Maybe You

Okładka książki Maybe You Weronika Ancerowicz
Okładka książki Maybe You
Weronika Ancerowicz Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Westwood Academy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Westwood Academy (tom 2)
NieZwykłe
2023-04-19
2023-04-19
9788383205991
New Adult Enemies to lovers Liceum High School Szkoła Sekret

1961 ocen

Podobnie jak pierwszą część Maybe You odsłuchałam na Storytel. Dzięki dylogii Westwood Academy w końcu polubiłam się z audiobookami i nie mogłam przestać słuchać chcąc poznać losy bohaterów.

Trudna ale poruszająca, pokrzepiająca i momentami łamiąca serce historia o walce o siebie. O tym jak pozory mogą mylić. O tym, że to co myślą ludzie jest stawiane ponad własne szczęście i wyłamywaniu się się z tych schematów. O tym, że timing is a b****. Przez całą książkę kibicowałam Natalie i Blaisowi żeby każde z nich miało swój happy end bo do samego końca Maybe You trzyma w napięciu czy on nastąpi.

Według mnie lektura nie tylko dla młodzieży ale też dla rodziców jako poradnik czego nie robić.

Zdecydowanie czekałam, aby przeczytać tą cześć i mimo wszystko trochę mnie rozczarowała. Liczyłam na to, że kiedy Blaide się o wszystkim dowie wykaże się większą dojrzałością niż Gavin. Liczyłam na większą dynamikę.

Książka ukazująca jak cenne jest nasze zdrowie psychiczne. Jak dobrze jest mieć osobę której można zaufać i do której zawsze można uciec. Jednak tak naprawde tylko my sami możemy się uratować, nikt nie uratuje nas za nas. Tylko my sami możemy być dla siebie ratunkie. Tylko JA mogę się uratować

Uważam że ta część z seri „Westwood Academy” jest lepsza od poprzedniej

Uważam że ta część z seri „Westwood Academy” jest lepsza od poprzedniej

polecam

polecam

Pomimo, że przeczytałam już 250 różnych książek to akurat ta wzbudziła we mnie szereg skrajnych emocji przy jej czytaniu. Książka poruszająca bardzo ważne tematy. Pokazuje czego ludzie nie zrobią dla zaspokojenia własnych niespełnionych ambicji. Polecam przeczytać!

Tak jak pierwsza część bardzo mi się podobała
Przyjemna do czytania ;)

Tak jak pierwsza część bardzo mi się podobała
Przyjemna do czytania ;)

Tak jak pierwsza część, tak i ta skradła moje serce.
Mogłam być i przeżywać razem z uczniami Westwood Academy ich doświadczenia, podejmowanie bardzo ważnych i trudnych decyzji oraz ich skutki.
Pokazuje, że każdy ma gorsze chwile i radzi sobie z nim tak jak potrafi, ale nie zawsze odpowiedni sposób.

Myślę, że warto zapoznać się z tą historią, nie tylko dla rozrywki, ale też by zobaczyć jaki wpływ na nas mają rodzice, przyjaciele, wrogowie, ale też środowisko zewnętrzne.

Tak jak pierwsza część, tak i ta skradła moje serce.

Myślę, że warto zapoznać się z tą historią, nie tylko dla rozrywki, ale też...

Książka jest naprawdę super, mimo to trzeba nastawić się na nią dobrze psychicznie bo należy do literatury, która mówi o ciężkich problemach. Mimo wszystko, humor był zachowany i wszystko się równoważyło. Naprawdę serdecznie polecam wszystkim czytelniczkom/ czytelnikom ❤️

Mega książka polecam każdemu kto lubi motyw enemis to lovers. Kocham historię Blaisa i Natali całym sercem i na pewno przeczytam tę książkę jeszcze wiele razy.