Rak to nie wyrok cz. 2

Okładka książki Rak to nie wyrok cz. 2 Ryszard Grzebyk
Okładka książki Rak to nie wyrok cz. 2
Ryszard Grzebyk Wydawnictwo: Naturopath Opinion Cykl: 2 wydanie (tom 2) Seria: Rak to nie wyrok - 2 wydanie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2 wydanie (tom 2)
Rak to nie wyrok - 2 wydanie
Naturopath Opinion
2022-06-22
2022-06-22
zdrowie medycyna choroby leczenie naturopatia medycyna naturalna

Druga część zdecydowanie lepsza niż pierwsza (nie ma w niej religijnego natręctwa autora). Same konkrety.

Nie tak dawno zainteresowałem się, a właściwie gdy lekarze zawodzą, zacząłem się bardzie interesować szeroko rozumianą medycyną naturalną.
Książki z serii "Rak to nie wyrok" to literatura dla tych co chcą wiedzieć więcej, dla tych którzy myślą pytaniami.
Po zapoznaniu się m.in. z książkami Pana Grzebyka bardziej świadomie przyglądam się rzeczywistości którą kreują media i bardziej świadomie, bardziej odpowiedzialnie dla swojego zdrowia zaczynam żyć, myśleć, odżywiać się. Książki mają swoje wady, nie traktuję ich jak poradnika, poradników jest mnóstwo, ich zaletą jest to że otwierają czytelnikowi szerzej oczy i pod tym względem są bardzo wartościową dla mnie literaturą.
Cytat z książki: "Tylko od twojej świadomości i wiedzy zależy czy dasz się manipulatorom dalej manewrować według ich założeń."

📚💊 "Rak to nie wyrok cz. 2" - Tajemnice zdrowia odkrywane!

🕵️‍♂️🔍 Czy naprawdę znamy prawdę o swoim zdrowiu? "Rak to nie wyrok" to czteroczęściowe odkrycie, które otwiera drzwi do niezwykłej wiedzy o przy­czy­nach cho­rób i ich leczeniu. To opra­co­wa­nie, które nie tylko po­ka­że Ci tajemnicze kulisy medycyny, ale też da Ci sprawdzone rozwiązania na drodze do zdrowia.

📚 Tom 2 tej unikalnej serii jest wyjątkowy. Odkryj odpowiedzi na dziesiątki pytań, które od dawna chodzą po głowach wielu z nas:

Dowiedz się, czym jest leczenie przyczynowe i dlaczego medycyna konwencjonalna często okazuje się nieskuteczna w walce z chorobami.
Odkryj, jak nieświadomie niszczysz zdrowie swoje i swojego dziecka, oraz jakie kroki podjąć, by zapobiegać utracie zdrowia.
Poznaj sprawdzone metody ostatecznego wyleczenia chorób chronicznych, takich jak cukrzyca, miażdżyca, autyzm, reumatyzm, SM, raka i wiele innych.
🛡️ Wiedza zawarta w "Rak to nie wyrok" to prawdziwa tajemnica strzeżona przez konwencjonalną medycynę. To potężna broń, która pomoże Ci w walce z chorobami i daje ogromne szanse na wyzdrowienie lub istotną poprawę zdrowia.

💡 W tomie 2 poznasz zaskakujące zagrożenia wynikające z przemysłu chemicznego i farmaceutycznego. Odkryj całą prawdę na temat chemioterapii - jej skuteczności, efektów ubocznych oraz kwestii czy rzeczywiście służy pacjentom czy bardziej producentom leków. Dowiedz się o zagrożeniach związanych z radioterapią i nawet pozornie niewinnymi bramkami na lotniskach.

📡 Czy wiesz, że urządzenia takie jak Wi-Fi, telefony komórkowe czy komputery mogą wpływać na rozwój chorób? A co z jakością powietrza, które oddychamy 15 razy na minutę? W "Rak to nie wyrok cz. 2" otrzymasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

🌙 Odkryj również wpływ snu na system hormonalny i odpornościowy. A co najważniejsze, dowiedz się, jakie elementy są niezbędne w organizmie, aby skutecznie pokonać komórki rakowe.

🔐 Ta książka to klucz do zdrowia, który teraz jest w Twoich rękach. Czas odkryć tajemnice zdrowia, które zmienią Twoje życie! 🚀💪

📚💊 "Rak to nie wyrok cz. 2" - Tajemnice zdrowia odkrywane!

