionego ukochanego lecz nigdy nie udało się jej zapomnieć
Chłopak zawsze musi przemyśleć swoje kroki aby znów jego rodzina nie była ma językach całej polski
Pewnego jednak dnia matka oznajmia mu ze wprowadzi się do nich córka córka jej znajomego
Oczywiście ze nie podoba mu się ten pomysł
Dlatego tez na pierwszym spotkaniu z Hania nie ma zamiaru tego ukrywać
No wrażenie zrobił niezłe ,sama Hania zaczęła mieć wątpliwości czy na pewno to dobry pomysł
Ale wie, że to dla niej szansa na lepsze życie .
Chce tylko robić swoje i nie wchodzić z nim w konfrontacje
Mija czas i Adrian zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na dziewczynę
W końcu, to młoda i niesamowicie piękna kobieta .
Zaczyna rozumieć, że nie uda mu się sprawić by ta zapomniała o jego wybryku podczas ich pierwszego spotkania .
Zamierza zrobić wszystko, aby móc się do niej zbliżyć
Razem przejdą wiele
Będą wzloty i upadki ale czy wyniknie z tego coś więcej?
Czy dziewczyna mu wybaczy?
Czy razem dojdą do czegoś wielkiego?
Co będzie dalej i jakie tajemnice wyjdą na jaw ?
Czy wstawka o ojcu Adriana była bezcelowa?
Tego musicie dowiedzieć sie sami
Książka nie jest długa ale bardzo wciągająca
Nietypowa historia i świetne wykonanie
Czego chcieć więcej?

Dobry wieczór😊
Dzisiaj wieczorową porą znalazłam czas ,aby tu do was przyjść 😁
Kocham zapach Bzu oraz lawendy 😍

Współpraca reklamowa Wydawnictwo WasPos

Plusy za okładkę...

Wpadam dziś do was z recenzją książki autrostwa Dominiki Smoleń "Słodkie pragnienia" którą miałam okazję przeczytać dzięki uprzejmości wydawnictwa @waspos za co bardzo dziękuje 💙💚💜

Adrian Milewski to syn rapera zaginionego wiele lat temu oraz znanej dziennikarki. Jego mama od lat pogrążona jest w depresji po utracie ukochanego.
Chłopak wziął na swoje barki opiekę nad nią, uważając że to jego obowiązek. Trwa przy niej, jednocześnie odgradzając się grubym murem by nie pokazać otoczeniu z czym musi zmagać się każdego dnia.

Hania to młoda dziewczyna, która przyjeżdża na studia do Warszawy. Zatrzymuje się u Adriana i jego mamy, która jest dawną znajomą jej ojca.
Początko chłopakowi nie jest to jednak na rękę co jawnie okazuje. Z czasem coś się jednak zmienia. Dziewczyna powoli zaczyna burzyć mur którym szczelnie otoczył się Adrian wzbudzając w nim uczucia jakich się nie spodziewał.
Co wyniknie z tej znajomości? Czy Hani uda się odryć tajemnice jakie skrywa chłopak? Czy Adrian przekona do siebie dziewczynę? Czy Hania pozwoli mu się do siebie zbliżyć mimo, że wcześniej nie traktował jej najlepiej? I czy obojgu uda się znaleźć w tej relacji ukojenie i szczęście?
Wiele pytań kłębiło się w mojej głowie podczas czytania tej historii. A powoli autorka dawała mi na nie odpowiedzi.

"Słodkie pragnienia" to historia o dwojgu młodych ludzi których życie nie rozpieszczało. Zarówno Adrian jak i Hania niosą na swoich ramionach duży jak na swój wiek bagaż doświadczeń. A do tego przez wiele lat każdego dnia musieli się zmagać z problemami o których nie chcieli nikomu mówić.

