Anioły ciemności. Odnaleźć siebie

Okładka książki Anioły ciemności. Odnaleźć siebie Monika Rępalska
Okładka książki Anioły ciemności. Odnaleźć siebie
Monika Rępalska Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Anioły ciemności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Anioły ciemności (tom 2)
Wydawnictwo WasPos
2022-01-26
2022-01-26

2001

Gangi motocyklowe rządzą się własnymi prawami , ale też pomagają ludziom w potrzebie.
Tak też było w stosunku do ludzi z gangu Żniwiarzy, którzy szukali pomocy u Aniołów Ciemności.
Wśród nich była Kira i jej brat Alex. Kira od razu wpadła w oko Ozemu, chociaż kontakt z nią był utrudniony, bo dziewczyna nie mówiła a do tego jej brat nie był mu zbyt przychylny.
A jednak nawiązali dość intymne stosunki, które niestety nie trwały zbyt długo, bo Alex zdecydował o odejściu z gangu.
Ku rozpaczy Kiry okazało się, że jej brat nawiązał kontakt z jej znienawidzidzonym ojcem przez którego przeszła przez piekło w dzieciństwie a ten ma w stosunku do niej plany, które wcale jej się nie podobają a do tego zostaje w zasadzie uwięziona a próba jej kontaktu z Ozem, okazuje się pułapką dla Aniołów Ciemności.
Bardzo dynamiczna i wciągająca akcja powoduje, że powieść prawie sama się czyta.
Miłość która nie zna granic, tajemnice dotyczące przeszłości Kiry i lojalność członków gangu, którzy gdy zachodzi taka potrzeba walczą z wrogiem ramię w ramię to wszystko znajdziecie w tej wciągającej powieści.

A jednak...

Polecam każdemu. 😊

Polecam każdemu. 😊

Ta część do mnie przemówiła. Kira straszne rzeczy przeszła, Oz stanął na wysokości zadania. Akcje jakie się toczyły wszystko było dla mnie rewelacyjne. Pierwszy raz, gdzie mafia wzięła górę nad seksem.

Super, super i jeszcze raz super książka.

Bardzo proszę o kolejne tomy Armii Potępionych :))

I czytanie - 22.09.2022
II czytanie - 13.08.2023

Super, super i jeszcze raz super książka.

Bardzo proszę o kolejne tomy Armii Potępionych :))

I czytanie - 22.09.2022
II czytanie - 13.08.2023

Gangi motocyklowe to coś co polubiłam w książkach. Autorka @m.repalska stworzyła ciekawą serię o gangu motocyklowym Anioły Ciemności, ludzie będący członkami tego gangu są dla siebie jak rodzina i zawsze są chętni do pomocy , gdy ktoś jej potrzebuje. Tak też się staje gdy do Aniołów trafiają Żniwiarze , a główna członkini Kira robi ogromne wrażenie na Ozie. Ciężkie przeżycia z dzieciństwa dręczą dziewczynę, Oza też przeszłość nie chce opuścić. Czy ta dwójka ma szansę na szczęście? Dużo ciekawych zwrotów akcji pojawia się w książce. Ojciec Kiry, który powinien nie żyć pojawia się na horyzoncie i zrobi spore zamieszanie wśród innych motocyklistów, Kira pozna prawdę o swoich rodzicach, zyska nową rodzinę i miłość, której tak bardzo pragnęła. Książka idealnie poleca się na jeden wieczór, wciągająca akcja, walka, życie na krawędzi to tak naprawdę namiastka tego co tutaj się dzieje , a naprawdę jest tego sporo i dobrze się czyta książkę.

Kira to młoda i piękna dziewczyna, która ma jedną wadę - nie mówi, co sprawiło, że już jako mała dziewczynka traktowana była jako "dziwoląg" przez osobę, która powinna ją kochać. Kiedy trafia do domu Aniołów Ciemności jej uwagę przykuwa jeden z braci - Oz.

Oz to młody mężczyzna, który wciąż obwinia się za wydarzenia z przeszłości, w których ucierpieć mogła jego własna siostra. Kiedy spotyka Kirę, ta niepozorna dziewczyna budzi w jego sercu uczucie, którego nigdy nie zaznał, jednak jego nawyki i chęć zapomnienia się sprawiają, że może on być nie wart tej jednej dziewczyny.

Bardzo spodobała mi się główna bohaterka tej serii. Kira uważała się za gorszą przez całe swoje życie i dopiero w otoczeniu Aniołów poczuła się jako ktoś im równy, nie gorszy i nie lepszy, po prostu równy. Mimo tego, że poczuła do Oza przyciąganie, widząc go z inną kobietą dociera do niej, że ten mężczyzna nigdy nie poczułby czegoś więcej do takiej osoby, jak Kira. Dziewczyna zmagała się sama ze sobą i toczyła walkę rozumu z sercem. Pewne wydarzenie sprawiły, że dziewczyna musi zawalczyć z wrogiem, który będzie chciał jej odebrać wszystko, a przede wszystkim jej godność.

Oz z kolei to facet, któremu naprawdę chciałam kilka razy coś zrobić, zranić go tak, jak on nieświadomie swoim zachowaniem ranił Kirę. Mężczyzna nawet w najgorszym momencie, jaki mógł wybrać ponownie postąpił jak no po prostu idiota, kompletny idiota. Dopiero to, co się stało z Kirą potrząsnęło nim tak, że postanowił o nią zawalczyć. W końcu!!!! W końcu otrząsnął się z letargu, w którym przebywał.

Jednak to, co zrobił Oz Kirze w jednym momencie zasługuje na uderzenie go prosto w miejsce, gdzie zaboli go najbardziej. Kiedy myślałam, że on już poszedł po rozum do głowy to zrobił coś, czego powinien żałować do końca życia, a przez to stracił kogoś, kogo pokochał. Czy Oz będzie miał szansę na naprawę swoich błędów? Przekonacie się sami już niebawem.

