Rak to nie wyrok cz. 1

Rewelacyjna pozycja. Tak powinno wyglądać leczenie. Połączenie naturopatii z medycyną akademicką. Niestety obecnie rola lekarza sprowadza się do wypisywania recept. Warto poszerzać horyzonty. Zobaczyć że samemu można zadbać o zdrowie.

Przeczytałam od deski do deski, ale często do niej wracałam i pewnie często będę wracać. Ważna książka, jeśli ktoś chce być świadomy jak żyć, żeby być zdrowym. Jak walczyć z różnymi dolegliwościami. Książka otwiera oczy na wiele rzeczy, które nas otaczają. Polecam!

Nie tak dawno zainteresowałem się, a właściwie gdy lekarze zawodzą, zacząłem się bardzie interesować szeroko rozumianą medycyną naturalną.
Książki z serii "Rak to nie wyrok" to literatura dla tych co chcą wiedzieć więcej, dla tych którzy myślą pytaniami.
Po zapoznaniu się m.in. z książkami Pana Grzebyka bardziej świadomie przyglądam się rzeczywistości którą kreują media i bardziej świadomie, bardziej odpowiedzialnie dla swojego zdrowia zaczynam żyć, myśleć, odżywiać się. Książki mają swoje wady, nie traktuję ich jak poradnika, poradników jest mnóstwo, ich zaletą jest to że otwierają czytelnikowi szerzej oczy i pod tym względem są bardzo wartościową dla mnie literaturą.
Cytat z książki: "Tylko od twojej świadomości i wiedzy zależy czy dasz się manipulatorom dalej manewrować według ich założeń."

Warto przeczytać, ogromna wiedza do zastosowania w praktyce.

Warto przeczytać, ogromna wiedza do zastosowania w praktyce.

Książka Ryszarda Grzebyka to fascynujący przewodnik po alternatywnym podejściu do zdrowia i leczenia. Autor wykazuje się niezwykłą wiedzą na temat medycyny wschodniej, wpływu diety na zdrowie i holistycznego podejścia do organizmu, co pozwala czytelnikom zrozumieć, jak naturalne metody mogą wspomagać proces zdrowienia. Jego odmienne spojrzenie na medycynę, uwzględniające całościowe podejście do ciała, umysłu i ducha, otwiera nowe perspektywy na poprawę naszego samopoczucia i zdrowia.

Bardzo dużo przydatnej wiedzy a już w szczególności jak powinnie przygotować się przyszły rodzić. Właśnie ze względu na to moim zdaniem tą książkę powinna przeczytać każda młoda osoba. Widzę że niektórzy czepiają się języka no ale cóż, w końcu pisze ją lekarz a nie powieściopisarz. Moim zdaniem zdecydowanie warto miec całe 4 tomy w swojej biblioteczce. Pozdrawiam.

📚 "Rak to nie wyrok" - cztery części absolutnie unikalnego opracowania, które nie tylko omawia przyczyny chorób, ale również daje sprawdzone rozwiązania, jak je leczyć. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na dziesiątki pytań, które mogą zmienić twoje podejście do zdrowia:

🌟 Dowiesz się, czym jest leczenie przyczynowe i dlaczego medycyna konwencjonalna często nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

🌟 Odkryjesz, jak ważne jest zdrowie twojego organizmu w okresie ciąży i w pierwszych latach życia, gdy kształtują się najważniejsze układy: nerwowy, hormonalny, pokarmowy i odpornościowy.

🌟 Rozwiniesz wiedzę na temat zagrożeń, które mogą osłabiać twoje zdrowie.

🌟 Otrzymasz jasny obraz roli układu nerwowego i hormonalnego w utrzymaniu „żelaznego zdrowia” oraz ważności bariery krew-mózg.

🌟 Odkryjesz, jakie diety i nawyki wpływają na zdrowie i jakie są najskuteczniejsze metody zapobiegania chorobom chronicznym, takim jak cukrzyca, miażdżyca, autyzm, reumatyzm czy SM.

🌟 "Rak to nie wyrok" to prawdziwa broń w walce z chorobami, która może dać ci szansę na wyzdrowienie lub znaczną poprawę zdrowia.

🔍 Ta książka zawiera potężną dawkę wiedzy, która jest pilnie strzeżona przez konwencjonalną medycynę. Jej informacje mogą być kluczem do twego zdrowia!

📖 Czytelnicy doceniają tę książkę za jej kompendium wiedzy i praktyczne wskazówki. To źródło informacji, które warto mieć pod ręką i wracać do niego regularnie.

👉 Jeśli chcesz zrozumieć, jak dbać o swoje zdrowie, jak zapobiegać chorobom i jak wesprzeć organizm w walce z dolegliwościami, "Rak to nie wyrok" to lektura obowiązkowa dla Ciebie!

#RakToNieWyrok #Zdrowie #MedycynaPrzyczynowa #WiedzaMedyczna #LeczenieChorób #ZapobieganieChorobom #KompendiumWiedzy #OchronaZdrowia #CzytajMądrze #ZdrowyStylŻycia #PodręcznikZdrowia #KsiążkaOMedycynie #BadaniaMedyczne #PoprawaZdrowia #LekarstwoNaChoroby #CzytajKsiążki #InspirowaniZdrowiem #DbanieOZdrowie #ZdrowieDucha #ZdrowyUmysł #CzasNaCzytanie #WartoCzytać #WartoWiedzieć #ZadbajOSiebie

Facet pisze książkę o zdrowiu, co chwila wtrącając cytaty z Biblii i jak to Stwórca nakazał/powiedział/stworzył i my musimy tego przestrzegać... Na jednorazowy wybryk tego typu nie zwróciłabym uwagi, ale w momencie, kiedy jest to nagminne - mocno obniża wartość książki.

Witam,
Książka rzeczywiście zawiera dużo wiedzy ale niestety jest strasznie chaotycznie napisana, zawiera dużo powtórzeń i ciągłe przechwałki autora o tym jak on to wie wszystko najlepiej, ale głównym argumentem często jest zwykłe "bo tak", a jeśli coś jest interesujące i warte opisania to jest krótka informacja że będzie to w "raportach". Jak można co 10 stron reklamować swoją kolejną książkę...
Autor nie wierzy również w lądowanie na księżycu bo jego zdaniem jonosfera rozgrzana do 800 stopni nie przepuści żadnego obiektu poza nią.. Z częścią informacji w książce się zgadzam, ale jak tu zgodzić się z innymi po przeczytaniu takiej bzdury o jonosferze i lądowaniu na księżycu (nawet zwykłych łazików?).
Dotyczy to też części 2 książki.

Witam,

Rewelacyjna książka. Warto kupić wszystkie tomy. Kopalnia wiedzy o zdrowiu. Dzięki książce moja cala rodzina ma inne podejście do leczenia. Informacje na wagę złota.

• Zdrowie
  • Poradniki