30 zachodów słońca, w których można się zakochać

Okładka książki 30 zachodów słońca, w których można się zakochać Mercedes Ron
Okładka książki 30 zachodów słońca, w których można się zakochać
Mercedes Ron Wydawnictwo: HARDE Wydawnictwo Cykl: Bali (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bali (tom 1)
30 sunsets para enamorarte
HARDE Wydawnictwo
2023-10-25
2023-10-25

Tytuł : 30 zachodów słońca, w których można się zakochać. Saga Bali. Tom I.
Autor : Mercedes Ron
Wydawnictwo Harde
Data premiery : 25.10.2023r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :
Czy możliwa jest miłość z datą ważności?
Ona - dwudziestotrzyletnia piękność z Bali, która z pewnych powodów musi zostać na wyspie. On - trzydziestoletni nieziemsko przystojny pilot prywatnych linii lotniczych z Anglii. Przyleciał do raju dla surferów na wakacje, żeby uciec od przytłaczającego go problemu.
Ona pragnie, by jej pierwszy mężczyzna był tym ostatnim.
A on wkrótce wyjedzie. Oboje nie planowali się zakochiwać. Lecz nie potrafią powstrzymać wzajemnej siły przyciągania i namiętności, jakiej dotąd nie znali. Mają dla siebie tylko trzydzieści dni. Tylko tyle czy aż tyle, by zmieniło się wszystko na zawsze? Żadne z nich nie jest gotowe na to, co się wydarzy...

"Niektórzy mówią, że możemy zakochać się w kimś od pierwszego wejrzenia. Inni wierzą w dwie połówki jabłka, w bliźniacze dusze lub w czerwoną nić, która łączy dwie osoby i sprawia, że kiedyś się spotykają. Nie miałam pojęcia, czy Aleks był miłością mojego życia. "

Nikki ma własną klinikę weterynaryjną, a żeby ją utrzymać pracuje na 3 etaty.
Więc kiedy pewnego ranka postanawia popływać nago, ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje.
Alex pod namową przyjaciela przylatuje na wakacje na Bali, aby uciec choć na chwilę od problemów. Pierwszym co widzi po przyjeździe to piękny wschód słońca i naga kobieta w oddali.
Alex zaintrygowany kobietą, postanawia ją odnaleźć.
Kiedy dwóch ludzi łączy dzika namiętność i pragnienie, a mają dla siebie tylko trzydzieści nocy i postanowienie aby się nie zakochać, to co może pójść nie tak?
A to, że serce nie sługa i puka do drzwi miłości wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy.
Jak skończy się historia Nikki i Alexa?

Świetna historia, która rozpali wasze zmysły i pozwoli zatopić się w urokach Bali.
Dobrze wykreowani bohaterowie, tajemnice z przeszłości, intryga,
romans - to idealne połączenie dobrej fabuły.
To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, ale na pewno nie ostatnie.
Historia, która pokazuje moc przyjaźni.
Książka wciąga od pierwszej strony, a dokładne opisy wyspy, przyrody, kultury tylko sprawia, że chciałoby się tam być.
Ważnym elementem tej historii jest też poruszany temat bezdomności zwierząt.
Więc, jeżeli lubicie gorące klimaty i chcecie poczuć moc wakacji już teraz to gorąco polecam Wam tę historię.
Dziękuję wydawnictwu za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
#książkoweimpresje

Tytuł : 30 zachodów słońca, w których można się zakochać. Saga Bali. Tom I.
Autor : Mercedes Ron
Wydawnictwo Harde
Data premiery : 25.10.2023r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :
Czy możliwa jest miłość z datą ważności?