Autorka pokazuje nam ich losami, że czesto w życiu jest tak, iż te złe i trudne doświadczenia przeplatają się z tymi dobrymi. I że mimo iż los rzuca nam pod nogi kłody i potrafi nas ranić boleśnie doświadczając to bywa także przewrotny i w najmniej spodziewamym momencie stawia na naszej drodze kogoś kto może nam osłodzić codzienność i dać szczęście. To od nas zależy czy otworzymy nasze serce na miłość i o nią zawalczymy, czy bedziemy tkwić w miejscu nie pozwalając sobie na coś pięknego i dobrego.
Dominika Smoleń wykreowała niezwykle prawdziwych bohaterów, którzy stali mi się bliscy i których losy śledziłam z zaciekawieniem. Stworzoną przez siebie historę skłania do reflekcji i daje nadzieje. Pokazując że nawet w trudnym dla nas czasie zza chmur może wyjść słońce. A mając u boku kogoś kto nas kocha i wspiera łatwiej walczyć z przeciwnościami. Cieszę się że miałam okazję przeczytać tę ksiażke, a wam kochani gorąco polecam "Słodkie pragnienia"
#recenzja #slodkiepragnienia #ksiazkapelnaemocji #dominikasmolen #czytamirecenzuje #wydawnictwowaspos #recenzjanadzis #mojarecenzja #opiniaoksiazce #czytampolskichautorw #czytambolubie #czytamlegalnie #polacamksiazke #romans #przeczytajksiazke #review #bookreview #resdbook #resdingtime

Chłopak wziął na swoje barki opiekę nad nią,...

📜RECENZJA 📜

Adrian jest synem znanej dziennikarki i sławnego rapera,który ponad dwadzieścia lat temu zniknął bez śladu.Od tamtego momentu chłopak zamiast cieszyć się życiem i korzystać z młodości podjął się opieki nad matką pogrążona w depresji.Choć starają się wieść normalne życie to prawda jest zupełnie inna.Adrian otoczył się murem i ukrywa swoje prywatne zycie z obawy ,że jego rodzina mogła by znowu być na językach całej Polski.
Kiedy matka oznajmia mu ,że na jakiś czas zamieszka z nimi córka jej dobrego znajomego ,Adrianowi ten pomysł zupełnie się nie podoba.

Hania przyjeżdża do Warszawy, aby rozpocząć studia dziennikarskie.Dla dziewczyny jest to rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu.Już pierwsze spotkanie z Adrianem nie należało do przyjemych.Chłopak nie ukrywa,że jej obecność mu przeszkadza i od pierwszych chwil okazuje niechęć do zaistniałej sytuacji.
Jednak Adrian z czasem zaczyna postrzegać Hanię zupełnie inaczej....Dziewczyna zaczyna mu się podobać, lecz czy uda mu się zatrzeć złe pierwsze wrażenie.....

,,Słodkie poragnienia,, to historia dwójki młodych ludzi, którzy na swoich barkach dźwigają ogromny bagaż doświadczeń. Historia o samotnym zmaganiu się z problemami dnia codziennego.O ukrywaniu prawdy I strachu przed jej wyjawieniem. O zrezygnowaniu ze swoich planów,szczęścia i życia na rzecz pomocy I wsparcia najbliższym.O poświęceniu wszystkiego, aby zapewnienić bezpieczeństwo i opiekę.O żalu, poczuciu odrzucenia I braku zainteresowania. O rozterkach ,dylematach I trudnych decyzjach.
Historia o powoli rodzącym się uczuciu pomimo przeciwności losu.O pragnieniu bliskości ,miłości ,stabilizacji.O chęci zmiany swojego życia, obdarzeniu zaufaniem ,daniu sobie szansy na normalność i szczęście.O facynacji ,chemii I pożądaniu.

