Mój kumpel jest dziewczyną

Okładka książki Mój kumpel jest dziewczyną Weronika Ancerowicz
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Mój kumpel jest dziewczyną
Weronika Ancerowicz Wydawnictwo: NieZwykłe literatura młodzieżowa
Young Adult Liceum High School Przyjaciele Slow burn 13+

Wyróżniona opinia i

Mój kumpel jest dziewczyną

przeczytanych książek 64 napisanych opinii 63

Lekka, przyjemna i szybko się czyta.
Coś innego niż typowe młodzieżówki o wyścigach :)

Lekka, przyjemna i szybko się czyta.
Coś innego niż typowe młodzieżówki o wyścigach :)

dosyć typowy scenariusz fabuły, styl pisania autorki strasznie mnie irytował, sama pisałam tak w 6 klasie podstawówki! dosłownie. Sky i Gabriel byli często strasznie irytujący i całe te podchody między nimi potrafiły doprowadzić do szału. jednakże szybko się czytało, a akcja była na tyle nieskomplikowana, że dość przyjemnie się czytało

Mega fajna, taka lekka książka

Mega fajna, taka lekka książka

Lekka książka , a więc nie rozwali Ci mózgu. Taki trochę infantylny styl pisania . Nie czytałam innych książek tej autorki więc nie wiem jak z resztą. Trochę tytuł taki nie bałdzo , bo jak ktoś pytał "co teraz czytasz ?" i odpowiadałam to mieli takie "ummm" . To brzmi tak trochę ...gejowsko? ( NIE MAM NIC DO OSÓB LGBT) Chodzi o to , że to wgl nie mówi o tym o czym jest książka. Ogólnie książka spoko oprócz tego co napisałam powyżej :3

Witam wszystkich ;)
O rany. Co tu się działo.
Sky Johnson, chyba największa chłopczyca ze Stanów Zjednoczonych, zakochała się w chłopaku. I to nie jakimś randomowym chłopaku, tylko w JEJ NAJLEPSZYM PRZYJACIELU.
Napisana fajnym językiem, szybko się czyta, bez przekleństw: Autorka zasługuje na order Super Pisarki xd

( P.s. Bardzo dziękuję za plusy 😄❤️)

Witam wszystkich ;)
O rany. Co tu się działo.

( P.s. Bardzo dziękuję za plusy 😄❤️)

polecam

polecam

Mój kumpel jest dziewczyną, to książka Weroniki Ancerowicz, która napisała bestselową dylogię Westwood Academy, którą pokochali miliony czytelników.
Bardzo polecam dla czytelników od trzynastego roku życia. Książka opowiada o dorastaniu, więc jest to trudny temat dla takiej np ośmiolatki.
Książka wyciągnęła mnie z bardzo długiego zastoju, więc na to również mogę wam ją polecić.
Tak samo jak reszta książek Werki, ta jest boska, mimo że aktualnie to nie jest mój typ książki, nadal ją lubię i będę ją polecać.

Jedna z tych historii, które przyprawiają o szybsze bicie serca, radość, zauroczenie i nie ma w tym odrobinki seksu, co jest wyjątkowe w książkach tego typu.

Wspaniała historia pokazująca, że każde brzydkie kaczątko kiedyś zmienia się w piękność. I każda z nas może przeżyć miłość życia z tym jedynym, wymarzonym. Wystarczy jedynie wiara w siebie.

Super książka

Super książka

„𝑫𝒍𝒂 𝒘𝒔𝒛𝒚𝒔𝒕𝒌𝒊𝒄𝒉 𝒅𝒐𝒓𝒂𝒔𝒕𝒂𝒋𝒂̨𝒄𝒚𝒄𝒉 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒘𝒄𝒛𝒚𝒏.
𝑵𝒊𝒆 𝒃𝒐́𝒋𝒄𝒊𝒆 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒛𝒎𝒊𝒂𝒏.
𝑺𝒕𝒂𝒏́𝒄𝒊𝒆 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒂𝒖𝒕𝒐𝒓𝒌𝒂𝒎𝒊 𝒘ł𝒂𝒔𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒐𝒑𝒐𝒘𝒊𝒆𝒔́𝒄𝒊.”

《 Rᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ 》
Do tej książki miałam trzy podejścia. Za każdym razem odczuwałam takie same wrażenia i odstawiałam, bo nie dałam rady tego czytać. Ale za trzecim razem stwierdziłam, że jednak dam szansę tej książce i przymuszę się do jej przeczytania.

Z początku czułam ogromne zażenowanie, zachowanie Sky bardzo mnie odrzucało i przez to było mi jeszcze ciężej przekonać się do jej czytania. Ale moje podejście zmieniło się gdy Sky wyjechała na wakacje.

Wtedy ta książka bardzo zaczęła mi się podobać i bardzo przyjemnie się ją czytało. Sky czasem nadal była irytująca, ale zaczęła zachowywać się jak calkiem inna osoba, nie była już taka wkurzająca. Gdy wróciła do siebie można było zauważyć, że przeszła ogromną przemianę. Nie tylko pod względem ubioru i wyglądu, ale także charakteru i myślenia.

Na ogół niezbyt lubię motyw friends to lovers, ale w tej książce naprawdę mnie zaciekawił. Jest to książka, która pokazuje dorastanie, jak radzi sobie z nim główna bohaterka. Pokazuje pierwszą miłość, zmieniające się uczucia względem przyjaciela, że jednak znaczy dla niej coś więcej. Pokazuje także siłę przyjaźni. Jak ciężko jest przetrwać rozłąkę z kimś, kogo mamy na codzień, a nagle musimy rozstać się na tak wiele tygodni. Po tak długim czasie i braku kontaktu, gdy bohaterowie spotykają się ponownie ich przyjaźń nadal trwa.

„𝑫𝒍𝒂 𝒘𝒔𝒛𝒚𝒔𝒕𝒌𝒊𝒄𝒉 𝒅𝒐𝒓𝒂𝒔𝒕𝒂𝒋𝒂̨𝒄𝒚𝒄𝒉 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒘𝒄𝒛𝒚𝒏.
𝑵𝒊𝒆 𝒃𝒐́𝒋𝒄𝒊𝒆 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒛𝒎𝒊𝒂𝒏.
𝑺𝒕𝒂𝒏́𝒄𝒊𝒆 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒂𝒖𝒕𝒐𝒓𝒌𝒂𝒎𝒊 𝒘ł𝒂𝒔𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒐𝒑𝒐𝒘𝒊𝒆𝒔́𝒄𝒊.”

《 Rᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ 》

Z początku...