Nasza wina

Okładka książki Nasza wina Mercedes Ron
Okładka książki Nasza wina
Mercedes Ron Wydawnictwo: HARDE Wydawnictwo Cykl: Trylogia winnych (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

37/2024

Po nudnym 2 tomie, tutaj chociaż coś się działo

Również ekscytującą historia jednak końcówka już mnie męczyła

Również ekscytującą historia jednak końcówka już mnie męczyła

Lepsza część od drugiej. Zakończenie na plus należało im się, ale tych "nieszczęść" było trochę za dużo. I zachowanie głównych bohaterów było już trochę męczące.

super zakonczenie i to co sie dzieje w srodku to jest hit

super zakonczenie i to co sie dzieje w srodku to jest hit

Ze wszystkich części ta podobała mi się najbardziej, wzbudzała największe emocje od samego początku. Cieszę się z takiego zakończenia

Kurcze muszę przyznać, że ta książka zaskoczyła mnie tym jak wymęczyła mnie emocjonalnie. Naprawdę czułam jakiś ciężar przez to jak cierpieli i Noah i Nick. To co mnie wkurzyło to ilość tych wszystkich nieszczęść. Ludzie, którzy w teorii mają ochronę a jednak średnio raz na tydzień ochrona zawala... Dziwny zbieg okoliczności. Poza tym w miarę fajne pokończenie wątków. Na takie zakończenie zasługiwali ;) Polecam trylogie

W moim odczuciu najlepsza z całej trylogii. Może aż trochę za bardzo wypchana "nieszczęśliwymi sytuacjami", ale dzięki temu nie było kiedy się nudzić w trakcie czytania. Podsumowując całość, czyta się lekko i dobrze, historia wciąga, bohaterzy są specyficzni, ale można się do nich przyzwyczaić i polubić. Czytałam zdecydowanie z przyjemnością, polecam!

„Dlaczego nie krzyczał? Albo nic nie mówił? Dlaczego nic do mnie nie powiedział? To milczenie mnie dobijało”.
Noah, nie była tą samą, co w pierwszej części, mam na myśli, to, że była dziewczyna z charakterem, w dodatku z pazurem, tutaj w żaden sposób, tego nie pokazała. Absolutnie nic. Myślałam, że im dalej w las, to będzie lepiej, widocznie nie.
„Planowałem z nią szczęśliwe życie, przewidując, że nie będzie ono spokojne. Nie byłem idiotą, wiedziałem, że nasz związek nie okaże się sielanką, ale większość problemów, z jakimi się borykaliśmy, pochodziła od osób trzecich”.
Nicolas, ten chłopak podobnie jak Noah sprawił, że jeszcze bardziej, się nudziłam. Jego sposób bycia nie był już praktycznie w ogóle, tak taki interesujący, tym bardziej w żaden sposób pociągający. Nick nie był tak dobrze wykreowany, jak wcześniej, no cóż, szkoda.
Nasza Wina bardzo mnie zawiodła, naprawdę myślałam, że zakończenie tej całej historii będzie świetne, nie było pod najmniejszym względem. Miałam wrażenie, że całe to napięcie i chemia między głównymi bohaterami, się wypaliła, chociaż, już to czułam w drugiej części, mniejsza o to. Przez całą lekturę nudziłam się, jak mops, mimo że książka jest małym grubaskiem, liczy prawie sześćset stron. Szczerze mówiąc, nie zaprzeczę, autorka się bardzo rozpisała, natomiast totalnie nie było żadnych zwrotów akcji, wątki zostały bardzo spłaszczone, a szkoda. Mieliście kiedyś nadzieję, że ostatni tom będzie lepszy od poprzedniego? Ja miałam, ale się ostro przejechałam.

Wattpad#MercedesRon#podwójnaperspektywa#somplikowanarelacja#dwatotalneprzeciwieństwa

...

Wydaje się, że nic już nie uratuje związku Nicka i Noah. Jak wiele będą musieli przejść, by się przekonać, czy rzeczywiście są dla siebie stworzeni? A może wręcz przeciwnie - życie osobno jest tym, co naprawdę im odpowiada? Jak zapomnieć o gorącym uczuciu i wymazać wspomnienia wytatuowane na sercu? Noah i Nick nie są już razem. Ale przewrotny los ciągle przecina ich ścieżki. Czy uwolnią się od przeszłości i zaczną od nowa?
Trzecia i ostatnia część historii Nicka i Noah. Historia ich burzliwej miłości pełnej zawirowań , upadków i niespodziewanych zdarzeń , dobiegła do szczęśliwego końca.
Cieszę się . że autorka zakończyła ich historię happy endem ... i żyli długo i szczęśliwie otoczeni miłością i tymi , którzy ich kochali. :)

NASZA WINA"TRYLOGIA WINNYCH
Moja ocena 9/10☆
Nadszedł czas na podsumowanie trzeciej części Trylogii winnych pt" Nasza wina"
Pierwsza część jak dla mnie była rewelacja, druga część była troszkę mniej wciągająca,natomiast ostatnia znowu spowodowała, że nie umiałam się oderwać. Bohaterowie na nowo mnie do Siebie przekonali i ta część była mega wzruszająca. Nick po zerwaniu z Noah wyjechał do Nowego Yorku,pracować w firmie swojego dziadka, wyjechał aby zapomnieć o zdradzie jakiej dopuściła się dziewczyna.Ale jak zapomnieć kiedy co i rusz na siebie wpadają, na ślubie swoich przyjaciół ,no i dziwnym trafem okazuję się, że to wlasnie kobieta bedzie u niego pracować. Mówię wam było gorąco.
AUTORKA odpowiedziała nam Pięknie na wszystkie pytania jakie namnożyły się od pierwszej części, dzięki temu nie czułam niedosytu po przeczytaniu historii do końca. Relacja Nicka I Noah jest jak jazda na rollercoasterze bez trzymanki.Ciagłe wzloty i upadki,powroty i rozstania ,no jak dla mnie genialna dawka emocji .
I jak to bywa przy wielkiej miłości, nie brakuje łez, ale na ich otarcie Wam powiem,że było warto to przeczytać. Ale jeśli mam być szczera całą tą historię dałoby się zamknąć w dwóch częściach. Ta druga była za bardzo rozwleczona i To spowodowało, że w pewnym momencie nie wiedziałam czy sięgnę po kolejną. NA szczęście Zdecydowałam się na TAK i to był dobry wybór. Co do epilogu,myślę, że i tutaj Autorka poradziła sobie świetnie. Takie zakończenie im się Należało..
Bardzo dobra seria,polecam 😊

NASZA WINA"TRYLOGIA WINNYCH
Moja ocena 9/10☆
Nadszedł czas na podsumowanie trzeciej części Trylogii winnych pt" Nasza wina"

• Do kupienia

Mercedes Ron Nasza wina Zobacz więcej