Życie Alexa Lenoxa pełne jest zwrotów o sto osiemdziesiąt stopni. Ma dwadzieścia dziewięć  lat, zachwycającą pracę, dużo podróżuje i poświęca się czemuś co jest jego pasją. Jest pilotem a dokładnie mówiąc dowódcą załogi, najmłodszym i najbardziej utalentowanym pilotem w Anglii. Dwa lata temu jego życie i jego przyszłość drastycznie się zmieniły. Jedna wiadomość, na którą nie był przygotowany na zawsze zmieniła wszystko. Przez całe jego życie wszystko miał pod kontrolą, dokładnie uporządkowane a on miał doskonale zorganizowaną przyszłość. Jego najlepszy przyjaciel namawia go na lot na Bali. Mają cieszyć się słońcem, falami, miło spędzić czas i zapomnieć o wszystkim. Ze względu na to co się wydarzyło potrzebuje wyłączyć się całkowicie. Wyjechać z Londynu, oddalić się i pomyśleć, jaki będzie jego następny ruch. Czeka go trzydzieści dni na odnalezienie siebie samego. Trzydzieści dni...

Nikki ma dwadzieścia trzy lata, jest typową Balijką i weterynarzem, uniezależniła się i przeprowadziła do willi na klifie. Tęskni za rodzicami, którzy umarli gdy miała zaledwie trzy lata. Ma tyle etatów, że czasem traci rachubę. Po zajęciach jogi, które prowadzi, przeżywa niezwykle erotyczny i odważny moment w swoim życiu, gdy obserwuje ją tajemniczy mężczyzna. Każde z nich weszło w prywatność drugiej strony, co jest dopiero początkiem historii wartej opowiedzenia. Nie przypuszcza jak zaburzy to jej świat. Gdy poznaje niewiarygodnie przystojnego Anglika nie potrafi powstrzymać rosnącej fali przyciągania. Niechcący czuje emocje, których nigdy wcześniej nie zaznała. Pragnęła mieć poważny związek, bez przypadkowych, ukrywanych miłostek. Nie chciała cierpieć z powodu odrzuconej miłości, jednak nie mogła tego uniknąć. Między nimi rośnie niewyobrażalne napięcie. Nikki zastanawia się czy dobrze zrobiła decydując się na relację, która jeszcze zanim się zaczęła, już miała wyznaczony termin zakończenia. Czy mają świadomość, że to będzie początek cholernie skomplikowanej historii, takiej, jakiej żadne z nich nie doświadczyło w swoim życiu?

"Bo kiedy poznajesz swoją bratnią duszę, nie wyobrażasz sobie ceny, którą może trzeba będzie zapłacić za to szczęście."

O rety! Co tu się wydarzyło... Historia niezwykła, niepowtarzalna i chwytająca za serce. Oprócz historii głównych bohaterów na uwagę zasługuje również wątek skomplikowanej relacji Maggie i Nate'a. Nie jest to typowe love story. Nie ma tu idealnych bohaterów. Coś jest jednak takiego w tej historii, co nie pozwala jej odłożyć. Może to tajemnice, których nie brakuje tutaj od pierwszych stron a które intrygują i sprawiają, że od razu chcemy odkryć wszystkie karty. Mercedes Ron zasłynęła swoją Trylogią Winnych i o ile nie czytałam jeszcze tych książek, tak teraz na pewno po nie sięgnę w następnej kolejności.

Lato sprzyja romansom. Upalne noce, romantyczne zachody słońca sprawiają, że nasze serca szybciej biją. Ogarnia nas miłosny szał, słońce podgrzewa nasze uczucia a ubiory robią się coraz skąpsze. Puszczają nam hamulce i jesteśmy żądni wielkich wrażeń. Bohaterowie książki dali się porwać chwili ale lekko się zagalopowali, wiedzą przecież że ich relacja ma termin zakończenia.

