Twoja wina

Okładka książki Twoja wina Mercedes Ron
Okładka książki Twoja wina
Mercedes Ron Wydawnictwo: HARDE Wydawnictwo Cykl: Trylogia winnych (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Trylogia winnych (tom 2)
HARDE Wydawnictwo
2022-07-27
2022-07-27
literatura argentyńska

36/2024

No niestety w tym tomie Noah była bardzo dziecinna i mnie irytowała. 5 lat różnicy wieku pokazało swoje.

36/2024

To dopiero był istny rollercoster. Bardzo się wczułam w tą historie

To dopiero był istny rollercoster. Bardzo się wczułam w tą historie

mega fajna, ale slabo sie konczy, dobrze ze jest 3 tom. hejt na michaela

mega fajna, ale slabo sie konczy, dobrze ze jest 3 tom. hejt na michaela

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam mieszane odczucia tutaj bo generalnie książkę jako kontynuacje czyta się dobrze. Jednak zachowanie Noah tyle razy wytrącało mnie z rytmy i irytowało, że w pewnym momencie musiałam "skipnąć" książkę i czytałam tylko dialogi... Za to końcówka mocno mnie zaskoczyła.

Druga część zdecydowanie wypada dla mnie dużo słabiej od pierwszej. Momentami zachowanie głównej bohaterki zaczyna być bardzo irytujące, wręcz żenujące. Obarcza wina wszystkich dookoła i zachowuje się jak rozkapryszona księżniczka. Zdecydowanie Nick powinien dostać medal za bycie z kimś tak niedojrzałym. Końcówka książki mocno zaskakująca, zobaczymy co będzie w 3 części, mam nadzieję że wypadnie lepiej.

Noah kończy osiemnaście lat. Wreszcie może samodzielnie podejmować decyzje. Zdaje też ostatnie egzaminy w szkole i wybiera się na studia. Oczywiście w Los Angeles, żeby być blisko Nicka. Ich miłość kwitnie, ale Raffaella i William nie patrzą na ich związek przychylnym okiem. Matka Noah zabiera ją w miesięczną podróż po Europie, nie licząc się z wakacyjnymi planami córki. Nick, na polecenie ojca, ma się zająć nową kancelarią w... San Francisco, sześćset kilometrów od domu. To zbieg okoliczności czy misternie uknuta intryga? Na domiar złego i Noah, i Nicka dopadają demony przeszłości. Czy ich uczucie przetrwa tę trudną próbę?
II część trylogii o trudnej miłości Nicka i Noah jest nie mniej ekscytująca i pełna sprzecznych emocji , które towarzyszą tej dwójce . Tym razem tytułową winę ponosi Noah , która kierowana zbyt silnymi emocjami krzywdzi ukochanego ...

♥︎RECENZJA♥︎
Trylogia winnych"Twoja wina"
Mercedes Ron
Moja ocena 7/10☆
No i mamy drugi tom historii Nicka i Noah,która kończy w końcu 18 lat.W tej części na początku nie dzieje się nic ciekawego.Matka Noah I Ojciec Nicka ,nie godzą się na związek "młodych "i wpadają na szatański pomysł, próby rozdzielenia młodych. MATKA zabiera Noah na 4 tyg wycieczkę. A ojciec Nicka zawala go pracą w San Francisco.Jednak ich miłość jest tak mocna,że rozłąka mimo,że nie jest łatwa, tylko scala ich związek.No i tak przez pół książki jest tak miłośnie i caluśnie i sporo seksu itp.
Ta część mi się dużo mniej podobała niż pierwsza.Było za słodko, za mdło. Faktycznie taka typowa młodzieżówka.Jak dla mnie niektore zachowania bohaterów były strasznie irytujące .W połowie książki autorka wprowadza napięcie związane z wyjaśnieniem przeszłości I Nicka I Noah.Dowiadujemy się więcej o matce Nicka,dlaczego Go porzuciła, kiedy tak na prawdę zaczął się związek jego ojca z Matką Noah.Co z tym wszystkim ma wspólnego mała Maddy i dlaczego Noah zaczęła coś ukrywać???No i wiecej jest tutaj zdecydowanie rodziców ,sa bardziej wyraziści.No i czym bliżej końca tym robi się ciekawiej ,ale niech was nie nakręca happy end ,tutaj zdecydowanie gorąco jest z zupełnie innego powodu niz seks.A na koniec zdarzy cię coś czego się kompletnie nie spodziewacie.Mimo to jestem ciekawa 3 części, chce wiedzieć jak autorka zakończy to wszystko,czy mamy szansę na Happy end???Czy zmory przeszłości I toskyczni ludzie z znikną z życia naszych bohaterów???tego się dowiemy niebawem.

♥︎RECENZJA♥︎
Trylogia winnych"Twoja wina"
Mercedes Ron
Moja ocena 7/10☆

podsumowując : niby zakochani, ale ciągle walczą ze sobą, czasami o błahostki, a czasami o kontrolę lub niezależność. Jednak chęć trzymania kontroli lub chęć niezależności może doprowadzić do wielu niespodziewanych wydarzeń, które ranią tych co kochają, bardziej niż samych siebie.

Ta książka jak dla mnie jest bez wyrazu , większość książki to bardzo toksyczna relacja między głównymi bohaterami .
Słowa kocham cie były tyle razy napisane , że aż raziło w oczy.

Ona nie potrafi do końca zaufać, ma swoje demony z przeszłości z , którymi nie potrafi sobie poradzić. I uzależnia swoje szczęście od niego .

On ma obsesję kontroli, jest strasznie zazdrosny , przez co wiecznie się kłócą.

A w tym wszystkim nie pomaga również fakt , iż każdy jest przeciwny ich związkowi. Rodzice za wszelką cenę starają się ich rozdzielić i udowodnić im że nie mają wspólnej przyszłości.

Słowa kocham cie były tyle razy napisane , że aż raziło w oczy.

On ma obsesję kontroli, jest strasznie zazdrosny...

Dosłownie powtórka z kolejnych części "After". Nie było żadnego zachwytu w porównaniu z pierwszą częścią. Tak jak podejrzewałam przy kończeniu pierwszego tomu, seria nie powinna być serią tylko powinna się skończyć na jednej książce i by było naprawdę świetnie.
Plus jest taki, że dało się to szybko przeczytać, choć wszystko w tej książce się dłużyło i w kółko powtarzało.

• Do kupienia

Mercedes Ron Twoja wina Zobacz więcej