Rak to nie wyrok - Raporty specjalne cz. 1

Okładka książki Rak to nie wyrok - Raporty specjalne cz. 1 Ryszard Grzebyk
Okładka książki Rak to nie wyrok - Raporty specjalne cz. 1
Ryszard Grzebyk Wydawnictwo: Naturopath Opinion Cykl: 2 wydanie (tom 3) Seria: Rak to nie wyrok - 2 wydanie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2 wydanie (tom 3)
Rak to nie wyrok - 2 wydanie
Naturopath Opinion
2022-06-22
2016-01-01
zdrowie medycyna choroby leczenie medycyna naturalna naturopatia

"Rak to nie wyrok" to niezwykła seria raportów, która otwiera przed nami drzwi do nieznanego świata skutecznych i naturalnych terapii. To kompendium wiedzy, której konwencjonalna medycyna często strzeże przed zwykłymi ludźmi. Teraz masz szansę poznać sprawdzone rozwiązania, jak leczyć choroby i jak dbać o swoje zdrowie.

Te raporty to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne poradniki, które warto mieć pod ręką w razie pojawienia się choroby. Dzięki nim dowiesz się, jak pozbywać się toksyn z organizmu, jak unikać promieniowania elektromagnetycznego, jak wzbogacać organizm w witaminy i minerały, aby działały synergicznie, jak zadbać o florę jelit i odporność organizmu.

Czy zastanawiałeś się, dlaczego medycyna konwencjonalna często okazuje się nieskuteczna? Teraz poznasz alternatywne podejście, które może odmienić twoje życie. Raporty specjalne to zbiór opisów substancji i receptur, które mogą być kluczem do twego zdrowia.

Ta książka to nie tylko inwestycja w wiedzę, ale również inwestycja w twoje zdrowie. Opinie czytelników świadczą o tym, że zawarte w niej informacje mogą zmienić światopogląd i odmienić życie. To kompendium wiedzy, które nie ulegnie szybko dezaktualizacji, ponieważ opiera się na badaniach i mądrości płynącej z natury.

Jeśli szukasz prawdziwych rozwiązań i chcesz wiedzieć, jak leczyć choroby i dbać o swoje zdrowie w sposób naturalny, "Rak to nie wyrok" to pozycja obowiązkowa w twojej biblioteczce. Otwórz drzwi do wiedzy i zacznij korzystać z potencjału, który masz w zasięgu ręki. To czas na zmiany i inwestycję w swoje zdrowie! #RakToNieWyrok

Te raporty to nie tylko teoria, ale przede wszystkim...

Powielę jedynie opinie innych czytelników, książka świetna, przytłaczająco długa, ale warta poświęconej każdej stronie.

Za cenę 1 prywatnej wizyty u specjalisty otrzymujemy ogrom zdrowotnej wiedzy.
Stosuję wiedzę wśród najbliższych i jest na prawdę na wagę złota
( a z zawodu jestem farmaceutą i gardzę lekami, kiedyś to było zboczenie zawodowe, teraz inaczej na to patrzę :)

Pozdrawiam niech społeczeństwo zdrowieje
Jestem bardzo wdzięczny za tą książkę

Za cenę 1 prywatnej wizyty u specjalisty otrzymujemy ogrom zdrowotnej wiedzy.
Stosuję wiedzę wśród najbliższych i jest na prawdę na wagę złota
( a z zawodu jestem farmaceutą i gardzę lekami, kiedyś to było zboczenie zawodowe, teraz inaczej na to patrzę...

Niestety z raportów nie można pozyskać dokładnej wiedzy jak co stosować. Nie ma podanych dokładnych dawek, przepisów jest bardzo wiele, ciężko wybrać cokolwiek dla siebie. Autor posługuje się skrótami, które ciężko rozszyfrować.
Niestety zbyt dużo informacji, na koniec dnia użytkownik nie wie jaką recepturę wybrać wybrać.

Tom 3 podobnie jak i 4 stanowią integralną część książki. To tutaj znajdują się zebrane w całość odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania, tzn. co robić by poradzić sobie z daną przypadłością. Czuję wdzięczność, że pojawiła się taka pozycja na rynku, która tak otwarcie pokazuje całe spektrum możliwości i mądrości płynącej z natury, które mamy we własnym zasięgu i które nie polegają jedynie na zażyciu kolejnej tabletki.

Co tutaj dużo pisać. Chcesz być zdrowszy, czuć się lepiej i cieszyc się życiem? Poprostu przeczytaj tą książkę. Dodatkowo jest to niezbędnik kiedy dopada nas jakaś choroba.

Mam nadzieję, że swoją opinią choć trochę odwdzięczę się autorowi, za kawał dobrej roboty i to w jak dużym stopniu ta książka przyczyniła się do poprawy jakości mojego życia. W mojej ocenie książką powinna być na półce każdego polskiego domu. Może wtedy mielibyśmy "odporność zbiorową" na ten cały kicz jaki płynie w mediach masowego przekazu i od giga korpo.

Wielki szacunek dla wiedzy Pana Ryszarda i za to, że się tą wiedzą dzieli. Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję osobiście podziękować. Książkę oczywiście polecam, bo realnie zmienia życie na lepsze!

Powiem tak - działa. Po wprowadzeniu w życie po prostu czuje realną poprawę. A chyba nie ma lepszego miernika jak własna ocena swojego samopoczucia.

Cała moja rodzina ma już tą książkę. Sporo zmieniło się w ich przekonaniach na temat zdrowia dzięki niej. Oczywiście na lepsze :) Książka napisana fajnym językiem i od razu nakręca do działania. Polecam!

Wspaniała i przydatna pozycja na rynku wydawniczym. Wiele praktycznych porad, które powinniśmy zastosować w życiu. Kupiłem wszystkie 4 tomy. Powinna ona się znaleźć na półkach w każdym polskim domu.

• Zdrowie
  • Rozwój