Pause

Okładka książki Pause Kylie Scott
Okładka książki Pause
Kylie Scott Wydawnictwo: Kylie Scott Cykl: Larsen Bros (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Larsen Bros (tom 2)
Pause
Kylie Scott
2021-04-13
2021-04-13
romance adult new adult Contemporary Romance fiction

[...]
Wrażenie, że naprawdę mnie widzi, podczas gdy ja tak długo nie istniałam, jest oszałamiające. Byłam pacjentką, problemem, wszystkim oprócz silnej, zdolnej kobiety z bijącym sercem z pragnieniami i potrzebami.
[...]
​Miłość to taka dziwna rzecz. Cały pomysł związania się z kimś. Nie ma gwarantowanego zwrotu, jest tylko szansa na dawanie. I wkładamy całe serce i duszę w tę sytuację, mając nadzieję na najlepsze.
To wielki skok wiary. Miło widzieć, że niektórym może się to udać.
[...]
— 𝘾𝙝𝙤𝙙ź, 𝘼𝙣𝙣𝙤. 𝙎𝙥𝙧𝙤́𝙗𝙪𝙟𝙢𝙮. 𝙉𝙞𝙚 𝙥𝙤𝙯𝙬𝙤𝙡ę 𝙘𝙞 𝙪𝙥𝙖ść.

𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗔 𝗢𝗣𝗢𝗪𝗜𝗘ŚĆ 𝗭 𝗢𝗗𝗣𝗢𝗪𝗜𝗘𝗗𝗡𝗜Ą 𝗗𝗢𝗭Ą 𝗛𝗨𝗠𝗢𝗥𝗨 !
"𝗣𝗮𝘂𝘀𝗲", druga książka z serii Larsen Brothers, spodoba się czytelnikom, którzy lubią złożoną historię przezwyciężania straty i ponownego odnajdywania radości. Chociaż każdą książkę z tej serii można czytać jako samodzielną , gorąco polecam przeczytanie serii od początku, aby móc cieszyć się każdym niuansem historii tych bohaterów .
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !

• 2023 miszmasz