Elita 2. Najlepsze przyjaciółki na zawsze

Amber
2006-01-01
2006-01-01
832412716X

Rozterki przyjaciółek fascynują czytelnika.

Przyjemna lektura :)

Rozterki przyjaciółek fascynują czytelnika.

Przyjemna lektura :)

1944

Lepsza od pierwszej części, zdecydowanie od tej książki zaczęłam tę serię uwielbiać! :)

Bardzo ciekawa, zresztą jak poprzednia część:)

Bardzo ciekawa, zresztą jak poprzednia część:)

Piękne!

Piękne!

Świetna, dalszy ciąg, druga częśc "ELITY"

Świetna, dalszy ciąg, druga częśc "ELITY"

W czasach gimnazjalnych bardzo lubiłam taki typ książek, lekka, szybko się czyta. Dla nastolatek-idealna.

Bardzo lekka, szybka do czytania książka, polecam także film. Książka na jeden dzień ;)

W tej części już było nieco mniej akcji, niż w części pierwszej, ale mimo wszystko czytało się bardzo fajnie. Jak zwykle intrygi, nowe przyjaźnie, związki, wieczne napięcie. Dla nastolatek jak znalazł.

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo