Moja wina

Okładka książki Moja wina Mercedes Ron
Okładka książki Moja wina
Mercedes Ron Wydawnictwo: HARDE Wydawnictwo Cykl: Trylogia winnych (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Trylogia winnych (tom 1)
Culpa mía
HARDE Wydawnictwo
2022-06-29
2022-06-29
literatura argentyńska

Boże!! Nie wiem dlaczego tak bardzo zwlekałam z zaczęciem tej trylogii. Po obejrzeniu „Culpa Mia” od razu zakupiłam te książki.

Od razu uprzedzę, że książka jest jeszcze lepsza! W filmie nie zostało wszystko zamieszczone, niektóre sceny w filmie mógłby się znaleźć w książce lub odwrotnie. Więc jeśli oglądaliście to musicie przeczytać!

PS: Nick jeździł czarnym ferrari 🔥

Nie pamiętam kiedy ostatni raz przeczytałam książkę która ma powyżej 300/400 stron i to tak szybko. Wkręciłam się strasznie.
Rozdziały są pisane z perspektywy obu bohaterów, co jest supi! Ich odzywki wobec siebie, dogadywanie i przekomarzanie się, ojeej. Uwielbiam!
Na pewno nie będziecie się nudzi. Oprócz przystojnego Nicka w książce nasz bohater bierze udział w nielegalnych wyścigach (na których coś się dzieje! 🤫) i w nielegalnych bójkach. Dzieje się naprawdę dużo między bohaterami, widać straszną przemianę Nicka jeśli chodzi o zachowanie i podejście do wielu rzeczy. Jest przeuroczy i przekochany!! Noah to równie cudowna bohaterka z ciężką przeszłością, która do niej niestety wraca. Jest odważna, mimo swoich lęków i koszmarów, nie pozwala sobie na wszystko i stawia się Nicholasowi.

Strasznie dużo przyjemności mi sprawiło czytanie „Moja wina”. Książka jest naprawdę dobrze napisana, ciekawa i trzymająca w napięciu. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę drugi tom, bo zakończenie na nic mnie nie naprowadziło 🤭

Pamiętajcie, że to fikcja i niektórym może nie przeszkadzać, że przyszywane rodzeństwo się całuję i w sobie zakochuje. To tylko książka i czytajmy to co chcemy. To nie jest tak, że jak czytamy to tego pragniemy w prawdziwym życiu 😅😉

PS: Nick jeździł czarnym ferrari 🔥...

35/2024

Uwielbiam Trylogię Winnych. 1 część filmu za mną, teraz zachwycam się książkami. Polecam.

35/2024

Na półkach: , , , , , , , , ,

Jedna z najciekawszych wattpdowych książek jakie dane mi było czytać. Czytanie jej było naprawdę ciekawym przeżyciem, był to istny rollercoaster emocjonalny. Nie zostało jak dla mnie nic innego jak czekać na kolejną część trylogii winnych. Jak ja się cieszę, że jest jeszcze ekranizacja!

Tytuł: "Moja wina"
Autor: Mercedes Ron
Trylogia: Trylogia winnych
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harde
3/5 ⭐

Po premierze filmu na podstawie tej książki zapragnęłam przeczytać ją i ocenić. Nie będę ukrywać, że na początku było ciężko. W trakcie jej czytania wpadłam w zastój czytelniczy i dopiero po połowie zaczęła mnie interesować. Na pewno przeczytam pozostałe części tej trylogii.

Tytuł: "Moja wina"
Autor: Mercedes Ron
Trylogia: Trylogia winnych
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harde
3/5 ⭐

Rewelacyjna fabuła przyjemna historia

Rewelacyjna fabuła przyjemna historia

szczerze mówiąc czytając tą książkę czułam się jakbym czytała typowego wattpada. moim zdaniem film był lepszy💞 ale podobało mi się na tyle żeby kontunować tą trylogię✨️

Książka zainteresowała mnie, ponieważ doczekała swojej ekranizacji. Filmu jeszcze nie oglądałam jedynie zwiastuny.
Historia jest pełna emocji, opisana z perspektywy oby bohaterów.
Jedyne zastrzeżenie mogę mieć do formy napisania finału książki - ta cześć mogłaby być szerzej opisana.
Fragmenty powrotu do zdarzeń z przeszłości na plus.
Jest to debiut autorki, uważam go za bardzo udany.
Na ten moment jednak jestem nasycona tą historią i nie planuję w najbliższym czasie kontynuacji.

Historia jest pełna emocji, opisana z perspektywy oby bohaterów.
Fragmenty powrotu do zdarzeń z przeszłości na plus.
Jest to debiut autorki, uważam go za...

zajebista, mega, duzo scen seksualnych

zajebista, mega, duzo scen seksualnych

Nie rozumiem opinii, że film lepszy... Absolutnie się nie zgadzam. Książka znacznie lepsza i bardziej "realna" od filmu. Bez niepotrzebnych scen jak z szybkich i wściekłych oraz cringowych scen. Dodatkowo bohaterowie jacyś bardziej rozgarnięci i nie ma się ochoty ich potrząsnąć żeby się ogarneli. Polecam ;)

Film lepszy. Książka ma w sobie za dużo zbędnych scen i niestety nie ma w sobie więcej wyścigów, na co liczyłam i co mi mówiono. Było jednak tu więcej przekomarzanek między Noah i Nickiem, przez co lubię ich jeszcze bardziej.