bez nazwy

2022-02-14
2022-02-14
9788367200028
miłość opowiadania

Bardzo fajna antologia! Naprawdę polecam nawet tym, którzy nie lubią krótkich opowiadań. Jedno z nich wyrzuciło mnie z kanapy! A. November „Lot do szczęścia” - najlepsze, najzabawniejsze i najdłuższe opowiadanie. Mistrzostwo! Autorka ma świetne poczucie humoru i bardzo lekkie pióro. Jestem zachwycona i polecam!!!

4 opowiadania z motywem miłości.
4 autorki.
Dziewczyny świetnie się czytało 💪
Od syndromu sztokholmskiego po piękną historię o dojrzałym uczuciu.
- przemytnik.
Mila łapie stopa. Okazuje się, że auto jest pełne mężczyzn. Jednak dziewczyna odważnie wsiada, bo jest zdeterminowana dotrzeć do granicy. W trakcie uświadamia sobie, że nowo poznani są przemytnikami narkotyków. Jeden z nich to nieźle ciacho, któremu Mila nie potrafi się oprzeć.
Czy niebezpieczny mężczyzna da skusić się wyszczekanej Amerykance?
Świetna historia z poczuciem humoru. Tylko Dakota mogła stworzyć tak dobre i zwariowane opowiadanie, które wywołało od początku do końca pozytywne emocje.
Czekam na ciąg dalszy.
- Miłość nie jedno ma imię
Dagmara Rek idealnie wkomponowała się ze swoim lekkim i przyjemnym opowiadaniem. Historia o trudach miłości. O tym, że uczucie nie zawsze jest proste i piękne, a ból po stracie pozostaje na zawsze. Jednak warto mieć nadzieję i nie zamykać się na nowe.
Kamil i Monika.
Mężczyzna, który stracił miłość swojego życia.
Kobieta, która odczuła boleśnie zdradę męża.
Czy tych dwoje może połączyć prawdziwe, czyste uczucie?
- Tylko mnie kochaj
Co to była za historia!
Claire ucieka od ojca do Nowego Orleanu, żeby zaznać normalnego życia. Trafia do baru gdzie współpracownicy nie są dla niej łaskawi, zwłaszcza Jared. Chłopak jest dla niej opryskliwy jednak wspólne mieszkanie zbliża.
Czy ta dwójka po bliższym poznaniu obdarzy siebie chociaż przyjaźnią?
- lot do szczęścia
Autorka zdecydowanie potrafi trzymać w napięciu od początku do końca.
Skylar - której ojciec zaplanował ślub z o wiele starszym wspólnikiem postanawia uciec i wziąć ślub na Alasce.
Nick - były pilot F16, który podjął się pomóc w ucieczce Skylar i pod wpływem impulsu postanawia zostać jej mężem.
Nagłe zwroty akcji, wypadek samolotu, pościg ojca za Skylar to wątki przez, które nie można oderwać się od opowiadania.
Końcówka, pomimo akcji trzymającej w napięciu, wywołuje rozbawienie.
Polecam każde opowiadanie! Wzruszą, rozbawią i wciągną bez reszty!

4 opowiadania z motywem miłości.
4 autorki.
Dziewczyny świetnie się czytało 💪
Od syndromu sztokholmskiego po piękną historię o dojrzałym uczuciu.
- przemytnik.

Antologia, która zawiera cztery opowiadania. Miłość łączy wszystkie historie, choć różne, lecz z,, Love " w tle.