"30 zachodów słońca, w których można się zakochać" to książka, która łączy wszystko co jest możliwe: romans, komedię, dramat. Ta książka to prawdziwa bomba. W powieści wplecione są zwroty akcji, które kompletnie zbiją z tropu każdego czytelnika, niezależnie od tego, jak bardzo będzie chciał rozszyfrować wszelkie zagadki schowane między słowami przez autorkę. Mercedes Ron wzrusza i zaskakuje. Wywołuje radość, euforię, smutek, rozgoryczenie, ale także pożądanie, ponieważ scen podgrzewających atmosferę tutaj nie brakuje. Same opisy Bali i miejsc gdzie toczy się akcja urzekają i sprawiają, że chcielibyśmy przenieść się tam i śledzić całą historię na własne oczy. Lektura jest lekka i niezobowiązująca. Nie zabrakło humoru i namiętności. Język jakim posługuje się autorka jest lekki i prosty w odbiorze. Serdecznie polecam!

☀️☀️☀️ Recenzja ☀️☀️☀️

Mercedes Ron " 30 zachodów słońca, 2 których można się zakochać "#1

Seria : Saga Bali #1

Wydawnictwo : Harde Wydawnictwo
@hardewydawnictwo

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

" Niekiedy nie potrzeba nic więcej, żeby powiedzieć wszystko. Myśli i słowa, których się nie wypowiada, czasem lepiej się rozumie... "

"Seria Bali" to kolejny sukces Mercedes Ron po popularnej Trylogii Winnych.. Jeśli lubisz historie pełne tajemnic, napięcia i miłości, to ta seria na pewno przypadnie Ci do gustu..

Styl autorki jest pełen emocji i napięcia.. Opisuje ona historię Nikki i Alexa w sposób, który wzbudza ciekawość i wciąga czytelnika..
Autorka używa barwnych opisów, aby przedstawić piękno wyspy Bali i kontrast między spokojem a zgiełkiem miasta.. Również opisy pomagają wyobrazić sobie piękno wyspy Bali i poczuć atmosferę miejsca..

Opisuje ona szczegółowo sceny, krajobrazy i emocje bohaterów, co pozwala czytelnikowi wczuć się w historię.. Jej sposób pisania jest dynamiczny i pełen napięcia, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury..

Emocje w tej historii są bardzo intensywne.. Bohaterowie przeżywają miłość, napięcie, radość, smutek i niepewność.. Czytelnik może odczuwać te emocje razem z nimi, co sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej angażująca..

Co do bohaterów, Nikki jest silną i niezależną kobietą, która stawia na pierwszym miejscu dobro zwierząt..
Alex natomiast jest tajemniczym i przystojnym mężczyzną, który ukrywa pewne tajemnice..
Ich relacja jest pełna chemii i napięcia, ale muszą stawić czoła różnym przeszkodom, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym..

" Niektórzy mówią, że możemy zakochać się w kimś od pierwszego wejrzenia. Inni wierzą w dwie połówki jabłka, w bliźniacze dusze lub w czerwoną nić, która łączy dwie osoby i sprawia, że kiedyś się spotykają... Nie miałam pojęcia, czy Aleks był miłością mojego życia..."

Nikki jest młodą i piękną dziewczyną, która mieszka na Bali.. Jest bardzo pracowita i ma swoją własną klinikę weterynaryjną.. Pracuje również jako instruktorka jogi.. Nikki straciła rodziców w wypadku samochodowym, gdy była mała, więc wychowała się z babcią i zaborczym wujkiem Kadekiem..

Aleks Lenox to tajemniczy i przystojny mężczyzna, który mieszka w Anglii.. Jest pilotem prywatnych linii lotniczych.. Wraz ze swoim przyjacielem Netem udaje się na 30-dniowe wakacje na Bali.. Ale Aleks ma pewien problem, przed którym chce uciec.. Początkowo nie planuje się zakochać, ale wszystko się zmienia, gdy spotyka Nikki - balijską piękność..

Podczas ich spotkania na Bali, Nikki i Aleks zaczynają się coraz bardziej zbliżać.. Z czasem odkrywają, że mają wiele wspólnych zainteresowań i pasji.. Jednak ich miłość nie jest łatwa, ponieważ muszą zmierzyć się z przeszkodami i wyzwaniami, które stawia przed nimi życie..