📚...

Witam,
Książka rzeczywiście zawiera dużo wiedzy ale niestety jest strasznie chaotycznie napisana, zawiera dużo powtórzeń i ciągłe przechwałki autora o tym jak on to wie wszystko najlepiej, ale głównym argumentem często jest zwykłe "bo tak", a jeśli coś jest interesujące i warte opisania to jest krótka informacja że będzie to w "raportach". Jak można co 10 stron reklamować swoją kolejną książkę...
Autor nie wierzy również w lądowanie na księżycu bo jego zdaniem jonosfera rozgrzana do 800 stopni nie przepuści żadnego obiektu poza nią.. Z częścią informacji w książce się zgadzam, ale jak tu zgodzić się z innymi po przeczytaniu takiej bzdury o jonosferze i lądowaniu na księżycu (nawet zwykłych łazików?).
Dotyczy to też części 2 książki.

Witam,

Powielę jedynie opinie innych czytelników, książka świetna, przytłaczająco długa, ale warta poświęconej każdej stronie.

Za cenę 1 prywatnej wizyty u specjalisty otrzymujemy ogrom zdrowotnej wiedzy.
Stosuję wiedzę wśród najbliższych i jest na prawdę na wagę złota
( a z zawodu jestem farmaceutą i gardzę lekami, kiedyś to było zboczenie zawodowe, teraz inaczej na to patrzę :)

Pozdrawiam niech społeczeństwo zdrowieje
Jestem bardzo wdzięczny za tą książkę

Za cenę 1 prywatnej wizyty u specjalisty otrzymujemy ogrom zdrowotnej wiedzy.
Stosuję wiedzę wśród najbliższych i jest na prawdę na wagę złota
( a z zawodu jestem farmaceutą i gardzę lekami, kiedyś to było zboczenie zawodowe, teraz inaczej na to patrzę...

Autor pokazuje "anty" systemowe podejście do medycyny, w większości przypadków powołuje się na badania. Natomiast, gdy nie jest w stanie podeprzeć hipotezy dowodami, komentuje to "Bóg tak chciał". Spodziewałam się po książce bardziej naukowego podejścia, niż lawirowania na krawędzi nauki i "taka jest wola Boża". Dodatkowo, po zapoznaniu się z badaniami wskazanymi jako przypis, nie zawsze wyciągnięte wnioski są zgodne z wnioskami badaczy.

Gorąco polecam tę książkę. Cieszę się, że pojawiła się ona na polskim rynku. Od razu kupiłem wszystkie cztery tomy. Odnosi się ona do zagadnień niezwykle aktualnych i otwiera szeroko oczy tym wszystkim, których przyzwyczajenia mentalne wynikają jedynie z wszechobecnej medycyny tradycyjnej. Medycyna akademicka opiera się na łagodzeniu objawów poprzez leczenie polegające głównie na leczeniu skutków, bez ustalenia, jaka jest rzeczywista przyczyna danej dolegliwości. Nabija to ogromne zyski koncernom farmaceutycznym. Tymczasem medycyna naturalna, którą szeroko opisuje autor tej książki, jest zazwyczaj dużo tańsza, zdrowsza, a przede wszystkim – skuteczniejsza.

Bardzo szybko się czyta, gdyż książka jest napisana łatwym i przystępnym językiem. Wiem, że będę ją czytać jeszcze wielokrotnie, gdyż zawiera ogrom informacji i nie sposób wszystkiego zapamiętać za pierwszym razem. Teraz mam już listę rzeczy, które będę chciała wdrożyć, tylko tak jak mówi autor, małymi krokami :)

Jest to obowiązkowa książka w domowej bibliteczce. Dla mnie osobiście wytłumaczyła mi dlaczego moje samopoczucie nie było najlepsze i natychmiast zacząłem na tym pracować... w skrócie nie miałęm pojęcia że sen jest tak ważny.

Niektórych może zaskoczę, ale mi ta książka dała przede wszystkim motywacje do tego, żeby natychmiast rzucić palenie. Trochę mi się przytyło potem i znów sięgnąłem po książkę, żeby zrozumieć dlaczego i zrzucić trochę kilogramów. Polecam!

• Zdrowie
  • Rozwój