,, Przemytnik"
Podróże na stopa nie zawsze kończą się tylko dojazdem z punktu A do punktu B.
Czy Miła znajdzie swój punkt docelowy?
Autorka na którą czekałam bardzo, lubię sposób, w który przedstawia ciekawa historie i tu też nie mogła się oderwać, jak tylko się skończyło, żałowałam, że nie jest to bardziej rozbudowana historia.
,, Miłość nie jedno ma imie"
Gdy z przyjaźni do dostawcy jedzenia rodzi się coś więcej.
Tu spotkałam się z historia gdzie nie tylko na nowo postacie próbują żyć, ale i próbują otworzyć się, a dodatkowo jest to opleciona uczuciami i zrozumieniem do drugiej osoby.
Czy Monika odważy się znowu pokochać?
,, Tylko mnie kochaj "
Rozpoczynając nową drogę, samemu gdzie poznajemy się na nowo i możemy poznać ten wspólny język z kimś, choć miał skomplikowana przeszłość chce też nowego początku.
Mimo komplikacji możemy liczyć jednak na szczęście i to opowiadanie świetnie to obrazuje.
Czy Claire uda się nowy początek życia?
,, Lot do szczęścia "
Ślub to wspaniały moment w życiu, ale nie gdy jest się do tego zmuszonym.
Czy uda się Skyler wykaraskać z tego?

Tego wszytkiego dowiecie się czytając książkę, do czego gorąco zachęcam.

,, Przemytnik"
Podróże na stopa nie zawsze kończą się tylko dojazdem z punktu A do punktu B.
Czy Miła znajdzie swój punkt docelowy?

Wydawnictwo cały czas wychodzą naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Co rusz zaskakują nas czymś nowym. Tym razem we współpracy z czterema autorkami powstała antologia o miłości. "CRAZY LOVE" skusiło mnie do czytania właśnie tym "crazy". Byłam ogromnie ciekawa tego, co znajdę pod tym określeniem.
Na start opowiadanie Dakota Arizona "Przemytnik" - ale się uśmiałam. Główna bohaterka, Mila to totalna wariatka. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Odważna, zadziorna, ironiczna nawet bezczelna. Z nią był ubaw po pachy. To, co wyczyniała z panem przemytnikiem powodowało, że uśmiech nie schodził mi z twarzy. Aż mi się smutno zrobiło, gdy opowiadanie dobiegło końca. Ale to autorka zapowiada ciąg dalszy, więc mam nadzieję, że to nastąpi już niedługo.
Dagmara Rek "Miłość niejedno ma imię" - typowo romantyczna historia. Ona klientką, on dostawcą. Powoli zacieśniająca się więź ukazująca piękno uczucia, jakim jest miłość.
K.E.December "Tylko mnie kochaj" - młoda kobieta poszukująca wolności od ojca oraz skryty, tajemniczy ale empatyczny mężczyzna. Autorka co chwilę, na tak skromniej objętości, zaskakiwała mnie. Znalazły się tutaj różne emocje i ponownie - za krótka historia. Chciałoby się poczytać w pełnowymiarowej powieści.
A.November "Lot do szczęścia" - Skylar Roberts nie ma zamiaru ulegać ojcu i poślubiać kogoś, kogo nienawidzi i to tylko po to, by dobić biznesu. Postanawia uciec na Alaskę, by tam doprowadzić swój plan do celu. Jednak tym razem los ma coś więcej do powiedzenia i samolot, którym leci Sky z Nickiem, rozbija się. To wbrew pozorom bardzo fajna i humorystyczna historia. Trochę przerażająca, zdecydowanie erotyczna ale przede wszystkim romantyczna.
Cztery opowiadania. Cztery odrębne historie, które łączy jedno - miłość i Walentynki. Autorki doskonale oddały atmosferę i klimat. Pokazały, że miłość przychodzi zupełnie niespodziewanie. Wystarczy być uważnym i zwracać uwagę na szczegóły. Albo wziąć sprawy w swoje ręce - w końcu nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami.
Ciężko jest mi wybrać opowiadanie, które najbardziej mi się podobało. Długo nad tym myślałam i porównywałam opowiadania. Tym razem ex aequo pierwsze miejsce ode mnie należy do opowiadania "Przemytnik" i "Tylko mnie kochaj".
Zachęcam do czytania. Naprawdę warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Spark

Na start opowiadanie Dakota Arizona "Przemytnik" - ale się uśmiałam. Główna...

