Prawo Rezonansu

Okładka książki Prawo Rezonansu Pierre Franckh
Okładka książki Prawo Rezonansu
Pierre Franckh Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Das Gesetz der Resonanz
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-01-01
2012-01-01
Arkadiusz Głowacki

Świetna książka do rozwoju duchowego. Udowadnia nam, że nasze myśli, uczucia i przekonania są zdolne do wszystkiego. A naszym głównym narzędziem jest serce a nie mózg :-) . Jak dla mnie to dobra pozycja dla tych, którzy chcą poznać zasadę działania rezonansu i jego wpływ na nas i nasze życie.

Raczej poradnik pozytywnego myślenia, niż książka naukowa. Brak konkretnych odnośników/przypisów dot. badań na, które się autor powołuję. Wstawki typu " Pani Sabina napisała w liście...." przypominają mi reklamy telewizyjne z ubiegłych lat "Mango Gdynia" Pewnie jakieś ziarno prawdy w tym, co autor piszę jest i pewnie czas na przeczytanie tej książki nie będzie czasem straconym 🙂.

Uważam, że ta książka dla wielu osób może być szkodliwa.

Uważam, że ta książka dla wielu osób może być szkodliwa.

🌟 Odkryj Tajemnice Prawa Rezonansu: Klucz do Tworzenia Harmonii i Sukcesu! 🌈✨

Czy istnieje ukryte prawo, które rządzi naszym życiem i wpływa na nasze wybory? Witaj w fascynującym świecie "Prawa Rezonansu"! Przygotuj się na podróż do głębokich prawd, które mogą odmienić Twoje życie.

💡 Prawo Rezonansu W Skrócie: Co to takiego? "Prawo Rezonansu" to zasada, na mocy której przyciągasz do swojego życia to, co w nim myślisz, czujesz i wyrażasz. Książka ta jest kluczem do zrozumienia, jak wpływać na swoją rzeczywistość.

🌌 Siła Myśli: Twoje myśli mają ogromną moc. "Prawo Rezonansu" ujawnia, jak kształtować swoje myśli w taki sposób, aby przyciągać do siebie to, co naprawdę pragniesz.

🌟 Kreowanie Emocji: Emocje są jak magnesy, przyciągając wydarzenia i ludzi do Twojego życia. Ta książka pokazuje, jak tworzyć pozytywne emocje, które przyspieszą Twoje osiągnięcia.

🔑 Kluczowe Wybory: Twoje decyzje kształtują Twoją przyszłość. "Prawo Rezonansu" odkrywa, jak dokonywać mądrych wyborów, które doprowadzą Cię do sukcesu.

🌐 Harmonia Zewnętrzna i Wewnętrzna: Czy Twoje wnętrze jest zsynchronizowane z otoczeniem? Ta książka opowiada o równowadze między Twoją wewnętrzną harmonią a otaczającym światem.

🌠 Przyciąganie Obfitości: Jak przyciągnąć do swojego życia obfitość? "Prawo Rezonansu" daje wskazówki, jak zyskać dostęp do bogactwa na różnych płaszczyznach.

🚪 Otwieranie Drzwi: Czasami przeszkody wydają się nie do przejścia. Jednak "Prawo Rezonansu" pokazuje, jak otwierać drzwi do nowych możliwości i przełamywać bariery.

💫 Energia Twórcza: Twoja energia wpływa na to, co przyciągasz. Książka ta wyjaśnia, jak zwiększać swoją twórczą energię i przyciągać inspirujące wydarzenia.

🌄 Twórz Swój Świat: "Prawo Rezonansu" to narzędzie, które pozwala Ci być architektem swojego życia. Tworzenie rzeczywistości staje się Twoją mocą.

🔒 Klucz do Zmiany: "Prawo Rezonansu" to klucz, który otwiera drzwi do transformacji. Zrozumienie tej zasady może zmienić Twoje myślenie i otworzyć przed Tobą nowe horyzonty.

📚🔮 Gotowy na podróż w głąb "Prawa Rezonansu"? Ta książka to Twoje narzędzie do tworzenia harmonii, sukcesu i spełnionego życia. Otwórz się na tę fascynującą wiedzę i zobacz, jak Twoje życie zaczyna rezonować z Twoimi marzeniami. 🌟🌌

🌟 Odkryj Tajemnice Prawa Rezonansu: Klucz do Tworzenia Harmonii i Sukcesu! 🌈✨

W skrócie ? " Myśl pozytywnie na przestrzeni każdego czasu. Ta pozycja to pewnego rodzaju studia a nie czytadełko. Po przeczytanie jej albo zmienisz koncept życia lub go udoskonalisz albo uznasz to za bujdy na resorach. Ja książkę wypożyczyłem, teraz muszę ją zakupić gdyż staje się ona moją osobistą biblią. Spróbuj ;) Myślenie życzeniowe, to ogromnie dobra siła.

