Na jabłonkę!

Okładka książki Na jabłonkę! Anita Stawik - Szablewska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Na jabłonkę!
Anita Stawik - Szablewska Wydawnictwo: Akapit Press literatura obyczajowa, romans
Akapit Press
2022-06-13
2022-06-13
tajemnica rodzinna życie na wsi

Książka z serii "A JA MAM AUTOGRAF I DEDYKACJĘ" <333
Pozycja jest naprawdę bardzo lekka - historia pewnej dziewczyny, która po rozstaniu z chłopakiem przenosi się na wieś do swojej babci. Pełna humoru, wciągająca (wątek kryminalny - genialny, bardzo chciałam wiedzieć, kto był sprawcą),a także chwytająca za serce.
Bardzo polubiłam praktycznie wszystkich bohaterów. No może do notariusza i ciotki nie zapałałam jakąś wielką sympatią, ale pozostali mogliby naprawdę zostać moimi znajomymi.
Oczywiście, zaznaczyłam sobie wiele fragmentów, do których będę wracać :DDD
Zdecydowanie miła odskocznia od codzienności - a może nawet uratuje mnie na maturze :DDD
Czekam na więcej pozycji od autorki!

Dodatkowo pytanie do autorki książki: skoro Pustak i Mama Leny były fankami astrologii to dlaczego nie sprawdziły kompatybilności pomiędzy znakami zodiaku Leny i notariusza? Ja uważam, że to musiał być jakiś skorpion <333

Książka z serii "A JA MAM AUTOGRAF I DEDYKACJĘ" <333
Bardzo polubiłam praktycznie wszystkich bohaterów. No może...

Swietna, wielowatkowa lekka i przyjemna ksiazka. Duze poczucie humoru Autorki bardzo umiejetnie wplecione miedzy wiersze (Idalia-Heluta- ich soczyste powitania- moje ulubione). Polecam kazdemu. Bardzo wciagajaca, az sie samo cisnie pytanie: bedzie kontynujacja?

Z każdą stroną robiło się coraz zabawniej, podoba mi się poczucie humoru Autorki, od razu dzień staje się lepszy. Idealna lektura na rozluźnie po ciężkim dniu, ale też na rozpoczęcie dnia np. w pociągu.

Jak miło było się zrelaksować lekturą tej książki. Sympatyczni bohaterowie i ich codzienne, a zarazem nie znów tak oczywiste przygody sprawiają, że dzień od razu staje się lepszy. Duża dawka humoru, ale i plus za wycieczkę w przeszłość. Warto, bo relaksuje i odrywa od szarości dnia codziennego.

Fajna, lekka i z humorem, czyli to co lubię. Świetnie się bawiłam. Plus za okładkę - przyciąga wzrok. Polecam.

Lekko, przyjemnie, z humorem czesko-brytyjskim. Duży plus za miejsce akcji, czyli Góry Orlickie, chyba jeszcze mało odkryte.

Książka bardzo przyjemna i wciągająca. Czyta się jednym tchem, z każdą stroną uśmiech sam pojawia się na ustach. Bohaterowie charakterystyczni i bardzo sympatyczni. WARTO!
Na odprężenie i na oderwanie od szarej rzeczywistości.

Na odprężenie i na oderwanie od szarej rzeczywistości.

• W planach
  • Samodzielne