Cztery wspaniałe, romantyczne opowiadania, czterech wspaniałych kobiet ❤

Opowieści walentynkowe, romanse, mają to do siebie, że dają nam nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości w różnych momentach życia.☺️ Czasem tym jedynym może okazać się porywacz, czasem bohater, czasem dostawca jedzenia, a czasem kolega z pracy 😉Trzeba tylko się rozejrzeć, czasem zaryzykować ☺️Polecam wszystkim przeczytanie tych historii, żeby się oderwać od szarej i smutnej rzeczywistości 💋

“Przemytnik” @dakota_arizonaa
Mila chcąc przeżyć podróż życia wybiera się autostopem z Luizjany do Kostaryki. Wędrując przez Salwador i Honduras. Wsiada do samochodu, jak się później okazuje przemytników narkotyków. Jest to opowieść pełna humoru. Mila ma charakterek 😈 no i ja czekam na ciąg dalszy tej historii 🥰

“Miłość nie jedno ma imię” @dagmara.rel
Monika (moja imienniczka, więc na starcie ma + 🙂) pracuje z domu, prowadząc kursy, warsztaty, pisząc teksty na zlecenie. Zaprzyjaźnia się z dostawcą jedzenia Kamilem. Jak rozwinie się ta znajomość? Czy dwa złamane serca mają szansę na wspólną przyszłość? 💔 🙂

“Tylko mnie Kochaj” @k.e.december_autorka
Claire ucieka z domu, żeby udowodnić coś sobie i ojcu. Ląduje w Nowym Orleanie, tam znajduje pracę i mieszkanie. Jak się okazuje też miłość 😍 średnie opowiadanie nie porwało mnie, czegoś mi tam brakowało🤷‍♀️

“Lot do szczęścia” @a.november_autorka
Skylar ucieka przed aranżowanym ślubem z obleśnym typkiem, który zaplanował dla niej ojciec. Brzydko mówiąc (pisząc) przehandlował ją za zyski dla swojej firmy. Sky nie zgadza się z jego decyzją, ma plan i zrobi wszystko żeby go zrealizować 😉Chemia między bohaterami jest ogromna i czuć z daleka jak ich do siebie ciągnie. Opowieść pisana z humorem, kolejna babka z ciętym językiem 😆

Polecam z całego❤

Cztery wspaniałe, romantyczne opowiadania, czterech wspaniałych kobiet ❤

,, Crazy Love" to propozycja wydawnictwa Spark, która została wydana w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych, czyli Walentynkami. Posiada kolorową, przyciągającą wzrok okładkę, która skłoniła mnie do tego, by zapoznać się bliżej z jej treścią.
Antologia zawiera cztery opowiadania, których fabuła umiejscowiona jest w czasie święta zakochanych. Każde z nich jest inną odsłoną tego wyjątkowego dnia. W ich skład wchodzą:
"Przemytnik" @dakota_arizonaa
Szalona i rozbrajająca oraz pełna niebezpieczeństw historia, której przewodzi klimat podejrzanych sytuacji i... mężczyzn. Duży plus za niewyparzony i sarkastyczny język głównej bohaterki. Minus za brak ciągu dalszego 😉🤷‍♀️
"Miłość niejedno ma imię" @dagmara.rek
Odrobinę lukrowata opowieść, ale życiowa, z ważnymi i mądrymi przesłaniami. Historia dwojga ludzi, którzy po rozczarowaniach i braku nadziei na miłość, znaleźli ją nieoczekiwanie, zupełnie blisko siebie. Najspokojniejsza ze wszystkich czterech.
"Tylko mnie kochaj" @k.e.december_autorka
Elektryzujące pożądanie, odrobina szaleństwa, nowe początki, nadzieje oraz romantyzm. Chciałabym przeczytać rozbudowaną wersję losów Claire i Jareda.
"Lot do szczęścia" @a.november_autorka
Pełna ciekawych zwrotów, wydarzeń i najbardziej szalona opowieść ze wszystkich czterech. Naprawdę hardcore i crazy, ale fajnie się czytało, choć zdecydowanie za krótko😉
"Crazy love" to zbiór, które nadaje inne spojrzenie na dzień Walentynek i ich spędzanie. Takie bardzo szalone, z dużą dozą pożądania oraz wieloma zabawnymi zwrotami akcji. Nie ma tu nudy i narzekań. Jeżeli lubicie czytać historie, w których wszystko może się zdarzyć, to zdecydowanie polecam Wam opowieści Autorek.
We współpracy z @wydawnictwo_spark
#crazylove #antologia #walentynki#wydawnictwospark#bookstagram#bookstagrampl #booklover#czytambolubie #czytaniejestsexy #czytaniejestfajne #czytamwszędzie #kochamksiążki#kochamczytać #czytampolskichautorów #czytampolskieksiążki #blondynkaczyta #romans #miłość #ksiazkaikawa #książkaikocyk #zima #instaczyta