Do sięgnięcia po książkę skusiłam się dzięki intrygującemu opisowi i oczywiście okładce, która od razu zwróciła moją uwagę.
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, jednak wiem,że z chęcią sięgnę po inne jej książki.Autorka stworzyła życiową powieść z ciekawą fabułą, która zaskakuje i wciąga już od pierwszych stron. Z dość dynamiczną akcją przy której nie sposób się nudzić.Napisaną przyjemnym I lekkim w odbiorze stylem.Bohaterowie fajnie wykreowani, których losy śledziłam z zaciekawieniem. Obydwoje pogubieni ,chcący od życia więcej niż zaoferował im los.Choć mają zupełnie inne oczekiwania wobec siebie to połączyło ich nie tylko pożądanie,ale też uczucie I miłość. A piętrzące się problemy tylko umocniły ich w tym ,że razem mogą wiele.
Książka w której nie zabraknie docinek I potyczek słownych, a także gorących scen, pełnych pożądania, namiętności I chemi napisanych ze smakiem I wyczuciem.
Słodko-gorzka powieść, która porusza ważne życiowe problemy, z zakończeniem które zaskakuje, a jednocześnie pozostaje otwarte na być może kontynuację ...Nie ukrywam że z przyjemnością poznała bym dalsze losy bohaterów.

📜RECENZJA 📜

„Słodkie pragnienia” to moja pierwsza przeczytana książka autorstwa @dominika.smolen_autorka

I powiem wam szczerze, że miałam ochotę w połowie wrzucić ją przez okno, bo tak mnie irytowała główna bohaterka. W związku z tym ,że lubię kończyć to co zaczynam, postanowiłam przeczytać do końca i zobaczyć jak potoczą się dalsze losy Hani i Adriana.

Główną bohaterką książki jest Hania, która przyjeżdża do Warszawy, aby rozpocząć tam studia. Dziewczyna zatrzymuje się w domu przyjaciółki swojego taty z lat szkolnych. Maja Milewska i jej syn Adrian Milewski są rodziną popularnego rapera, który kilka miesięcy po pojawieniu się syna na świecie (19 lat temu) zniknął z ich życia. Jego los nie jest znany do dziś. Matka Adriana nie radzi sobie z życiem, popada w stany melancholii, w stany depresyjne. Chłopak niestety nie może ani pracować, ani podjąć dalszej nauki, ponieważ opiekuje się „chorą” matką.
I w to wszystko wkracza Hanka.
Główna bohaterka ma Piękną buzię i zjawiskowe ciało. Jest wybuchowa, pełna energii, pyskata. Już od początku między tą parą iskrzy. I oczywiście dochodzi z czasem do zbliżenia.

Ale teraz może co nieco na temat dziewczyny. Co mi się w niej nie spodobało?
Hania przyjechała do Warszawy, jako dziewczyna z zasadami. A już będąc na miejscu stała się wulgarna, zgryźliwa, sarkastyczna. Ciągle powtarza, że chce się zabawić, uwodzi Adriana, jest nastawiona tylko na seks. Wodzi go za nos, gra jego uczuciami. Sama nie wie czego chce i ma ciągłe dylematy.
Dla mnie to coś pomiędzy:
" czy być dupodajką i zaliczać facetów" czy może zdecydować się na romantyczą relację z Adrianem, który się w niej zakochuje. Dla mnie wybór byłby prosty.

Tymczasem Adrian jest „piękny z widoku i doskonały z charakteru”. Jest typem romantyka, szuka ciepłej osoby, która pomoże mu wyjść z tej patowej sytuacji i zmotywuje go do dalszego działania. Jest rodzinny i opiekuńczy.
Bardzo chce stworzyć z Hania trwały związek. Czy mu się to uda???!!!

Musicie sami się przekonać.

Ostatnie 70 - 80 stron fabuła idzie ciut do przodu i co nieco się wyjaśnia. Szkoda, że tak późno. Fajnie byłoby przeczytać jak dalej potoczyły się ich losy.

Mnie osobiście ta książka nie powaliła, ale mam Zamiar przeczytać jeszcze inne powieści tej autorki. Być może będą mi one bliższe.

Główną bohaterką książki jest...

• Nowości 2023
  • Od wydawnictwa
  • Domowa kolejka do przeczytania :)
  • Współpraca
  • Przeczytane#2
  • Romans

Dodaj cytat z książki Słodkie pragnienia