Ciekawa książka na temat odczuwania i wpływu emocji na nasze życie i otoczenie. Według autora to nie umysł, a właśnie siła i energia bijąca z naszych wewnętrznych przekonań ma największą moc sprawcza popychającą nas do osiągania celów , a wszystko poparte naukowymi tezami. Momentami kontrowersyjna i wręcz trywialna (rozmowa z własnymi włosami !) , ale kilka spostrzeżeń bardzo ciekawych, które można łatwo odszukać i przełożyć na doświadczenia z życia codziennego. Z pewnością, niektóre pomysły warto przetestować osobiście.

Jestem na gorąco po przeczytaniu tej książki i mam w sobie głównie zestaw pozytywnych odczuc i emocji. Nie traktuje książki dosłownie, właściwie znalazło się w niej to czego oczekiwałem. Nie spodziewałem się naukowych zagadnień lecz " nowoczesnego " sposobu na oddziaływanie na swoje życie. Tezy zawarte w książce większości mogą wydawać się kontrowersyjne czy wręcz foliarskie , co niestety utwierdza w przekonaniu iż ci ludzie śpią albo tylko egzystują. Wielokrotnie widzimy po życiu swoim czy naszych bliskich jak wielki wpływ na życie ma pozytywne myślenie, afirmacja czy mówiąc wprost ograniczenie TV do minimum.
W książce znalazło się kilka porad z które jak najbardziej zamierzam wypróbować. Bardzo pozutywna ksiazka , treścią.

To książka, która może zainteresować, ale i wzbudzić mnóstwo kontrowersji. Jej autor prezentuje swoje poglądy i odkrycia dotyczące tzw. prawa rezonansu. Twierdzi, że każdy człowiek wytwarza pole rezonansowe, które rozchodzi się z ludzkiego serca. Dzięki temu polu materia i energia są wprawiane w ruch, a to, co wysyła nasze serce zależy od naszych myśli. W ten sposób wpływamy na swoją rzeczywistość i to, jaka czeka nas przyszłość.

Autor starał się poruszyć różne powiązane z tym wpływem kwestie i odwoływał się do rzekomych badań, ale w moim odczuciu robił to zbyt pobieżnie i nierzetelnie. Jego poglądy są (mówiąc delikatnie) radykalne i odmienne od tego, co słyszymy na co dzień, więc jeśli chce nimi przemówić do większej grupy osób, to zdecydowanie musi zmienić sposób.

Książkę przeczytałam z polecenia i nie żałuję. Czego się spodziewałam - hm chyba wiedzy naukowej , co dostałam - poradnik pozytywnego myślenia. Książkę bardzo dobrze się czyta. Bardzo ciężko było mi odłożyć ja na później. Myślę że nie bez przypadek trafiła do mnie na tzw życiowym zakręcie. Książka wręcz naszpikowana jest pozytywnym myśleniem , idealna dla osób zagubionych - szukających siebie, życiowych pechowców, którzy chcą mieć nadzieję, że wszystko jeszcze może się wydarzyć. Polecam. Co jak co ale książke czytałam z uśmiechem na twarzy i nawet jeśli nie zmieni ona mojego życia dawno nie byłam naładowana tak pozytywnie.

Nie wiem, jak owa książka wypada na tle innych poradników tego typu - nie przeczytałam ich aż tyle, by móc się na ten temat wypowiedzieć. Niemniej czytałam już o afirmacjach i stosowaniu podobnych technik i było parę takich rozdziałów, które rzeczywiście pomogły mi spojrzeć na pewne kwestie w inny sposób. Moim zdaniem każdy powinien odnaleźć swój własny sposób na to, by poprawić jakość swojego życia. Jeśli komuś pomaga w tym wysiłek fizyczny, niech ćwiczy, jeśli czytanie motywujących poradników, niech czyta. U mnie bywa z tym różnie, lubię o tym czytać, ale mam też wiele zajęć, które pomogą mi się odprężyć i spojrzeć na świat i ludzi w bardziej ciepłych kolorach, jest to na przykład malowanie, spacerowanie lub pisanie.
Z pewnością zachęcam wszystkich do czytania książek na ten temat, jakie by one nie były - ile ludzi, tyle opinii, każdemu będzie podobało się coś innego. Warto poszerzać horyzonty, a już zwłaszcza zgłębiać wiedzę o sobie.

• Rozwój osobisty
  • Do kupienia