E-book "Crazy love" zawiera cztery opowiadania które łączy jedno MIŁOŚĆ ❤️

❤️ "Przemytnik" ❤️
Podróże autostopem bywają różne. Dla bohaterki tego opowiadania prawdziwa przygoda zaczęła się w momencie gdy wsiadła do busa przemytników. Obawa, strach, przyspieszone bicie serca i jedna wielka niewiadoma. A wszystko połączone z kiełkującym pożądaniem, niezłym ciachem który potrafi dać rozkosz i pytaniem co dalej?

❤️ "Miłość nie jedno ma imię" ❤️
Czy dostawca pizzy może zostać przyjacielem albo nawet kimś więcej? Tych dwoje kiedyś bardzo kochało i choć stracili miłość w zupełnie innych sytuacjach to wspólne rozmowy pozwoliły im zrozumieć że znów chcą kochać i być kochanym.

❤️ "Tylko mnie kochaj" ❤️
Ucieczka z domu nie zawsze jest rozwiązaniem problemów, ale może być szansą na poznanie samej siebie. Co się stanie jeżeli nowe życie ofiaruje nam miłość, jeżeli znajdzie się obok mężczyzna który mimo trudnej przeszłości chce stworzyć wspólną lepszą przyszłość?

❤️ "Lot do szczęścia" ❤️
Aranżowany ślub w dodatku z obleśnym staruchem!!! Skyler postanawia uciec przed ojcem który zrobi wszystko by zmusić ją do ślubu i mieć z tego korzyści materialne. Nie zastanawiając się wcale kobieta wzbija się w chmury z przystojnym pilotem w kierunku wolności. Ogromne przyciąganie które się między nimi rodzi może zwiastować rozwiązanie problemów niestety los ma względem nich inne plany i wpycha w objęcia katastrofy. Czy istnieje choć cień szansy by wyjść z tego cało, zdobyć wolność i może nawet miłość życia??

Cztery opowiadania, każde z nich jest inne, unikatowe i napewno mogłoby być rozwinięte i stać się pełnowymiarową książką. Autorki na swój sposób ofiarowały nam historie które obfitują w emocje, ciekawe wątki i sporą dawkę namiętności sprawiając niedosyt po zakończeniu każdej z nich. Jeżeli szukacie lekkich opowiadań z uczuciami w tle to pozycja właśnie dla was.

E-book "Crazy love" zawiera cztery opowiadania które łączy jedno MIŁOŚĆ ❤️

❤️ "Przemytnik" ❤️

Recenzja przedpremierowa - CRAZY LOVE

Premiera 14.02.2022

Luty to miesiąc zakochany i chyba to będzie temat przewodni tego miesiąca. Mam nadzieję, że uda mi się je trochę odgrodzić jakimś dobrym thrillerem czy kryminałem.

Wracając do książki to miałam okazję ja przeczytać w formie e-booka.
Cztery opowiadania, czterech autorek. Muszę przyznać, że było miło i romantycznie. Każda z autorek sprostała swojemu zadaniu, każde z opowiadań było inne a łączyła je miłość, dużo miłości 😘❤❤❤❤

Powiem jeszcze jedno, z opowiadania #dakotaarizona mogłaby powstać świetna książka. Tym bardzoej, zakończenie bardzo zaskakujące, tylko czeka na kontynuację.