Czy Nikki i Aleks będą w stanie przetrwać te trudności i znaleźć szczęście razem?

Odpowiedź na to pytanie można znaleźć tylko w tej niesamowitej historii pełnej tajemnic, miłości i przygód na Bali.

☀️☀️☀️ Recenzja ☀️☀️☀️

Mercedes Ron " 30 zachodów słońca, 2 których można się zakochać "#1

Seria : Saga Bali #1

Wydawnictwo : Harde Wydawnictwo
@hardewydawnictwo

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

"Seria Bali" to kolejny sukces Mercedes Ron po...

Czy byliście już kiedyś na Bali? A może macie w planach inne takie miejsce?

Nikki od dziecka dorastała na małej wyspie na Bali wraz z wujkiem i babcią. Z zawodu jest weterynarzem, lecz łapie każdą pracę, jaka daje jej możliwości, aby zarobić i utrzymać psy na wyspie. Wraz z przyjaciółmi spędza wolne chwile.

Alex to mężczyzna, który wraz z przyjacielem przylecieli na wyspę, aby odpocząć na wyspę od problemów. Ich wypad ma trwać 30 zachodów słońca, lecz każdy z nich ma inne powody jak się okazuje. Już pierwszego poranka widzi nagą kobietę kąpiącą się o wschodzie słońca. Urzeka go, lecz jeszcze tego dnia rozpoznaje ją na plaży. Jak się okazuje Nate już tu kiedyś był i ma nierozwiązane problemy z Margot przyjaciółką Nikki.

Alex i Nikki od samego początku czują zauroczenie tą druga osobą, lecz każde z nich wie, że to dłużej nie może trwać niż 30 zachodów słońca. Lecz nie każdemu z wyspy podoba się to, że europejczyk zainteresował się właśnie Nikki.

Czy między tą dwójką zrodzi się prawdziwe uczucie?

Co wydarzyło się między Nate i Margot?

Kto tak naprawdę chce się pozbyć Alexa z wyspy?

Jaką tajemnicę skrywa Kadek?

Autorka postanowiła nie skupiać się tylko na Alexie i Nikki, ale także na relacji Nate i Margot. Z czego ogromnie się cieszę. Mogłam zagłębić się nie tylko w historię tej dwójki lei bliskich ich przyjaciół.

Język i styl jest przyjemny w odbiorze a postacie i fabuła jest tak niesamowita, że nie sposób odłożyć książki dopóki nie skończy się czytać do ostatniej strony. Podobało mi się także jak główni bohaterowie opowiedzieli nam o ich rozterkach a narracja została zastosowana naprzemienna. Dzięki temu mogliśmy bardziej poznać myśli i uczucia głównych bohaterów.

Jest to publikacja, która rozpaliła do czerwoności moje zmysły i poniosła w świat marzeń. Książka jest pełna pasji i namiętności, w których autorka nie boi się poruszać wiele tematów. Ja już zabieram się za czytanie kolejnej części, czyli „10000mil, które nas dzielą” aż boję się, co tym razem dostanę.

Czy byliście już kiedyś na Bali? A może macie w planach inne takie miejsce?

Alex to mężczyzna, który wraz z przyjacielem przylecieli na...

Relacja z określonym terminem ważności? Czy to się może udać?

Dwa zupełnie różne światy. On zamożny pilot samolotów, który robi sobie przerwę od codzienności i problemów jakie pojawiły się ostatnio w jego życiu. Wyrusza w podróż na Bali, by odpocząć, nabrać dystansu, co być może pomoże mu spojrzeć w innym świetle na wiele spraw. Tam poznaje piękną, tak odmienną od kobiet, które poznał w swoim życiu, Nikki. Dziewczyna jest z zamiłowania weterynarzem. Aby związać koniec z końcem pracuje na kilka etatów co równocześnie umożliwia jej realizowanie siebie i spełnienia swojego marzenia – pomocy bezbronnym zwierzakom. Gdy Alex i Nikki spotykają się po raz pierwszy do głosu dochodzą pragnienia. Mają dla siebie tylko określony czas – pobyt mężczyzny na Balii i świadomość, że wraz z jego wyjazdem to co ich połączy będzie musiało się zakończyć…

