Elita 2. Najlepsze przyjaciółki na zawsze

Wydawnictwo: Amber
832412716X

Elita powraca… Massie Block. Wciąż cudowna. Wciąż trendy. Wciąż na topie… ale czy na pewno? Żeby się utrzymać jako numer 1, Massie zamierza zorganizować imprezę halloweenową. Ale nie wie, co gorsze: to, że rodzice kazali jej zaprosić całą klasę, czy to, że współorganizatorką imprezy będzie Claire. Dylan Marvil. Schudła. Wypiękniała. I zamierza to wykorzystać, żeby poderwać nowego...

Elita powraca…

Dylan Marvil. Schudła. Wypiękniała. I zamierza to wykorzystać, żeby poderwać nowego chłopaka.

Kristen Gregory. Ciuchami można się zamieniać. Chłopakami – nie. Spodobał jej się ten sam przystojniak, którego chce poderwać Dylan.

Alicia Rivera. Jej przyjaźń z Massie przemija szybciej niż zeszłoroczna moda. Może nadszedł czas, by przejąć władzę w elicie.

Claire Lyons. Wciąż poza elitą. Naprawdę już czas pożegnać się z tymi niemodnymi butami...

Elita… Jedyną rzeczą trudniejszą niż się do niej dostać, jest w niej pozostać.

Mystery | 2016-12-29
Na półkach: Dla nastolatek, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Rozterki przyjaciółek fascynują czytelnika.

Przyjemna lektura :)

Irmina | 2014-02-08

Lepsza od pierwszej części, zdecydowanie od tej książki zaczęłam tę serię uwielbiać! :)

Agata | 2010-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2010

W tej części już było nieco mniej akcji, niż w części pierwszej, ale mimo wszystko czytało się bardzo fajnie. Jak zwykle intrygi, nowe przyjaźnie, związki, wieczne napięcie. Dla nastolatek jak znalazł.

Sylvia | 2011-11-09

W czasach gimnazjalnych bardzo lubiłam taki typ książek, lekka, szybko się czyta. Dla nastolatek-idealna.

Alice | 2013-05-17
Przeczytana: 15 lipca 2011

Bardzo ciekawa, zresztą jak poprzednia część:)

Sonitta | 2011-08-05
Przeczytana: sierpień 2010

Bardzo lekka, szybka do czytania książka, polecam także film. Książka na jeden dzień ;)

Natasha16 | 2011-12-20
Przeczytana: 13 grudnia 2011

Świetna, dalszy ciąg, druga częśc "ELITY"

Mela | 2012-06-01
Przeczytana: 12 stycznia 2011