Opowiadanie #dagmararek to miłość, złamane serce, wycieczka w góry... a w górach wszystko jest możliwe. Można odnaleźć swoją drugą połówkę 😘

Kolejne, trzecie opowiadanie #kedecember to podobnie jak u Dakoty przenosimy się do Ameryki. Młoda dziewczyna, ucieka z domu, od despotycznego ojca. Trafia do baru, gdzie zostaje kelnerką a mieszkanie dzieli ze współlokatorem, przystojnym Jaredem. Dwoje młodych ludzi, z początku nie przepadających za sobą... coś z tego może być... I to coś fajnego 😀

Ostatnie już opowiadanie #anovember to #lotdoszczęścia i to dosłownie. Kolejna ucieczka przed ojcem, przed niechcianym ślubem. Tu się najbardziej uśmiałam. Szczególnie na końcu kiedy wyobraziłam sobie minę ojca na wieści o córce. Nie zdradzę Wam za dużo ale na lewak warto przeczytać.

Wszystkie cztery opowiadania łączy wiele. Szczególnie #crazylove , miłość, przeznaczenie.

Polecam ❤

Recenzja przedpremierowa - CRAZY LOVE

Premiera 14.02.2022

Wracając do książki to miałam okazję ja przeczytać w formie e-booka.
Cztery opowiadania, czterech autorek. Muszę przyznać, że było miło i...

Cześć Kochani! Czy lubicie czasami sięgać po antologie opowiadań? Ja muszę przyznać, że ostatnimi czasu robię to dosyć często. Lubię poznać w jednej książce kilka krótkich historii, kóre czasami mnie rozbawią, a czasami wzruszą do łez. Z razji tego, że już za dwa dni obchodzić będziemy Walentynki, 4  wspaniałe polskie autorki zdecydowały się napisać dla nas krótką antologię. Z ogromną przyjemnością zabrałam się do jej przeczytania, a za umożliwienie tego serdecznie dziękuję wydawnictwu Spark! Pamiętajcie jednak, że antologia jest dostępna tylko i wyłącznie na Legimi!❤

Pierwsze z opowiadań napisała dla nas Dakota Ariozona, której z pewnością nie muszę Wam przedstawiać. Główna bohaterka,  Mila Walker to dziewczyna, która podróżuje autostopem. Pewnego dnia wsiada do wozu pełnego mężczyzn, którzy okazują się być przemytnikami. Jeden z nich szczególnie zwraca uwagę dziewczyny, jednak kompletnie ją ignoruje. Jak potoczy się ta historia?  Autorka stworzyła świetne opowiadanie, która będzie miało swój ciąg dalszy. Już nie mogę się go doczekać!

"Miłość nie jedno ma imię" to opowiadanie, które napisała dla nas Dagmara Rek. Fistoria Moniki i Kamila skradła moje serce od pierwszej strony. Autorka napisała mega ciepłe i romantyczne opowiadanie, które z pewnością Was zauroczy. Jest ono wprost idealne na walentynkowy wieczór!

K.E. December napisała opowiadanie pt. "Tylko mnie kochaj", które moim zdaniem jest zdecydowanie za krótkie. Opowiada ono historię Claire, która ucieka od swojeo despotycznego ojca. Dziewczyna zatrudia się w barze, w którym poznaje Jareda. Mężczyzna od samego początku pokazuje, że nie darzy Claire sympatią, ale czy tak jest rzeczywiście? Jaką tajemnicę skrywa Jared? Chętnie przeczytałabym całą książkę poświęconą tym boaterom, a nie tylko krótkie opowiadanie!

Ostatnie z opowiadań - "Lot do szczęścia" napisała A. November. Jest ono najdłuższe i zdecydowanie najbardziej zabawne. Główną bofaterką jest Skay, która ucieka z rodzinneo domu, aby uniknąć niechcianego ślubu. Wkrótce potem rozbija się z wraz przystojnym pilotem w górach. Dziewczyna zrobi jednak wszystko, aby jak najszybciej wziąć z kimś ślub i uwolnić się spod władzy ojca. Jest to opowiadanie pełne humoru i zabawnych tekstów. Od razu polubiłam głównych bohaterów i kibicowałam im przez kolejne 60 stron.

