Kolejny raz

Okładka książki Kolejny raz Nathalie K. Flower
Okładka książki Kolejny raz
Nathalie K. Flower Wydawnictwo: Nathalie K. Flower Cykl: Jeszcze Raz (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Jeszcze Raz (tom 2)
Nathalie K. Flower
2022-10-21
2022-10-21

Kolejna część chciałabym i boję się. Nie czułam tych emocji, dziwne zbiegi okoliczności które doprowadzają że bohaterowie nie mogą być razem.

Przyciąganie i odpychanie. Czy można pokonać swoje bariery i zatracić się kolejny raz? Bohaterowie dostarczają nam niesamowity rollercoster emocji. Gdy już wszystko wydaje się być na dobrej drodze nagle napotykają przeszkody. Piękna historia od której nie można się oderwać.

Kolejny raz jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń opisanych w pierwszym tomie - Jeszcze raz. Kiedy po weselu siostry Piotr ulega wypadkowi, w Adriannie coś pęka i w jednej sekundzie pozbywa się swoich wątpliwości. Tylko nie jest to uniesienie z komedii romantycznych, pt "Nie umiem bez Ciebie żyć. Bądźmy razem już na zawsze". Happy end i napisy końcowe. Raczej "Nie umiem bez Ciebie żyć. Bądź zdrów. Daj mi spokój".

Kobieta odnawia traumy sprzed lat, buduje wokół siebie emocjonalny mur i odtrąca miłość. Ta jednak uparcie puka do jej drzwi pokazując, że tego jej potrzeba. Czy Ada jej wysłucha? Czy Piotr niczym dzielny rycerz pokona jej potwory?

Kolejny raz to przepełniona emocjami powieść, która przyniesie Wam wiele wzruszeń podczas lektury. Opowieść o trudnym procesie żałoby po stracie najbliższych, o lęku przed zapomnieniem, walce ze złamanym sercem. A jednocześnie wspaniałej miłości, o którą trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.

Piotr mimo oporów Ady nie ustaje w wysiłkach, by przekonać Adę do związania się z nim. Ona, choć wie, że jej serce należy do niego, czuje się nie w porządku wobec mężczyzny z przeszłości. Ich przyjaciele i współpracownicy z bólem przyglądają się ich zmaganiom. Choć wszyscy widzą, jak to uczucie rani Adę, to wiedzą też, że bez tej miłości oboje będą nieszczęśliwi. Wspierają dwójkę nieszczęśliwie zakochanych pozostawiając im ostateczną decyzję. A ta nie jest łatwa. I właśnie obserwacja walki Piotra o Adę i Ady o siebie i o Piotra wywołuje w nas skrajne emocje. Od wzruszeń, przez łzy śmiechu aż po gniew. Gniew na bohaterkę, która podejmuje decyzję za oboje, nie patrząc na to, jak przy okazji rani ukochanego mężczyznę. Gniew, że życie po stracie jest tak okrutne. Uśmiech przez łzy, bo to jednak taka para, która nie potrafi funkcjonować oddzielnie. Dopiero mając siebie blisko, wiedzą, że są we właściwym miejscu. Nie muszą udawać, a ich słowne potyczki rozbawiają i wzruszają. Podobnie jak wzrusza lęk Ady przed podjęciem decyzji i upór Piotra w walce o nich. Choć sam musi walczyć też o siebie i serce, które pęka z każdym odtrąceniem ze strony Ady.

Polecam Wam kolejną opowieść, która złamie Wam serce, ale też przywróci wiarę w miłość i oddanie.

Pięknie napisana historia. Cudownie się czytało. Wzruszająca tak bardzo, że moje serce czuło wszystkie emocje. Polecam i jeszcze raz polecam .

Bohaterów jednocześnie kochałam i nienawidziłam.

Bohaterów jednocześnie kochałam i nienawidziłam.

Kontynuacja losów Ady i Piotra to totalny rollercoster uczuć, emocji i zdarzeń. Tych dwoje łączy tak wiele, ale dzieli jeszcze więcej. Ada wciąż nie potrafi otworzyć się na nowe uczucie, trauma z przeszłości nie odpuszcza. Podobnie jak nie dopuszcza do siebie żadnej pomocy. Piotr musi wiele zdziałać, aby przebić się przez ten mur, ale czy wystarczy mu siły i determinacji? Czy miłość potrafi przetrwać wszystko? Autorka stworzyła świetną historię romantyczno-obyczajową, od której nie można się oderwać. Postaci drugoplanowe też odgrywają ważną rolę w całej historii. Dużo zwrotów akcji i momentami irytujących zachowań bohaterów jest ogrom. Czyta się świetnie. Polecam

O rany! Jak ja czekałam, żeby przeczytać ciąg dalszy losów Ady i Piotra. I kolejny raz się nie zawiodłam. Mimo, że momentami miałam wrażenie, że historia zwalnia i będzie spacer po równinie to nagle spadałam z emocjonalnego klifu wprost w otchłań jeziora z moich łez. Bo ta książka to idealny ich wyciskacz, łamacz serca, balsam dla duszy i poprawiacz humoru w jednym. Jak? Sama jestem ciekawa jak to się Autorce udało, bo, że się udało to fakt niezaprzeczalny ( bynajmniej dla mnie).