Tak naprawdę to dzięki Oz'owi, Kira poczuła się piękna i kompletna, to on dodawał jej skrzydeł, kiedy tak naprawdę w całym swoim życiu wszyscy bliscy ją opuścili. Niestety bywały takie chwilę, że dzięki swojej niedoskonałości Kira czuła się po prostu jako gorszy człowiek, bo przecież jak ktoś może zakochać się w "dziwolągu" i głupiej dziewczynie. Słowa, które wiecznie słyszało się jako dziecko nadal w niej są i nie może się przed nimi schować.

Nie obiecuję Wam, że pokochacie Oza od razu, bo ten facet potrafi zajść za skórę, jednak w końcu otworzy oczy i zda sobie sprawę, że Kira to ta kobieta, która może go zmienić. Myślę, że Kirę z kolei polubicie, a może pokochacie tą dziewczynę.

Tom drugi serii Anioły Ciemności to książka o odnajdywaniu siebie, zarówno przez Kirę, jak i przez Oza. Ten tom pokazuje, że wydarzenia z przeszłości kształtują nas na całe życie, a czasami demony są ciężkie do pokonania. Jednak, jeśli znajdziemy się w odpowiednim miejscu to demony z czasem znikną, z pomocą rodziny, którą sami wybierzemy.

Druga część jest kontynuacją starych i nowych bohaterów. Lubię książki o tematyce MC i Anioły Ciemności są jedną z moich ulubionych. Szybko się czyta i nie można się nudzić. Polecam.

Dziś przychodzę do Was z recenzją mojego patronatu czyli drugiego tomu serii Anioły ciemności Odnaleźć siebie. Jest to kontynuacja przygód członków klubu motocyklowego. Bardzo polubiłam się z Mo i Geną. Tym razem głównymi postaciami jest bliska mi sercu Kira oraz Oz. Postacie skradły moje serce i wciągnęły mnie bez reszty. Od premiery już chwilę minęło ale ja jak najbardziej zachęcam Was do tego by sięgnąć po całą serię. Książki pochłania się bardzo szybko, fabuła jest wyważona i wciąga od początku. Dialogi naturalne, a szybka akcja pochłania tak, że nie można się od niej oderwać.
Pióro autorki jest mi bardzo dobrze znane, czytałam prawie wszystkie powieści, oprócz „Płonącego lodu”, który już czeka na nadrobienie. Twórczość Moniki jest różnorodna ale
ta seria szczególnie przypadła mi do gustu. Polecam po nią sięgnąć. Kira i Oz skradli moje serce, to jak się poznali i jak rozwijała się ich relacja. Takie romanse uwielbiam i szczerze polecam. Autorka serwuje nam również niebezpieczne sceny, które przeplatają się wraz z rozwijającą się relacją. Oz z pierwszego tomu jest inny w drugim jego zachowanie się zmienia. Kira przestała mówić, z powodu traumatycznego przeżycia. Z jej perspektywy przedstawiona jest akcja, takie zastosowanie bardzo mi się podoba, uważam, że Monika świetnie sobie poradziła.

Polecam jest to wyjątkowa dla mnie powieść. Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość kolejnego Patronatu jej powieści.

Kira będzie miała trudne zadanie. Wybranie bezpieczeństwa czy miłość?

Przeżyła coś tak strasznego, że nie mówi. Trafia do klubu i czuje się w nim wyjątkowo dobrze, a tego się nie spodziewała. Oz i Alex będą chronić ją, ale wybór będzie na prawdę trudny. Czy jest szansa, że będą razem szczęśliwi? Czy może jednak bezpieczeństwo będzie dla tej poturbowanej dziewczyny najważniejsze?

Jeśli czytaliście pierwszy tom, to poznaliście Gene i Mo. Ta dwójka zrobiła na mnie niemałe wrażenie, na tyle, że czekałam na ten tom z utęsknieniem. Jednak ja nadal nie jestem zwolenniczką serii, gdzie kolejne tomy są o innych bohaterach i trochę się zawiodłam, bo pierwszy tom był lepszy. Ciekawszy.
Oza poznałam już w pierwszej części i w ogóle nie pasowało mi jego zachowanie w drugim tomie, dla mnie to całkowicie dwie inne osoby, no ale jak wiemy ludzie się zmieniają, ale nie spodziewałam się, że aż tak mnie zdenerwuje. Autorka fantastycznie napisała książkę z perspektywy osoby, która nie mówi. Nie jest łatwe takie porozumiewanie się, kiedy nie każdy zna język migowy. Mnóstwo tajemnic, wartka akcja, bo dzieje się na prawdę wiele, ale nie jest to ani chaotyczne, ani niezrozumiałe. Wszystko pasowało świetnie do siebie, dzięki temu książkę się czyta ekspresowo. Kluby motocyklowe to jeden z moich ulubionych wątków w książkach, więc podobała mi się. Każdy z nich ma swoje demony albo sobie z nimi poradzą, albo one ich zniszczą. Ta para pasuje do siebie jak mało kto, ale czy tego właśnie chce Kira?

Kira będzie miała trudne zadanie. Wybranie bezpieczeństwa czy miłość?

Oo super. 8/10
Jest wszystko czego można się spodziewać. Intryga (nie byle jaka),napięcie (nie tylko sexualne),no i wartka akcja (bez przynudzania).
Może da 2 cz jest ciut słabsza, ale nadal rewelacja.
Warto.

Oo super. 8/10
Może da 2 cz jest ciut słabsza, ale nadal rewelacja.
Warto.

• Przeczytane 2022