Czytając tę historię niemal mogłam usłyszeć szum fal, szelest piasku pod stopami bohaterów. Dosłownie mogłam poczuć ten egzotyczny, niemal mistyczny klimat Balii co było cudownym doświadczeniem a zarazem idealnym tłem dla głównego wątku jakim była relacja bohaterów. Oboje odkrywają u swojego boku coś nowego. Nikki poznawała swoją kobiecość i cielesność, niecierpliwość wywołaną obecnością Alexa. On natomiast mógł dostrzec to co dla zwyczajnych turystów było niedostępne w malowniczej okolicy, poczuć spokój, który jest tam tak celebrowany a zarazem móc żyć swoim życiem u boku kobieta, która poznaje go z innym spojrzeniem na świat. To wszystko sprawiało, że do jego serca razem z nowymi wrażeniami wkradło się uczucie, które mogło mu tylko przez określony czas.

Ta opowieść to nie tylko fenomenalne zestawienie odmiennych charakterów, ale i realiów w jakich się wychowywali główni bohaterowie. To starcie dwóch różnych światów, osób o różny potrzebach i wychowanych w kompletnie różnej mentalności. Mają oni jednak jedną wspólną cechę: pragną miłości, bezwarunkowego uczucia. Tylko czy przelotny, wakacyjny romans może im to dać? Czy uczucie, które się między nimi pojawi będzie wystarczająco silne, aby przerwać?

Dodatkowym wątkiem była znajomość Margot i Nate, którzy borykali się ze swoimi problemami i uczuciami. Było to świetne dopełnienie głównej historii, czyli znajomości Alexa i Nikki. Sprawiało, że w innym świetle patrzyliśmy na głównych bohaterów i odmienność charakterów wszystkich postaci.

Autorka do świeżej znajomości dodała nieco pikanterii, która rozgrzewała mnie w trakcie lektury. To wszystko spowiła w tajemnice i niedopowiedzenia, bo nie pozwoliła nam poznać przeszłości bohaterów. Ten zabieg sprawił, że niemalejąca ciekawość towarzyszyła mi w trakcie lektury a zwroty akcji zaskakiwały, bo próbowałam doszukać się wyjaśnienia wszystkich tajemnic. Gorąco polecam już tę historię, zapewniam, że nie będziecie mogli się od niej oderwać.

Relacja z określonym terminem ważności? Czy to się może udać?

NIKKI

Dwudziestotrzyletnia dziewczyna ktora od zawsze mieszka na Bali . Ma wielkie serce ktore wklada w ratowanie zwierzat.

ALEX

Trzydziestoletni londynczyk ktory uciekl od miasteczkowego zgielku na Bali .

I wtedy w dzien jego przybycia ich spojrzenia sie spotkaly . Ta dwojka osob, calkowicie sobie obca od pierwszego spojrzenia wiedzieli , ze spedza z soba nie jeden zachod slonca .

Dla kazdego ze stron ten miesiac uniesien jest najlepszym wyjsciem. Po tym wszystkim kazdy pojdzie w swoja strone.

Ich spotkanie to przypadek ,ale czy ten miesiac spedzony razem na tym sie skonczy ?
Czy moze jednak ta dwojka bedzie sobie blizsza niz ta chwila ?

@hardewydawnictwo #30zachodówsłonca #wydawnictwoharde #mercedesron

NIKKI

ALEX

Trzydziestoletni londynczyk ktory uciekl od miasteczkowego zgielku na Bali .

Dziś będzie o „30 zachodach słońca w których można się zakochać” autorstwa Mercedes Ron!

Cóż to był za romans ❤️
W sam raz na wakacje! Lekki, odprężający, nieco dramatyczny, pełny urokliwych scen z Bali.