I nadal tak jak w poprzedniej części zachęcam do podejścia do niej z czystą głową i otwartym umysłem. Mam nadzieję, że nie zawiedzie cię się tak jak ja!

Adrianna Mika to kobieta sukcesu ma własną firmę, która rozwija się bardzo szybko i przynosi zyski. Kobieta jednak nie potrafi się tym cieszyć. Zamiast żyć ona tylko egzystuje, bo musi. Ada nosi w sercu ogromny żal I pustkę dokładnie pięć lat temu wydarzyła się straszna historia, która nie pozwala jej iść przed siebie. Ona boi się, że zapomni, a ból który czuje sprawie iż czuje, że żyje. Jednak pojawia się w jej życiu mężczyzna, który jest upartych jak osioł, zawzięty a może i zakochany? Piotr pracuje w dużej firmie, z którą Ada ściśle współpracuje. Jednak ich drogi połączył los dopiero na jednym z bankietów u Grzegorza. Mężczyzna jest prezesem firmy, w której pracuje Piotr i przyjacielem Ady. Czy takie przypadkowe spotkanie może zaowocować czymś więcej? Ją usidlił jego zapach, ona wpadła mu w oko jak tylko przekroczyła próg sali. Ada tworzy wkoło siebie mur i stroi nod towarzystwa, czy Piotr znajdzie drogę do kobiety, a także jej serca? Czy dowie się co tak ściśle próbuje ukryć Ada i będzie w stanie jej pomóc? A może ta znajomość od początku skazana jest na niepowodzenie?

Kochani historia Ady i Piotra mocno zapadnie w mojej pamięci. Pokochałam tych bohaterów z całego serca. Bardzo podobał mi się upór i wrażliwość Piotra. Jednak z Adą łączy mnie szczególną więź. Wiem z własnego doświadczenia jak trudno jest pogodzić się z utratą bliskiej osoby. Wiem jak długonosi się żałobę w sercu i dziś też wiem, że samemu nie da się tego pokonać. Piękna historia miłości. Piękne świadectwo miłości, niezłomnej, walecznej, ale także zagmatwanej. Jest to powieść, która wciąga, wzrusza, chwyta za serce, momentami przyprawia o łzy, ale także kryje w sobie troszkę humoru, no i oczywoscie dużą ilość namiętności i pożądania. Doskonała dynamika przepiękną fabuła, czyli wszystko to, co powinna mieć idealna książka zapraszam do lektury.

To jest historia, która zostanie ze mną na długo, a ja dzięki takim książkom wiem dlaczego kocham czytać !!!
Opowieść przy, której można się wzruszyć, uśmiechnąć, mocno zirytować i wkurzyć ale można też pomyśleć, dużo myśleć.
Jak zwykle po tak emocjonującej historii mam burzę przemyśleń i refleksji, które trudno wyrazić. Gdy w mojej głowie kłębią się pytania.
Jak trudno dać sobie drugą szansę? Główna bohaterka, Ada tak bardzo walczyła sama ze sobą by nie być szczęśliwą. Czy czas leczy rany? Czy w tragedii lepiej być samemu, czy otworzyć się na drugiego człowieka? Ile czasu potrzeba na żałobę?
Nie znam odpowiedzi na te pytania. Nie chciałabym w życiu na nie odpowiadać.
Autorka znakomicie, bardzo emocjonalnie ukazała stan psychiczny Ady, po ogromnej tragedii i stracie bliskich osób. W opowieści tej podziwiam postawę Piotra, głównego bohatera, który dla miłości sam się "biczował, katował, niszczył", walczył. Tylko ile można samemu się unieszczęśliwiać? Też nie wiem 🤷🏼‍♀️
Koniecznie musicie sprawdzić czy Ada dała sobie szansę, szansę na życie. Czy Piotr wygrał walkę o Adę, a trudno walczy się z duchami.
Czytajcie ♥️

Jak trudno...

Kontynuacja historii Ady i Piotra. Kobieta znów nie potrafi uwierzyć, że zasługuje na szczęście czy mężczyzna przebije się przez pancerz, który utworzyła Mika po stracie bliskich. Czy Piotr i Ada zajdą odwagę i siłę by zawalczyć o swoje szczęście przekona się czytając książkę pod tytułem "Kolejny raz"

Nathalie K. Flower Kolejny raz Zobacz więcej