Każde z tych opowiadań jest na swój sposób wyjątkowe. Myślę, że doskonałym pomysłem jest przeczytać tę antologię właśnie w Walentynki. Zwłaszcza, że całość dostępna jest na Legimi. Ja serdecznie Was do tego zachęcam. Sama bawiłam się świetnie podczas czytania wszystkich opowiadań i nie potrafię wybrać swojego ulubionego. Widać, że każda z autorek zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby historia przez nią opowiedziana pozostała na długo w pamięci.

Po przeczytaniu antologii koniecznie dajcie znać, które z opowiadań spodobało się Wam najbardziej!

[RECENZJA]
CRAZY LOVE – antologia walentynkowa
Autor: Dagmara Rek, K. E. December, A. November, Dakota Arizona
Wydawnictwo: SPARK
Premiera: 14.02.2022 już dostępna na LEGIMI

Walentynki tuż tuż… Wydawnictwa zasypują Czytelników miłosnymi historiami. W tym roku pojawia się też sporo antologii. Jak wybrać lekturę dla siebie? Wydawnictwo SPARK zaprasza do zapoznania się z czterema ciepłymi, romantycznymi, ale też zabawnymi opowiadaniami. Czy warto po nie sięgnąć?

PRZEMYTNIK Dakota Arizona
Główna bohaterka Mila Walker to delikatnie mówiąc szalona dziewczyna. Lubi jeździć autostopem. Pewnego razu wsiada do samochodu nieznajomych mężczyzn. Wkrótce dowiaduje się, że nie jest to grupka zwykłych facetów, ale przemytników – robi się niebezpiecznie… ale jest też mega zabawnie, a w finale ciąg dalszy nastąpi. To z pewnością nie koniec przygód Milii i jeszcze o niej usłyszymy.

MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ Dagmara Rek
To mega ciepła i romantyczna historia. W tym opowiadaniu poznajemy Monikę i Kamila. Ona ma za sobą nieudany związek. On zranione wnętrze. Czy ich drogi wspólnie się połączą? Czy miłość zapuka do ich serc? To opowiadanie ma mega miłosny klimat. Połączenie prawdziwego życia i książkowej magii. Miło spędzony czas z bohaterami.

TYLKO MNIE KOCHAJ K. E. December
Claire to młoda dziewczyn, ucieka przed swoim ojcem, który wciąż ją poucza, narzuca jej swoje zdanie i decyzje. Kobieta pozostaje bez pieniędzy, pracy, domu i jedzenia. Okazuje się jednak, że ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń. Wkrótce poznaje Jareda. Kim jest mężczyzna i co połączy go z Claire? To opowiadanie zdecydowanie zasługuje na kontynuację.

LOT DO SZCZĘŚCIA A. November
Najdłuższe opowiadanie, ale też i najbardziej zabawne. Docinki i teksty głównych bohaterów sprawiają, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Komedia romantyczna w fajnym wydaniu. Pojawi się też sporo gorących scen i dynamiczna akcja.

Aby przeczytać opowiadania nie musicie czekać do Walentynek, bo wszystkie dostępne są już na LEGIMI. Antologia ma super okładkę, bardzo lubię animowane grafiki. We wszystkim opowiadaniach pojawia się wątek miłosny, ale też duża dawka dobrego humoru. Mi chyba najbardziej podobało się opowiadanie MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ – to zdecydowanie mój książkowy klimat. Lubię historię z polskimi bohaterami, było magicznie i romantycznie. Autorka pokazała, że po złych i smutnych chwilach dla każdego z nas może jeszcze zaświecić słońce.

CRAZY LOVE to lektura na jeden wieczór, zabawne opowiadania z pewnością poprawią humor po ciężkim dniu, pozwolą oderwać się od codzienności i dobrze bawić. Książka nie ocieka Walentynkami, więc jeśli ktoś nie za bardzo przepada za tym dniem to i tak śmiało może sięgnąć po CRAZY LOVE.

[RECENZJA]
CRAZY LOVE – antologia walentynkowa