Opis:

Nikki jest dwudziestotrzyletnią mieszkanką Bali. Jest weterynarzem i wkłada całe serce w opiekę nad zwierzętami, o których na tej wyspie po za nią mało kto się troszczy. Pewnego razu podczas pływania spotyka jego wzrok. Turysty, nieziemsko przystojnego, który okazuje jej swoje zainteresowanie.

Trzydziestoletni Alex przyjechał na Bali razem ze swoim przyjacielem. Ma być to dla niego miesiąc, podczas którego odpocznie, oderwie się od problemów, może trochę zabawi. I nagle spotka ją. I już wie, że ten miesiąc spędzi z nią.

Oboju pasuje taki układ. Spotykać się przez miesiąc. Dobrze bawić. Nie zakochać w sobie! I dobrze wspominać ten czas. Ale jak to w życiu bywa, układ powoli się sypie. I oboje nawet nie wiedzą tego, jakie sekrety skrywają nawzajem.

Opinia:

To był naprawdę angażujący i dobry romans. Bardzo fajnie działał tutaj klimat Bali. Bohaterowie, którzy co chwila odkrywali przed sobą coraz to nowe karty sprawiali, że chciało się czytać dalej. No i Alex. Od samego początku mieliśmy nabudowany pewien suspens. Wiedzieliśmy, że mężczyzna od czegoś ucieka, zostawił w domu problemy, które ciągle są przed nami ukrywane.

Rozdziały poświęcone były także relacji przyjaciela Alexa Nate'a z Margot, którą już znał z tej wyspy. Tych dwojga łączył inny typ relacji i fajnie było od czasu do czasu poznać ich bardziej.

Bardzo lubię narrację pierwszoosobową, a tutaj ją mieliśmy! W rozdziałach autorka oddawała głos bohaterom, nie tracąc przy tym ciągłości fabuły. I to uważam za naprawdę duży plus.

To chyba jeden z lepszych romansów jakie czytałam!

Cóż to był za romans ❤️

Opis:

Mamy wam się urlop na jakiejś rajskiej wyspie?

Nikki to wolny duch bali, jej wyspa to jej dom. Choć brakuje jej czasem czegoś, cieszy się każdym dniem i swoimi 5 pracami. Ma w tym cel jako weterynarz utrzymuje w ten sposób swoją klinikę dla zwierząt.

Gdy pewnego ranka, gdy postanawia popływać nago, ktoś się jej przygląda, nie wie jeszcze, że ta osoba, zmieni jej życia a świat postawi do góry nogami.

Alex ma wszystko pasję i pracę, która kocha, niestety świat jest brutalny i za moment to, co było sensem jego życia, przestanie być możliwe, czekają go zmiany, na które nie jest gotowy. Pod wpływem przyjaciela wyrusza z nim na rajską wyspę, by choć na chwilę uciec przed problemami. Pierwsze co widzi po przyjeździe, nie licząc Wschodu słońca, to nagą kobietę z oddali. Kierując się instynktem, postanawia ja odnaleźć.
Tych dwoje dzieli wszystko, a łączy dzika chęć poznania. Mają dla siebie 30 nocy, jak myślicie, co z tego wyniknie?
Jest to pierwszy tom dylogii, powiem szczerze czytało mi się to bardzo przyjemnie, głowni bohaterowi są ciekawi, a ich relacja rozwija się swoim tempem. Mamy tu też intrygę i pewna tajemnice z przeszłości, gdy zaczynają się w nią zagłębiać, wszystko zaczyna przybierać nie ten obrót, który zakładali. Bardzo lubię postacie drugoplanowe, nadają całości humoru. Mamy tu perspektywę 4 postaci, co rozszerza nam nieco pole widzenia.

Jestem też po przeczytaniu całości, więc śmiało mogę powiedzieć. Że jeśli lubicie wakacyjne romanse z nutką wątku kryminalnego w tle, to serdecznie polecam

Mamy wam się urlop na jakiejś rajskiej wyspie?

📜RECENZJA 📜

Alex od dziecka zafascynowany lataniem.Jego marzenie się spełniło i jest pilotem prywatnych lini lotniczych w Anglii.Latanie,podróże, odwiedzanie najdalszych zakątków świata to jego życie.Jego prywatne sprawy w ostanim czasie trochę się skomplikowały.Za namową najlepszego przyjaciela Nate'a wyrusza na małą wysepkę na w pobliżu Bali.Potrzebuję czasu, nabrać dystansu i wrócić ,aby rozprawić się z problemami.

Nikki kocha wysepkę na której mieszka.Nie widzi dla siebie innego miejsca do zamieszkania.Mimo ,że nie ma czasu dla siebie pracujac na czterech etatach to właśnie tutaj czuje się szczesliwa i usatysfakcjonowana.Ma zgraną paczkę i przyjaciółkę Margot, która jest dla niej jak siostra.Nikki ma jasno określony cel w swoim życiu, w którym nie ma miejsca na wakacyjny romans.

Nikki po zakończonej sesji jogi postanawia przywitać wschód słońca nagą kąpielą w oceanie.Kiedy jej wzrok w oddali przykuwa sylwetka mężczyzny.Z oddali nie jest w stanie określić kim jest nieznajomy.
Alex zafascynowany bardziej widokiem kobiety niż tymi ,które go otaczają zastanawia się kim jest nieznajoma.A kiedy ich drogi ponownie się przetną poczują wobec siebie niepochamowaną fascynację....

,,30 zachodów słońca w których można się zakochać,, to historia o zderzeniu się dwóch zupełnie różnych światów. Dwoje ludzi z zupełnie innymi wartościami, oczekiwaniami I spojrzeniem.Kierujący się w swoim życiu innymi priorytetami.
Historia o spełnianiu marzeń, dążeniu do obranego sobie celu.Sile ,odwadze I determinacji.O mierzeniu się z trudną przeszłością.Wieloma problemami I trudami.Własnym lękiem i strachem. Chęci wyrwania się od narzuconych norm i poddaniu się przygodzie.Zaznania bliskości I ciepła.O pięknej relacji przyjacielskiej opartej na wsparciu I pomocy.
Historia o poczuciu fascynacji i przyciagania.Powolnym poznawaniu się i budowaniu relacji.O poczuciu zaufania, bliskości i czułości.
Historia o poddaniu się pożądaniu i chemii.Daniu się ponieść spontaniczności I emocją.Zasmakowaniu dotąd nieznanych doświadczeń I przeżyć.Wybuchu namiętności I gorącego romansu,który ma datę ważności.
Historia o odkryciu w sobie dawno zapomnianych emocji.Relacji ,która miała być wakacyjną przygodą bez zaangażowania.Rodzącym się uczuciu I poczuciu więzi. Podejmowaniu niełatwych decyzji. Mierzeniu się z licznymi trudami I przeciwnosciami losu.
Historia o sekretach i tajemnicach,które ujrzą światło dzienne zmieniając życie...

Z twórczością autorki spotykam się po raz pierwszy ,a do sięgnięcia po tą historię skusiłam się poprzez intrygujący opis jak I okładkę.
Autorka stworzyła świetną historię miłosną.Z ciekawą fabułą która wciągnęła mnie już od pierwszych stron.Owianą nutą tajemniczości i sekretów.Akcja powieści toczy się naturalnie I swoim tempem bez zbędnego pośpiechu tworząc spójną całość,choć kilkutornie zaskakując zwrotami. Bohaterowie świetnie wykreowani, dostarczający wielu emocji I wrażeń.
Ogromnym plusem tej historii przedstawiony krajobraz ,przyroda ,kultura jak i wartości panujące w tym rajskim miejscu.Opisy dokładne i bardzo szczegółowe dające możliwość bliższego poznania tego zakątka i chęci znalezienia się tam.
Ważnym elementem w tej książce było przybliżenie panującej tam bezdomności zwierząt I jak wielki jest to problem.
Autorka ma niezwykle lekki i bardzo przyjemny w odbiorze styl pisania, który sprawił, że książkę czyta się niezwykle szybko.
Wciągającą, dostarczająca mnóstwa emocji historia. Rozpali zmysły jak i pobudzi wyobraźnię. Momentami także wzruszy,poruszając trudne tematy.
Zakończenie pozostawia niedosyt, na szczęście mam drugi tom tej sagi i uciekam właśnie go czytać.
A wam oczywiście polecam sięgnąć po tą historię

📜RECENZJA 📜

Zapraszam wszystkich do książki pt. "30 zachodów słońca, w których można się zakochać" autorstwa Mercedes Ron.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Harde

Czy według Was możliwa jest miłość, która ma termin ważności?

"Niektórzy mówią, że możemy zakochać się w kimś od pierwszego wejrzenia. Inni wierzą w dwie połówki jabłka, w bliźniacze dusze lub w czerwoną nić, która łączy dwie osoby i sprawia, że kiedyś się spotykają... Nie miałam pojęcia, czy Aleks był miłością mojego życia..."

Nikki jest piękną, 23 - letnią dziewczyną, która jest bardzo pracowita i pomocna, ma własną klinikę weterynarią. Pracuje na trzech etatach, jest instruktorem jogi. Mieszka na Bali. Ma wspaniałych przyjaciół w tym najlepszą przyjaciółkę Meggie. Rodzice Nikki zginęli w wypadku, gdy ta miała 3 latka od tego czasu, dziewczynę wychowali jej babcia i zaborczy wujek Kadek. Marzy o wielkiej miłości i chce, by jej pierwszy mężczyzna był jej ostatnim...

Aleks Lenox jest 30 - letnim tajemniczym, silnym, dobrze zbudowanym i bosko przystojnym, bogatym mężczyzną. Jest pilotem prywatnych linii lotniczych, mieszka w Anglii. Wraz ze swoim przyjacielem Netem udają się na 30 - dniowe wakacje na wyspę Bali. Aleks chce uciec od ogromnego problemu... Nie planuje się zakochać, jednak wszystko zmienia się, gdy na jego drodze staje balijska piękność o imieniu Nikki...

"Niekiedy nie potrzeba nic więcej, żeby powiedzieć wszystko. Myśli i słowa, których się nie wypowiada, czasem lepiej się rozumie."

Przed czym tak naprawdę chroni Nikki jej wujek Kadek? Czemu nie chce, aby Nikki się spotykała z cudzoziemcami? Czy uczucie i siła namiętności przyciąganie Nikki do Aleksandra? Jaka tajemnica kryje się za przyjazdem Nate na Bali? Czy Nikki wyjedzie z wyspy i pokona swój lęk przed lataniem samolotem dla miłości?

"30 zachodów słońca, w których można się zakochać" to przepiękna i wzruszająca powieść z całą paletą emocji, które towarzyszą nam podczas czytania książki, z boskimi widokami, odmienną kulturą. Autorka Mercedes Ron doskonale ukazała swoim czytelnikom miłość, przyjaźń, zdradę, ból, tajemnice z przeszłości, a także rozstanie. Sceny erotyczne są bardzo dobrze skonstruowane przez Mercedes Ron. Gratulacje dla autorki Mercedes Ron za stworzenie tak niesamowitego romansu. Epilog bardzo mnie zaskoczył i zaszokował 😮. Na koniec zakręciła mi się łza w oku. Cała historia bardzo bardzo mi się podobała ❤️. Z całego serca polecam 🔥 ten tytuł, dla wszystkich miłośników 🔥 romansów będzie to na pewno gratka i uczta dla zmysłów 😋. Niedługo będzie recenzja drugiego tomu książki.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Harde

Czy według Was możliwa jest miłość, która ma termin ważności?

• Romanse
  • Romans